Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 36

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶

Tek Dalga Hücumu (2)


Z Titremesi” sadece hızlı yön değiştirme hareketiydi. Sola git, sağa git şeklinde sürekli ileriye gidiyordu. İzi “Z” harfine benziyordu. Fakat bu hareket aşırı derecede hızlı yapılırsa, hareket edilen mesafe son derece kısalıyordu. Eğer karakter göz açıp kapatıncaya kadar hareketini tamamlıyorsa, o zaman hareket etmemiş gibi görünür, sadece titrerdi.

 

Sadece “sallandı sanki bak” dedirtmek için bile çoğu oyuncu bunu yapabiliyordu. Fakat bir oyuncu “Z titremesi”ni gerçek bir savaşta kullanırsa, o zaman kesinlikle büyük bir uzmandı. Sadece saldırılardan kaçınmak için bu küçük hareketlere güvenmesi, bu kişinin karar verme ve kontrol mekanizmasının ne kadar iyi olduğunu gösterirdi.

 

Sadece Blue River değil, Thundering Light ve diğerleri de bunu anlayabiliyordu. Bu sırada, onlar hala nefis oynayış karşısında şok olmuşlarken, Lord Grim’in iki Gobline aceleyle yaklaştığını ve avuç içiyle onlara vurduğunu gördüler. Rüzgar içinde rüzgar patladı ve iki goblin uzaklara uçtu.

 

Seviye 15 Savaş Büyücüsü Yeteneği: Düşen Palmiye Çiçeği. Bu yetenek güçlü Uzağa Uçurma etkisine sahipti. Goblinler hafifti bu yüzden bu vuruşla birkaç metre uzağa uçtular.

 

Lord Grim dinlenmek için durmadı. Görüntüsü farklı bir tarafa atıldı. Bu alanda iki Goblin vardı. Oyuncu öfke alanlarına girdiğinde, çabucak büyük sopalarını çıkartarak ve yakın dövüşe giriştiler.

 

Bu sefer Lord Grim onlara yakın hareket etmedi ve onları geçmeye devam etti. İleride uçmuş olan goblinler çoktan ayağa kalkmıştı. Biri kaya fırlatmaya hazırlanırken diğeri Buz Oku hazırlıyordu. Lord Grim ile aralarında hala iki metre varken, savaş mızrağını salladı. Pu pu iki ses duyuldu. Kaya fırlatılamamış ve Buz Oku iptal olmuştu. Lord Grim mızrağını savurmasıyla iki canavar düştü. Onlara doğru adımlayarak, ileriye doğru koştu.

 

Gelecek hedefler saat 10 yönündeki iki Goblindi. Bu sefer biri sopa tutuyor ve diğeri de Buz Oku hazırlıyordu. Buz Oku uçtuğunda, Lord Grim hemen zıpladı, bu ayrıca büyük sopalı goblini de savuşturmasında elverişli olmuştu. Havada zaten hazırda olan mızrağıyla Goblinin Buz Okunu iptal etti. Yere konduktan sonra etrafında döndü ve ani bir ışıkla Goblinin arkasına ilerledi. Bir goblin arkasını döndü diğeriyse büyük sopasını kaldırarak arkasından kovaladı. Lord Grim elini kaldırdı ve Düşen Palmiye Çiçeğini tekrar kullandı. İki canavar geriye uçtu ve mükemmel bir hesaplamayla, iki menzilli gobline çarptılar. İki goblinin üzüntüleriyle birlikte hazırladıkları büyüler bozulmuş ve yere düşmüşlerdi.

 

Bunun gibi her yerdeki her goblin, ister nöbet tutan olsun ister devriye gezen olsun Lord Grim’in fırlattığı goblinler tarafından alarma geçirilmiş ve ona doğru yönelmeye başlamışlardı. Yakın dövüşçü goblinler büyük düzgün sopalarını sallıyordu ve Lord Grimin arkasından giderken çığlıklar atıyorlardı. Menzilli olanlar yeteneklerini kullanmakla meşgullerdi. Hepsi aniden olağanüstü şekilde Buz Oku kullanmıştı. Blue River ve arkasında onu takip eden diğerleri tereddüt ediyordu. Lord Grim’in yeteneklerini inkar edemezlerdi fakat… sanki uçan kuşlarmış gibi zindanda kaos yaratmak ve köpek gibi etrafta zıplamak neden  üst düzey bir oyuncunun zindanda dolaşmaya geldiğini düşündürüyordu?

 

Bu sırada, Blue River ve diğerleri çoktan Lord Grim’i kaybetmişlerdi. Önlerinde çığlıklarla büyük kitle halinde bir goblin sürüsü onlara doğru koşuyordu. Lord Grim’e ne olmuştu? İki sebepten ötürü sadece Blue River canlı olduğunu biliyordu. Biri grup listesindendi. Lord Grim’in canı hala yarıdaydı, hala oldukça canlıydı. İkincisi Lord Grim’i zaman zaman zıplarken görüyorlardı. Bir parıltıyla konmuş ve vücudu Goblinler tarafından tekrar engellenmişti.

