Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 35

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶

Tek Dalga Hücumu (1)


Açıkça, Bound Boat Flower Lantern kadar düşüncesiz değildi. Partide kaldı ve hareket etmedi. Blue River’a bir mesaj gönderdi: “Ne yapmalıyım?”

“Ne düşünüyorsun ?” dedi Blue River.

“Oldukça meraklıyım. Sadece atıldığım için biraz kırgınım, bu yüzden kendi gözlerimle göremiyorum.” Bound Boat.

“Büyük konuşuyor gibi görünmüyor mu?” dedi Blue River.

“Öyle görünmüyor. Belki de henüz sınıfını değiştirmediği için Şifacı getirmemeye cesaret edebiliyor. Eğer acilen gerekirse, o da can basabilir.” dedi Bound Boat.

“Evet, herkesin vaktini harcamak için burada olduğunu sanmıyorum. Hadi deneyelim!” dedi Blue River.

“Tamam o halde ben ayrılıyorum.” Bound Boat gruptan ayrıldı.

“Returning Cloud buraya gel. Loncanın çoğu çoktan zindan girişi sınırında.” dedi Flower Lantern. Returning Cloud aslında gruplarının elit bir üyesiydi. Lord Grim yerini aldığı için ayrılmıştı. Şimdi gruba geri dönebilirdi. Son boşluğu doldurmak zor olacaktı. Zindana aktif bir şekilde bakan uzmanların çoğu elitlerdendi. Diğer yandan Blue River ve diğerleri son turlarını atanların zindan sınırına gelmesi için kasten bekliyorlardı.

Sonunda, Flower Lanter’nin çağrısını gören uzmanlar merakla sohbete yığıldı. Hepsi Flower Lantern’in grubunun loncanın en iyi üç DPS oyuncusuna sahip olduğunu biliyordu. Eğer üçü de online ise o zaman diğerlerini ne için çağırıyordu?

“Hala Donmuş Orman zindanında oyuncu var mı? Daha fazla hasar daha iyi olacak. Çabuk olun ve temizleme rekorunu kırmak için bize yardım edin!” Flower Lantern açıklama yapmadı ve sadece lonca kanalında bu mesajı yayınladı.

“Geleceğim!” Sonunda, birisi cevapladı. Flower Lantern bunun Lunar Grace olduğunu gördü. Bu bir kızdı. Elit grupta az satıda önemli uzman kız vardı bu yüzden kız oyuncular hazine gibi muamele görüyordu. Gruplar onlar için kavga eder ve zindan temizlemek için kız getirmenin sosyal bir refah göstergesi olduğunu düşünürlerdi. Bunun bir sonucu olarak uzman kızlar hiçbir zaman sabit bir grupta olmazdı.

“Grace o halde sen geliyorsun!” Flower Lantern daha hiçbir şey söylemedi ve onun geliyor olduğunu söyledi.

Returning Cloud ve Lunar Grace çabucak vardılar ve Blue River’ın grubuna katıldılar. Returning Cloud grubun orijinal üyesiydi, bu yüzden durumu biliyordu. Lunar Grace biraz da olsa şöhretti. Bu grubun ana tankı veya şifacısı ve benzer kişileri de yoktu. Sınıf….onda bir tane yok muydu ?

“Ah Harika Tanrı, bu ikisi uygun mudur?” Flower Lantern Lord Grim’i iğneliyordu.

Böylece Ye Xiu gerçekten dikkatlice onlara baktı: “Yep, onlar iyi.”

Returning Cloud da ayrıca Elementalistti. Silahı Mor Seviye 20 Canlı Asa idi.Seviye 20 Asalar için, Canlı Asa ve Bakır Asa nitelikleri neredeyse aynıydı. Farkları ek özelliklerinde yatıyordu. Birini 1 seviye Ateş Patlaması eklenirken diğerine 1 seviye Buz Topu ekleniyordu. Bu asalara bakınca, Elementalistler olarak seçtikleri elemental yolların farklı olduğu görülebiliyordu.

Lunar Grace için ise, kız bir Cadıydı. Bu büyü sınıfları içerisinde başka bir seçenekti. Büyücüler içerisinde bilim adamı olarak bilinirlerdi. Savaşmak için çok miktarda büyü eşyası kullanırlardı ve belli düzeyde yakın dövüş güçleri vardı.

Lunar Grace Mor Seviye 20 Kristal Değnek kullanıyordu, bir Süpürge değildi, bu silah sadece cadılar içindi. Sonuç olarak Ye Xiu silahına bakarak hangi yetenek yoluna gittiğini söyleyemezdi, bu yüzden sordu: “Hangi yol?”

“Karanlık Stil Yolu.” dedi Lunar Grace.

“Hiç Shururu Bebeği yeteneğine verdin mi?” sordu Ye Xiu. Shururu Bebeği canavarları kendine çeken Cadı yeteneğiydi.

“Oto Seviye Yükselme.” Lunar Grace cevapladı. Oto Seviye Yükselmenin anlamı, yetenek seviye atlatılabileceği zaman, bir yetenek puanı hemen onu seviye atlatmak için kullanılırdı.

“Ooo, bu harika.” dedi Ye Xiu.

“Tanrı tatmin oldu mu?” diye sordu Flower Lantern.

“Yep, bu iyi. Hadi gitmeye hazırlanalım!” dedi Ye Xiu.

