Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 38

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-37″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-39/”]

Tek Dalga Hücumu (4)


Zindan boyunca şaşırtıcı derecede hızlı ilerlediler. Blue River son derece mutlu görünüyordu. Ye Xiu kaygısızdı. Blue River ve diğerleri Seven Field ve kendi grubundan çok daha iyiydi, ister ekipman olarak ister yetenek olarak olsun. Onlara Tek Dalga Hücumunda ilk kez liderlik ettikten sonra, basit olarak tekrardan talimatları bağırmak zorunda kalmamıştı. Dahası, dördü niyetini anladıktan sonra, kendi başlarına en uygun zamanlamayı yapabiliyorlardı.

 

Bu yöntemi neredeyse iki kez kullandıktan sonra ilk Boss güzergahındaki canavarlar tamamen temizlenmişti. Blue River zamana baktı. Beş dakika bile kullanmamışlardı. Canavarlar daha fazla sorun olmayacaktı bu yüzden sırada Boss vardı.

 

İlk Boss, Goblin Devriye Muhafızı normal goblinlerden daha güçlüydü. Son derece yüksek fiziksel hasarı olan Dikenli Kurt Dişi Sopası taşıyordu. Bu Boss’un garip yetenekleri olmamasına rağmen, düz sopasını sallamasıyla oyuncuların umutsuzca yere serilmesine sebep oluyordu.

 

Oyuncuların yere serilmesinin nedeni Boss’a birlikte saldırmalarıydı, bu yüzden normal gruplar bunun yerine öfkesini çekmek için ana tank kullanıyordu. Böylece, ana tank savunmasına dayanarak Boss’un yüksek hasarlı saldırılarını karşılayabiliyordu. İstatistikleri belli bir düzeyi bulmazsa ana tanklar kendi yeteneklerine güveniyordu. Fakat teknik kolayca kazanılan bir unsur değildi. Sonuç olarak, nitelikleri gerekliliği karşılamıyorsa, sadece uzmanlar bununla başa çıkabiliyordu. Normal oyuncular niteliklerini geliştirmek için daha iyi ekipmanlar almak zorundaydı.

Ç.N: Arkadaşlar buradaki muhabbet, Boss’a birden fazla yakın dövüşçü saldırdığında, sopasıyla yaptığı alan hasarı sonucunda etrafındaki oyuncuları yere sermesi. Ancak tek kişi Boss’u tankladığında takımın kalanı bir sorun yaşamadan hasar vermeye devam edebiliyor.

 

Teknik açısından Blue River Lord Grim hakkında hiçbir şüphe duymuyordu. Özelleştirilmemiş bir Seviye 20 olmasına rağmen çoktan 20 goblini etrafta koşturarak çekmiş ve bir daire içine toplamıştı. Eğer biri bu kişinin tekniği olmadığını söylerse, Blue River buna kıçıyla gülerdi. Goblin Devriye Muhafızı Boss’una karşı Blue River Lord Grim’in ölmesinden endişe etmiyordu, ancak doğrusu onu çekip çıkarabileceği konusunda emin değildi. Eğer bir hata yaparsa ve Devriye Muhafızı büyük sopasıyla büyücüye vurursa, o zaman büyücü anında ölecekti.

 

Ben çekeceğim, hasar verirken elinizden gelenin en iyisini yapın” dedi Ye Xiu.

 

Ne kadar beklememiz gerekiyor?” Blue River profesyonelce sordu. Normal ana tankların dövüştükleri Boss’ların öfkelerini çekmeleri için birkaç saniye yetiyordu, böylece diğerleri saldırdığında hedef alınmıyorlardı.

 

Beklemeye gerek yok. Bir kez çektiğimde saldırın.” dedi Ye Xiu.

 

Çektiğin gibi saldırmak mı?” dördü birden müthiş bir uyumla söylemişti.

 

Evet, rekoru kırmak için, hızlı olmalısınız. Başlıyorum!” Ye Xiu çoktan klavyeye vurmuştu ve Lord Grim hücuma başladı. Blue River ve diğerleri bir anlığına şaşırdılar, fakat şikayet etmediler. Her ne kadar küçük canavarları temizlerken çok zaman kazanmış olsalar da Boss’u sabit tutmaları gerektiğini hissettiler. Sonuç olarak hareket etmediler ve sadece Lord Grim’i Goblin Devriye Muhafızını bıçaklarken izlediler.