 

Orada…. Orada zaten onlardan 20 tane var…” Returning Cloud’un sesi hafifçe titredi. Seviye 20’de bunu yapabilmek, çok muhteşemdi.

 

Hala öldürmüyor muyuz ?” Lunar Grace çoktan Shururu Bebeğini hazırlamıştı.

 

Sadece bize nasıl geri döneceğini bilmek istiyorum.” Thundering Light goblinlerden oluşan kütleye baktı. Ses tonu hayranlık doluydu.

 

O benden Shururu Bebeğini şu şekilde fırlatmamı istememiş miydi? Bu işlemeyecek” Lunar Grace endişeleniyordu. Çünkü orada iki ordudan oldukça fazla menzilli ve yakın dövüşçü goblin vardı. Bir ordu büyük sopalar taşıyor ve onları sallayarak hedefe koşuyordu. Diğer ordu mesafelerini koruyor ve sadece Lord Grim menzilden çıktığında yaklaşıyorlardı.

 

Ne yapıyor? Bana mı soruyorsun? Ben de bilmiyorum.” dedi Blue River.

 

Sesi kesildiğinde Thundering Light aniden aşağı yukarı zıpladı. Büyük çaba sarf ederek canavar kitlesinin arkasındaki durumu görmek istiyordu. Zıplayışı komik olsa da gülmemişlerdi. Blue River hemen sordu: “Durum nedir?

 

Kalabalık güzelce toplanıyor!” dedi Thundering Light.

 

Eh?” Blue River’a da yukarı aşağı zıplama dürtüsü gelmişti, fakat Blue Brook Loncasının Beş Harika Uzmanından biri olarak ve onuncu sunucudaki Lonca Lideri olarak haysiyetini muhafaza etmeliydi. sonuç olarak beklendiği gibi sadece sordu: “Bunu nasıl yapıyor?

 

Nasıl bileyim. Nasıl olursa olsun onlar gruplar halinde geliyor.” Thundering Light bunu söylediğinde, zıplamaya devam etti. Herkes aninden vurma hızlı vurma sesleri duymaya başladı.

 

Düşen Çiçek! Kahretsin, bu palmiye gıcır gıcırdı!” Thundering Light bağırdı. Diğer üçü de önlerinde karmakarışık olan goblinleri görüyordu. Kaç goblinin Düşen Palmiye Çiçeği ile uçtuğunu kim bilirdi.Büyük sopalı goblinler uçarak arkadaki uzun menzilli goblinlere çarpıyorlardı. Bir hareketle onların büyük bir kısmı düşüyordu. Dört kişinin önündeki görüş alanı açıldı. Lord Grim’i sağ elinde mızrağını taşırken ve sol elinin avuç içiyle şamarlayarak ilerlerken gördüler. Kıyafeti rüzgarda hafifçe savruluyordu ve hala Düşen Palmiye Çiçeği tavrını sürdürüyordu. Etrafındaki yerde bulunan goblinler, tamamen düzensizdi.

 

Ekran bir saniyeden az süre durdu böylece Lord Grim’in kudretli duruşu orada bulunan dört kişinin akıllarına kazındı. Bir saniye sonra düzensiz goblinler tekrar kalktı ve korkusuzca tekrar atılmak için hazırlandılar. Bu sırada Lord Grim aşağı atladı. Thundering Light hemen alaya aldı: “O ne yapıyor ? Aşağı uçmayı mı planlıyor?

 

Sonunda…..

 

O uçuyor. Gerçekten de uçuyor.” Thundering Light’ın yanaklarından yaşlar süzüldü ve bağırdı.

 

Onlara doğru gelen Lord Grim zıpladıktan sonra, 180 derece döndü. Kısa süre sonra bir silah sesi duyuldu ve aniden onların arkasına uçtu. Blue River ve diğerlerinin hepsi bilgili insanlardı. Dikkatli bir bakışla gerçeği gördüler. Bu nişancı sınıfı havada hareket yeteneğiydi. Havada, ateş açan oyuncu silahın geri tepmesiyle arkaya doğru uçabiliyordu. Geri tepme arttığında o kadar uzağa uçabiliyorlardı. Geri tepme bir tüfek veya daha yüksek dereceli silahla yapılmış gibi görünüyordu. O geriye doğru uçarak direkt olarak canavarların kafasının üzerinden geçti. Konduğunda dördünün arkasına doğru koşmaya başladı.

 

Goblinler çılgınca etrafında döndü ve bir dalga gibi üzerlerine hücum etmeye başladılar. Hedefler Blue River ve diğerleriydi. Dördü bol bol terlemeye başladılar. Aniden Lord Grim’in sesini duydular: “Büyücüler saldırın. Shururu Bebeğini kullanmaya hazır ol.

 

Büyük alarmla birlikte ileriye doğru baktılar.

 

O anda çılgınca kovalayan goblinlerden menzilli olanlar saldırılarını bırakmıştı yakın dövüşçü goblinler de onların üzerine yığıldı. Bütün goblinler mükemmel bir şekilde toplanmıştı. Grup saldırısı için kesinlikle en iyi fırsattı.


⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