Quan Zhi Gao Shou “Live Action” Serisi

Merhabalar, yazı yazmayalı biraz geçmiş. Taze taze bilgiler, görseller geldi, ben de birikmişken sizinle de paylaşmak istedim. Öncelikle bilmeyenler için Live Action herhangi bir animasyonun dramaya adaptasyon edilmiş hali oluyor, kısacası izlediğiniz animedeki karakterleri gerçek insanlar canlandırıyor. QZGS serisi için de geçen sene dramasının olacağı duyurulmuştu. Tarihi, süresi vs. yeni yeni belli olsa da projede hızlanmaya başladılar.

Öncelikle seri 80 bölüm olacak ve kırk beşer dakikalardan oluşacak(MDL’den alınan bilgilere göre). En azından duyurulan bilgiler öyle fakat gelecekte bu bilgiler değişir mi bilemiyorum ki zannetmiyorum da.  Kesin bir şey söyleyemesem de çeviriyi alabiliriz. Serinin birinci bölümü 31 Aralık 2018 tarihinde yayımlanacak. Baş rolümüzde Yang Yang oynayacak. Önceki yazıda da bahsettiğim gibi oldukça tecrübeli bir aktör.

Aşağıda gördüğünüz arkadaş Yang Yang oluyor 🙂

Bunun dışında Mucheng’i Lai Yumeng 赖雨濛, Chen Guo’yu Jiang Shuying (江疏影), Tang Rou’yu Li Yujie (李玉洁)  oynayacak. Başarılı bir yapım beklediğimi şimdiden belirteyim. Sahne arkasından birkaç kesit.

 


Karakterlerin hepsinin resmini atmak istemiyorum 20-30 tane karakter resmi görmek istemez kimse 🙂 Zaten bir çoğu tanınmıyor, novel ve manhuasında bir çoğu ile tanışamadık. O zaman karakterlerin resmini de atmanın zamanı geldi. ^^

Fazla karakter atmayacağım diyip de bolca karakter atmak da biraz garip oldu 😀 Karakterlerin ismi sırasıyla;

1- Yang Yang (杨洋​​​​) – Ye Xiu (叶修)
2- Bai Xiang (白翔) – Wei Chen (魏琛)
3- Fan Jinwei (范津玮) – Qiao Yifan (乔一帆)
4- Jiang Shuying (江疏影) – Chen Guo (陈果)
5- Li Yujie (李玉洁) – Tang Rou (唐柔)
6- Lai Yi (赖艺) – Bao Rongxing (包荣兴)
7- Zhang Jiale
8- Lai Yi (赖艺) – Bao Rongxing (包荣兴) [x]
9- Sun Ning (孙寧) – Luo Ji (罗辑) [x]
10- Lai Yumeng 赖雨濛 – Su Mucheng 苏沐橙
11- Liang Zemu 梁译木 -Sun Xiang 孙翔
12- Jiang Long 蒋龙 – Huang Shaotian 黄少天

Bu fotoyu atmazsam içimde kalırdı ama 😀 Su Muqiu(Soldaki), Ye Xiu ve Su Mucheng’in çocukluk halleri.

Biraz fazla uzadı sanki yazı 😀 bu kadar uzatmaya alışkın değilim ,  son olarak kamera arkasında geçen bir video yayımlandı. Türkçe halde izleyebilirsiniz. İyi seyirler!