Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 31

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-30″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-32/”]

Bu Bir Yetenek


Merhaba, kendimi tanıtmama izin verin. Ben Blue Brook Loncasından Blue River, ana hesabım Blue Bridge Spring Snow.” Arkadaşlık isteğini kabul ettikten hemen sonra, diğer grup ona mesaj attı. Hiçbir “orada mısın?” mesajı atmamış ve direkt olarak kendini tanıtmıştı. Kendine güveni çok fazla olan biri olduğu kesindi.

 

Merhaba.” Ye Xiu basitçe cevapladı. Her şeyden sonra, 10 yıldır Glory topluluğunun bir parçasıydı. Üç harika loncadan biri olan Blue Brook Loncası’nı tanımıştı. Ancak Ye Xiu Blue Bridge Spring Snow hakkında hiç bir şey bilmiyordu. Eğer o Huang Shaotian veya Kılıç Azizi Troubling Rain olsaydı, Ye Xiu onları biraz tanıyordu.

 

Blue River açıkça ondan çok daha yetenekli bir uzmanla uğraştığını bilmiyordu. Nihayetinde Blue Bridge Spring Snow’un ismi oyun camiasındaki birçok kişiyi korkutmuş olabilirdi. Blue River diğer tarafta onun kim olduğunu bildiklerinden emindi. Sonuç olarak, bir adım ilerledi ve konuştu: “Ne yapıyorsun kardeş?

 

“Temizlik.” Ye Xiu sohbette pek oyalanmadı. Aynı anda Lord Grim ve Chasing Haze çoktan Yeşil Orman’a girmişti.

 

Oh? Hangi zindan?” diye sordu Blue River.

 

Yeşil Orman.

 

Blue River 5 saniyeline sersemlemişti. Sonradan, hissettiği tek olasılığın ne olduğunu tahmin etti: “Bir arkadaşı mı taşıyorsun?

 

Bir çeşit….” Ye Xiu söyledi.

 

Oh, Buz Ormanı için bir üyemiz eksik. Katılmakla ilgilenir miydin kardeş?” Blue River bilgilendirdi.

 

Oh? Neden ben?” Ye Xiu sordu.

 

Neden sen? Bu soru Blue River’ın üzüntüyle iç geçirmesine neden oldu. Bu soru daha önceden, tam bir gün önce aynı şekilde gelmişti.

 

Birincisi, Lord Grim’in grubunun iki Örümcek Mağarası ilk temizlemesini çalması Blue Brook Loncasına çok fazla itibar kaybettirmişti. Herkes biraz kızgındı. Fakat Lord Grim ve takımının durumu hakkında biraz araştırma yapınca, Blue Brook Loncası bazı anormal hususlar keşfetmişti.

 

Bu çocukların takımında kendisiyle ilk temizleyen bir üye, beklenmedik şekilde ona iftira atmıştı.

 

Öfkeli Sleeping Moon onun gizli BOSS da hile yapıyor olduğunu söylemişti. Etkinlik zamanına bakarak, bu Lord Grim’in tek başına Gece Yarısı Hayaleti Kedisi’ni öldürdüğü zamandı. İftira mesajları Lord Grim’in kasten takım üyelerinin ölümüne neden olarak BOSS’u kendi için aldığını söylüyordu.O halde bu utanmaz ve aşağılık adam Sleeping Moon ile neden bir parti kurmuştu ?

 

Bu süreçte tam olarak neler olduğunu bilmiyordu fakat bu en azından grubun Örümcek Mağarası’nı ilk temizlemesini iki kez arkadaşları olmadan yaptığını söylüyordu. Onlar yabancılardan oluşan ve iç çatışmaları olan bir gruptu.

 

Böyle bir takımın iki ilk temizlemeyi çalması için gücünün o kadar basit olmadığı anlamına geliyordu. Ve Lord Grim’in bu takımın odak noktası olduğu da apaçıktı. Sadece bir gizli BOSS’u çalmak için grubunun ölümüne neden olan bu utanmaz acemi beklenmedik bir şekilde yeniden kabul edilmişti. Bu kişi kimdi?

 

Ayrıca Blue Brook Lonca’sına dikkat etmeleri gereken bir ayrıntı olduğunu da söylediler. Örümcek Mağara’sının ilk iki temizlemesini yapan bu iki takıma emirleri, iki seferde de başka oyuncular vermişti. Birincisi listedeki grup lideriydi. Birinci seferde, grubun lideri hala Sleeping Moon idi. Fakat ikinci seferde, grubun liderliği Lord Grim’e geçmişti

 

Grup lideri, bu statü son derece ciddiydi. Oyuncuları atabilir ve onlara görev atayabilirdi. Ve grup bu statüyü kasten utanmaz BOSS çalıcıya vermişti, bunun anlamı neydi ?

 

Bunların hepsi bu oyuncuya bağımlı olduklarını gösteriyordu. Bu oyuncu olmadan, ilk öldürmeyi almalarının hiçbir yolu yoktu.

 

Bu kişi gerçek bir yetenekti ve büyük bir olasılıkla loncası olmayan bir yetenek olma olasılığı yüksekti.

 

Bir loncadan yetenekli biri yeni sunucuda kendi başına olmazdı; Loncadan yetenekli biri 24 saat online olamazdı.

