Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 15

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-14/”] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-16/”]

Örümcek Mağarası (4)


Gölge Klon Tekniği bir çeşit aldatma yeteneğiydi. Tecrübeli oyuncular hileyi kolayca fark edebiliyorlardı. Bunun sonucu olarak bu teknik genelde sadece NPC’lerde işe yarıyordu. İki oyuncu düello ettiği zaman bu teknik genellikle Ninja sınıfı karakterlerin ani hareket edebilmek için çokça kullanılırdı.

Lord Grim de bu amaçla kullanmıştı. Sahte bedeni orijinal pozisyonunda dururken, gerçek gövdesi Gölge Klonu Tekniği’ni kullanarak Sleeping Moon’un saat 4’ün pozisyonuna anında taşındı..

Herkes hala endişeliydi, çünkü seviye 10 Savaş Büyücüsü’nün geriye itme becerileri henüz yoktu. Lord Grim örümcek BOSS’u nasıl geri itebilirdi?

Hemen çok fazla endişelendiklerini düşünmüşlerdi. Lord Grim’in böyle bir yeteneği olmasa bile Ye Xiu’nun üst düzey bir tekniği vardı. Gayzer Vuruşu, Örümceği biraz da olsa havaya savurdu, Bu kısa zaman dilimini kullanarak, hemen ileriye doğru koştu ve iki kez vurdu, BOSS’u Sleeping Moon’a doğru itti..

Sleeping Moon halihazırda Lord Grim’in saat 11 yönündeki pozisyonuna geçmişti. Lord Grim’in sahte bedeni hala yanında duruyordu. Bu sırada Sleeping Moon feci bir şekilde utanç hissediyordu. Hatta Lord Grim’in biraz azar çekmesini bile bekliyordu. Fakat sonunda düşündüğü gibi olmadı, Lord Grim hiçbir şey söylemeden Boss’u Sleeping Moon’a itmişti.

Sleeping Moon neye ihtiyacı olduğunu anlamıştı. Hamle yeteneğiyle BOSS tekrardan itilmişti.

Sleeping Moon gelecek eleştirilere mental olarak hazırlamıştı kendini ancak yine beklediği gibi olmadı, herkes şaşkın bir şekilde BOSS’u inceliyordu. ”Kanıyor.”

Kanayan bir insan değildi, örümcek BOSS’du. Kanama durum efekti normal bir saldırıyla yapılamazdı. Ya bir silah efekti ya da bir beceri efekti ile oluşmak zorundaydı.

Şu an kimsede öyle bir silah yoktu.

Fakat bu etkiyi verebilecek yetenekleri mevcuttu.

Çifte Saplama, bir Savaş Büyücüsü yeteneğiydi. Sadece, saplamadaki kanama etkisi gizli bir etkiydi ve oyuncunun bu etkiyi tetiklemesi gerekiyordu.

Aktive etme metodu, Çifte Saplama yeteneğini aynı noktaya uygulamaktı. Bu iki vuruşu da aynı kola yapmak demek değildi. İkinci vuruşun, ilk vuruşun açtığı deliğe yapılması gerekiyordu. Bunu yaptıktan sonra Kanama efekti oluşmasının ihtimali ortaya çıkıyordu. Bunun gerçekleşme ihtimaline gelince, yapımcılar gizli etkilerin olasılıklarıyla ilgili daha önce hiçbir veri yayımlamamıştı, ancak oyuncuların yaptığı testler sonucunda bu ihtimalin yüzde elliden biraz fazla olduğunu gösteriyordu.

Bu olasılık yüksek görünebilir ancak etkinin meydana gelmesi için belirli bir hareketi yapma ön koşulu da vardı ki. Aynı noktaya iki vuruş sadece ölü bedenler üzerinde kolaydı. Canlı bir hedefle, hızlı bir ölüm maçında, öngörü ve refleks isteyen bir teknikti.

Glory’de birbirinden farklı aktivasyonları olan pek çok gizli etki bulunmaktaydı.

Normal bir oyuncu Saplama yeteneği ile kanama etkisini tetikleseydi Sleeping Moon ve diğerleri bunun şans olduğunu düşünecekti. Ama Lord Grim’in yapmış olduğuna kimse laf edemezdi. Onlar Lord Grim’in becerisine iyice ikna olmuşlardı. Sadece kişisel becerileri değil takımı yönlendirme ve yönetme yetenekleriyle de sıradan bir uzman olmadığını onun uzmanların uzmanı olduğunu anlamışlardı.

Seven Fields sıralamalarda yükseklerde olmayan Full Moon Loncası’na Ye Xiu’yu çekmek için yapmış olduğu girişimlerden dolayı biraz utanmıştı. Kutsal Topraklarda ilk 50’ye dahi giremiyorlardı. Herhangi bir rekorları bulunmuyordu. Bu tarz sıradan bir yerde Lord Grim’e yer yoktu.