 

Ejder Dişi, Gökyüzü Vuruşu, Çift Bıçaklama, normal aparkat, normal bıçaklama, başka bir Gökyüzü Vuruşu….

 

Neyi bekliyorsunuz?

 

Bunu duyan Blue River uyuyan başını kaldırdı fakat hala kayıptı. Lord Grim çekmeye başladığından beri bu Goblin Devriye Muhafızı havada dolaşıyordu. Ne muhteşem bir hokkabazlık! Dördü elinde olmadan Lord Grim’in kaç kombo saydırabileceğini düşündü ve Boss düştükten sonra görmeyi istediler…

 

Fakat bu bağırışla dördü bir videoya yakışmadıklarını fark etti ve hızlıca hazırlamaya başladılar. Büyülü eşyalarını çıkardılar, kılıçlarını çektiler ve hepsi bir anda saldırmaya başladı.

 

Alevler, Buz, Yıldız parlaması, Kılıç Işığı…. Dört kişinin düzensiz saldırıları büyüleyici bir etkiyle hedefine varıyordu. İçlerinden hiçbiri bir diğerinin pozisyonunu işgal etmiyordu. Ancak her birinin kalbinde bir ihtiyat duygusu vardı, her biri saldırılarının çok fazla hasar vereceğini ve Boss’un büyük sopasıyla onları hedef alacağını düşünüyordu.

Ç.N: Bilmeyenler varsa, Eğer birisi Boss’u tanklayan kişiden daha fazla hasar verirse Boss’un öfkesi o kişiye doğrulur. Yani kısaca Boss ona saldırmaya başlar.

 

Lord Grim hepsine fazla uğraşmadan saldırmalarını söylemesine rağmen, o , hepsinden önemlisi özelleştirilmiş bir ana tank değildi. Şövalyeler gibi özelleştirilmiş Ana tanklar ayrıca Seviye 20den önce elde ettikleri birçok öfke çekme yeteneğine sahipti. Lord Grim bu yetenekleri öğrenebilmesine rağmen yanında o tür bir öfke kontrol yeteneği getirmemişti.

 

Sonuç olarak dördü azar azar saldırdı ve her şeylerini ortaya koymadılar. Profesyonelce öfkeyi kontrol ettiler. Saldırıyorlardı ve aniden Lord Grim konuşana kadar saldırmaya devam ettiler: “Her şeyinizi gönderin! OT olmayacak.

Ç.N: OT Boss’un tanklayan kişiyi bırakıp diğerlerine saldırmasıdır.

 

Onun bu kadar özgüvenli olduğunu görünce, ona yüz vermemek iyi olmayacaktı, bu yüzden dişlerini sıktılar ve savaştılar. Herkes dişlerini gıcırdatarak tüm kudretleriyle çılgınlar gibi saldırı yapıyordu.

 

Glory’de öfke hesaplamaları için yardımcı araç yoktu. Hasar ve iyileşme incelemesi de zindanı temizledikten sonra yapılabiliyordu. Dördünün hepsi uzmandı ve hepsinin kendi acımasız savaş yöntemleri vardı. Önceden, hepsi OT olmasından korkarak geri çekilmişti. Şimdi, kalplerinin derinliklerinde OT olması için can atıyorlardı. Çünkü eğer OT yapamazlarsa o zaman hasarlarının düşük olduğu ortaya çıkacaktı.

 

Sonunda Goblin Devriye Muhafızı onların dördüne bir bakış bile atmamıştı. Büyük sopa sadece Lord Grim’e doğru savruluyordu. Lord Grim son derece hızlı hareket etti, daha da inanılmaz olanı hareketlerinden hiçbiri saldırı yeteneğini kısıtlamıyordu. Asla uzaklaşmıyor ve sürekli Goblin’in etrafında koşuyordu.