 

Blue Brook Loncası’nın oyuncuları tüm gün araştırma ve gözlemleri analiz ettiler. En sonunda bir sonuca varmışlardı. Çünkü bir orduyu bine yükseltmeyi söylemesi kolaydı, fakat iyi bir general bulması zordu, bu türden biri zaten kapılmış oluyordu. Ancak o zaman Blue River art arda 18 kere arkadaşlık isteği gönderebilirdi. İlkini gönderdiği zaman, istek ne kabul edilmiş ne de reddedilmiş olabilirdi bu yüzden yok sayılmış olabilirdi. Blue River samimiyetini göstermek için daha fazla göndermeye devam etti. Doğrusu başarılı oldu da. Art arda gönderdiği 18 arkadaşlık isteği aslında ihmal etmeye hazır olan Ye Xiu’yu ikna etmiş ve sonunda isteği kabul etmişti.

 

Fakat şimdi, diğer yandan onu neden aradığını soruyordu. Blue River’ın tabii ki uzun ve karmaşık bir açıklaması yoktu. Sadece yeni açılan 10’uncu sunucuda ilk 3 temizlemesini gördüğünü söyleyecekti. Sonuç olarak, onu bir uzman olarak görüyorlardı ve arkadaşı olmak istiyorlardı.

 

Dürüst olmak gerekirse, şu anda Buz Ormanı temizleme rekorunu kırmaya hazırlanıyoruz, fakat senin gibi zirve seviyede uzman biri gerekiyor. Rekoru kırarsak, senin için mor ekipman verebiliriz, ne dersin? Loncamızın istediği sadece rekor.” Blue River bu oyuncuyu loncasına çekmek için acele etmiyordu. Glory uzun süredir bulunuyordu. Herkes ünlü loncaları bilirdi, fakat bu Lord Grim aslında onları pek takmıyordu. Blue River yeni sunucuda rastgele oyun oynayan bazı loncaların uzman oyuncularından birisi sanıyordu. Eğer değilse, loncalarla ilgilenmiyordu ve vahşi bir uzmandı.

 

Eğer ilk türden ise, hiçbir şey yapamazlardı. Muhtemelen içeriye bağlanmazdı. En azından ikinci türden ise ve loncalara takılmıyorsa, hala bir şansları vardı.

 

Sonuç olarak, Blue River bu kişiyi onlarla zindana davet etmeye karar verdi. Birincisi, arkadaş olacaklardı. Ve uzman olan herkesle, birlikte mutlu bir şekilde oynayabilirler ve kolayca anlaşabilirlerdi. Öncelikle bu oyuncunun güç düşüncesini görmek zorundaydılar ve içeri almaya değer miydi bakmalıydılar. Ona sözleştikleri gibi mor ekipman vermek sadece iyi niyet göstergesi ve pazarlık oyunuydu. Yeşil Orman en iyi ihtimalle yakında devre dışı olacak bir Seviye 25 Mor ekipman ile ödüllendirecekti. Düşük seviyeli bir ekipman üzerinde pazarlığa ihtiyaçları yoktu. Açıkçası, eğer diğer kişi gerçekten harika bir uzman ise, bununla ilgilenmeyecekti. Fakat şu anda oyunun bu aşamasında verebilecekleri en iyi pazarlık unsuruydu.

 

Bu daveti görmesiyle, Ye Xiu’nun gözleri açılmıştı. Blue River’a hızlı bir şekilde yanıt verdi: “Mor ekipmana ihtiyacım yok. Mümkünse, başka bir şey istiyorum.

 

Ne?” Blue River sordu.

 

Nadir materyaller.” dedi Ye Xiu.

 

Ha ha, sen çok akıllısın, kardeş.” Blue River diğer tarafın saf olmadığını anlamıştı. O düşük seviye ekipmanlarla ilgilenmiyordu. Şimdilik, en değerli eşyalar şu nadir materyallerdi. Bu materyaller oyunun geç safhalarında kullanılıyordu ve asla modası geçmiyordu.

 

72 Güçlü Örümcek Ağı.” Ye Xiu teklif etti.

 

Problem değil.” Blue River açıkça cevapladı.

 

Güçlü Örümcek Ağı nadir materyal olmasına rağmen, başlangıç zindanlarının temizleme sınırı yoktu. Ek olarak, normal BOSS’lardan bile bunların düşme şansları vardı ve nadir materyaller içerisinde çok ucuz kabul ediliyorlardı.

 

Ve ayrıca Beyaz Cadı’nın Mitril Kolyesi.” dedi Ye Xiu.

 

Tamam, bunları şimdi sana verebilirim.” Blue River gülümseyerek cevapladı. Beyaz Cadı’nın Mitril Kolyesi, Ye Xiu’nun vurduğu İskelet Savaşçının Süvari Kılıcı’na benzerdi. Hiçbir değeri olmayan süslerdi. Sadece onu mücevher olarak kuşanmak isteyen bir kız sevebilirdi.

 

Ve ayrıca Beyaz Kurt’un Keskin Dişleri, 8 tane lazım.” dedi Ye Xiu.

 

Bu…Kardeş, Güçlü Örümcek Ağı, Mitril Kolye ve şimdi de Keskin Dişlere ihtiyacın var ? Bu biraz fazla değil mi?” Blue River biraz üzülmüştü.


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-30/”] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-32/”]