Diğerlerinin de Seven Fields gibi düşünüp düşünmediğini bilmiyordu, herkes sessizce saldırıya devam etti. Bu sırada bazı ufak hatalardan kaçınmak oldukça zordu. Fakat Ye Xiu onları önceden uyarıyordu ve bu hatalardan kaynaklı bir felaket oluşmuyordu. Bu şekilde ilk BOSS kolaylıkla öldürüldü. Cesedi yağmaladıklarında, mavi ekipman buldular. Fakat düşük seviyeli olduğu için, kimse çok fazla önemsemedi. Her şeyden önce anında ihtiyaçları karşılayamaz olacaktı. Bu sırada herkesin Lord Grim’in aldığı ekipmana ihtiyacı vardı. Sleeping Moon dahi tek kelime etmedi. Pes etmeyi terih etmişti.

Ye Xiu baktı ve yeşil seviye 10 kemerinden çok da iyi olmadığını gördü. Fakat herkes kemeri reddettiğinden, sadece onu nazikçe kabul edebilir ve giyebilirdi. İleriye devam ettiler.

Sonra aynı taktikle ağ atıcı uzun menzilli ikinci BOSS’a giriştiler. Can sıkıcı bir şekilde bu seferki örümcek seri bir şekilde ağ atabiliyor ve mağaranın bir duvarından diğer duvarına Spider-Man gibi uçup duruyordu. Fakat Ye Xiu’nun komutasında ekip örümceği bir köşeye sıkıştırmıştı ama bu sefer onunla bilardo oynamadılar onun yerine sırasıyla sersemletme yeteneklerini kullandılar Ye Xiu ikinci Boss’u sürekli sersemletme etkisi altında bırakıp ağ atmasının önüne geçerek idam etmişti.

Haliyle dörtlü Ye Xiu’ya yeni bir seviyede tapmaya başladı. Bu adam onların Tank’ı, asıl hasar vereni ve arada da takım üyelerini iyileştiren bir şifacısıydı. Bunun yanında plan ve taktikleriyle de takıma yön veriyordu…… Dörtlü onu tanımlamaya kelime bulamıyordu artık sadece tapıyor, tapıyor ve sonra daha çok tapıyorlardı.

Örümcek Mağarası’nın Örümcek Lord’u zindanın başka bir zorlu kısmıydı. Bu eleman diğer iki bosstaki ağ atma ve zehirleme güçlerine de sahipti. Sekiz tane kıllı bacağı ve desenli bir karnı vardı. Diğer Bosslardan iki kat büyük ve feci şekilde mide bulandırıcıydı.

Bu nihai BOSS ile yüzleşmek için Seven Fields ve diğerleri gergin değildi, çünkü Lord Grim’in emirleri altında, bu ikisi bir arada BOSS’u yenmek hiç de zor olmayacaktı.

Beklenildiği gibi dövüş diğer ikisi gibi oldukça kolay geçmişti. Bu Örümcek Lordu sadece biraz daha şişko ve fazladan bir kaç numara biliyordu. Lord Grim’in emrinde kellesini almak oldukça kolay olmuştu.

İlk temizleme!

Bu sırada sistem duyurusu ekranın üstünden geçerek. Onların bu zindanı temizleyen ilk parti olduğunu duyuruyordu.

Sleeping Moon, Seven Fields, Sunset Clouds, Drifting Water, Lord Grim; Onuncu Sunucu Örümcek Mağarası’nı ilk bitirenler…

Seven Fields ve diğerleri bu haber üzerine şaşırmış ve ekstazi kafasına girmişlerdi. Seviye kasmaları yavaş olmasa da Örümcek Mağarası’nı ilke temizleyenler olacağı akıllarından bile geçmezdi. Her şey yüce uzman Lord Grim sayesindeydi, o olmadan böyle bir şey mümkün olmayacaktı.

“Siktir!” bu sırada, Örümcek Mağarası zindanındaki başka bir partinin 5 üyesi de anonsu görünce hep bir ağızdan bağırmıştı.

Onlar; Örümcek Lordu’nun kıyık kadar canı kalmıştı. Onların bu işi bitirmesi 10 saniye sürecekti fakat şimdi 10 saniye ile ilk temizleme ünvanını kaçırmış oldular.

Üzgün ve isteksiz, 5 oyuncunun tamamı da bu 10 saniyede hayaller kuruyordu. Sonunda gerçeklere dönmek zorunda kaldılar. Onların hayali sunucudaki tüm zindanları ilk temizleyen lonca olmaktı ancak bu hayalleri ikinci zindanda bir başkası tarafından ezilip atılmıştı bir köşeye.

10 Saniye, sadece 10 saniye ile kaybetmişlerdi.

“Lord Grim? Bu Gece Yarısı Hayaleti Kedisi’nin ilk öldürmesini alan adam değil mi?” Örümcek Lordu’nu öldürmüşlerdi. Bu beş oyuncu bir aksilik olmadan tamamlamıştı zindanı ancak hiç de mutlu değillerdi

“Sanırım.”

“Bu adam nerden gelmiş olabilir? Şimdiden sistemde iki kez duyuruldu Blue River aynı senin gibi biri!”


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-14/”] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-16/”]