Lunar Grace hala durumu tamamen kavrayamamıştı. Sonunda Blue River’ın anonsunu duydu: “Herkes dinleyin. Bu zindan için  Lord Grim liderlik ediyor.”

“Sen liderlik mi ediyorsun?” Lunar Grace son derece şaşırmıştı.

“Yep.” dedi Ye Xiu.

“Neden?” Lunar Grace anlamamıştı.

“Temizleme rekoru için.” dedi Ye Xiu ve çoktan zindana yürümeye koyulmuştu.

“Hey hey…” Blue River onun için bağırdı fakat çoktan gözden kaybolmuştu. Açıkça çoktan zindana girmişti. Blue River üzgündü! Zindanın dışında planlarını tartışmalıydılar. Zindana girdikten sonra zamanlayıcı başlayacaktı. Şuanda, açıklama sadece zaman kaybı olacaktı!

 

“Tanrı çoktan girdi. Hepiniz neyi bekliyorsunuz, çabuk olun gidin ve onun kudretiyle titreyin, ah ölümlüler!”Flower Lantern seslice güldü.

“Geldiğimde seni arıyor olacağım.” Blue River huysuzlandı ve derhal diğerleriyle zindana girdi.

Buz Ormanı canavarlar yeşil derili mavi burunlu Goblinlerdi. Uzun menzilli, yakın dövüş ve büyülü olanları bile vardı. Açıkça acemi köyündeki gibi sıkıcı hep aynı yolu takip edenlerden değillerdi. Ek olarak bu Goblinler aynı görünüyorlardı bu yüzden onlar saldırana kadar ne tür oldukları belli değildi.

Blue River ve diğerleri zindana girdikten sonra, zindan zamanlayıcısı resmi olarak başladı. Hiç kimse girişte aptalca oturmadı. Ye Xiu’nun liderliğini duydukları gibi ileri atıldılar: “Bir Cadıya sahip olmak işleri kolaylaştıracak. Tek Dalga Hücumu yapıyoruz.”

Blue River korkuyla atladı: “Nasıl Tek Dalga Hücumu’nu kullanabiliriz?”

“Tek Dalga Hücumu’nun ne anlama geldiğini anlamadın mı?” Ye Xiu Blue Riverdan bile daha çok hayret içerisinde kalmıştı.

Tabii ki Blue River biliyordu. Glory’de, Tek Dalga Hücumunun anlamı tüm canavarlar bir araya toplanmalı ve o zaman hepsi tek seferde öldürülmeliydi. Fakat bu yöntem sadece grupların seviyesi zindanların seviyesinden çok yüksek olduğunda kullanılıyordu. Ayrıca güçlü bir ana tank gerekiyordu. Ye Xiu dışında orada bulunanların hiçbirisi zindanla aynı seviyedeyken Tek Dalga Hücumu yapıldığını duymamıştı.

“Tek Dalga Hücumu…”

“Anlıyorum, anlıyorum. Sadece Tek Dalga Hücumu’nu nasıl kullanacağını anlamadım.” dedi Blue River.

“Canavarları çekeceğim. O zaman Shururu Bebeği canavarları toplayacak. Öfkeli Ateşler ve Kart Fırtınası saldıracak. O zaman da…”

“Hiçbir şey söylememiş gibisin. Bu iyi, o zaman başla! Tek Dalga Hücumu yapacağız.” Blue River’ın yanaklarından yaşlar süzülüyordu. Eylemlerin temel seyrini biliyordu fakat asıl odak nokta canavarları çeken oyuncuydu. Canavar dalgasını canlı olarak geri getiremezse bu sorun olabilirdi. Sonunda bu kişi üç kelime söylemişti. “Ben canavarları çekeceğim.” ve asıl odak noktasının yağını almıştı. Blue River daha fazla konuşmanın sadece vakit kaybı olduğunu biliyordu.

Diğer üçü Blue River’a aynı düşüncelerle bakıyordu. Hepsi kaderlerini kabul etmişti ve soğuk terlerden şelaleler yüzlerini yıkıyordu. Sonunda Ye Xiu bir gülümseme yazdı ve bağırdı: “Gidiyorum.”

Lord Grim koşarak uzaklaştı. Blue River ve diğerleri arkasından baktı ve sanki asla dönmeyecek bir kahraman olduğu konusunda aynı hisleri hissettiler.

“Söylemeliyim, bu oldukça kahramanca. Onu takdir ettim.” Thundering Light dalga geçiyordu.

“Herkes devam etsin.” Bir bağırma önlerinden duyuldu. Dördü şelale yüzlerini onunla birlikte kaldırdı. Lord Grim’in iki Gobline yaklaştığını gördüler. Biri kaya fırlatmaya başladı diğeriyse Buz Oku büyüsü hazırlıyordu. Dördü birlikte söylediler: “Ne trajedi.Yeni başladık ve ikisi de uzun menzilli olanlardan.”

Kaya ve Buz Oku uçtu fakat Lord Grim’in yalnız iki kez titreyerek kayboldu kaya ve Buz Oku arkasına düştü.

“Kahretsin, bu olabilir mi ? Z Titremesi!” Blue River haykırıyordu.

 

Ç.N: Herkes yerini bilecek, titretirler anam. Bugünlük de Krallara Layık serimizden bu kadar arkadaşlar. Serinin beğenileri henüz çok az, eğer 1 saniyenizi ayırarak beğenirseniz sevinirim. Seviliyorsunuz :))


⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