 

Blue River da ayrıca bir yakın dövüş sınıfıydı. Şimdi, daha çok baktıkça daha çok korkuyordu. Lord Grim’in yöntemiyle, Boss son derece hızlı karşılık veriyor ve sürekli onu arkasından kovalıyordu. Bu nedenle sola veya sağa dönmesinin bir önemi yoktu, Boss arkasında kalmıyordu. Böylece Boss’un saldırılarını neredeyse kıl payıyla savuşturabiliyordu. Fakat PK yapıyor olsaydı, böylesine bir savaş yöntemi oyuncunun onun hareket dizilerini anlayıp püskürtmesi için yeterli olurdu. Ayrıca görünen oydu ki bu kişi ayrıca iyi bir PK uzmanıydı.

Ç.N: PK oyuncuların kendi aralarında dövüşmeleri.

 

Goblin Devriye Muhafızı sonunda yıkılmıştı. Dördü eninde sonunda Boss’un biraz olsun dikkatini çekememişti. Dördü yaptıklarının açık bir şekilde birleşerek Boss ile dalga geçmek olduğunu söylemekten çekiniyorlardı. Etrafını çevirmişler ve saldırmak için hiçbir çaba sarf etmemişlerdi, fakat dövüşmekte oldukları canavarın onların varlığının farkına varmadığı hissine kapılmışlardı.

 

Kardeş, onu nasıl istikrarlı bir şekilde üzerinde tutabiliyorsun?” Blue River elinde olmadan sormuştu. Flower Lanter gibi özelleştirilmiş bir ana tankla  bile hasarlarından ötürü bir çok çok kez Boss’un OT olacağını hissetmişti.

 

Hasarım sizinkinden yüksek olduğu sürece, sorun yok demektir.” diye cevapladı Ye Xiu.

 

……..

 

Blue River kaskatı kesilmişti, Returning Cloud şok olmuş, Lunar Grace’nin dili tutulmuş  ve Thundering Light konuşmuştu: “O aslında bir Ana Tank değildi, sadece bir hasar vericiydi…

 

Dördünün yanaklarından yaşlar süzüldü. Doğruydu, Lord Grim sadece onlardan daha fazla hasar vermişti ve başka bir şey yoktu.

 

Dinlenmeyi bitirirken, Lord Grim Goblin topluluklarını çekmeye başladı. Dördü onu takip etti ve fısıldadılar.

 

Hasarı gerçekten de bizimkinden yüksekti.” Returning Cloud mırıldandı.

 

Ve biraz da, kim bu kadar istikrarlı öfke tutabilir ki.” dedi Lunar Grace.

 

Yeteneğini kabul ediyorum, ayrıca bu kadar istikrarlı çekebilmek için, saldırıları kesinlikle düşük değildi. Siz çocuklardan biri bu mızrağı tanıyabildi mi?” diyerek sordu Blue River.

 

Görmedim. Büyük tuhaf bir diş sarımsağa benziyor.” dedi Thundering Light.

 

Ailenin sarımsakları böyle mi görünüyor?” dedi Returning Cloud.

 

Bu bir mübalağa. Ne olduğunu biliyon mu ?” dedi Thundering Light.

 

Kaybol velet” Returning Cloud veledi hor gördü.

 

Hepiniz kapayın çenenizi veletleşmeyin. Çekmeye başladı, konsantre olun.” dedi Blue River.

 

Önlerinde Lord Grim canavarları çekmeye başladı. Dördü şikayet etmeye cüret etmediler. Çoktan iki kez başarıyla tamamlamış olsalar da, risklerin tamamen farkındaydılar. Eğer yetenek zamanlamalarında herhangi bir hata yapacak olurlarsa, o zaman birkaç Goblin kaçabilirdi. Sonuçları korkunç olurdu.

 

Canavarları çek, canavarları topla, canavarları öldür.

 

Her oyuncu rolünü mükemmel bir şekilde yerine getirdi. İki dalga sonra, tüm canavarları öldürmüşler ve ikinci Boss rotası üzerinde ilerliyorlardı. İkinci Boss ile yüzleştiğinde, Blue River ve diğerleri kibar davranmadılar ve tüm varlıklarıyla ona saldırdılar. Sonunda…..en sonunda, dördü tekrar sessizce Lord Grim’in ardından onu takip ettiler.

 

Çok hızlı. Kesinlikle rekoru kıracağız” Thundering Light aniden iç geçirdi.

 

Ve aynı zamanda büyük bir mesafe ile geçeceğiz” Blue River da son derece memnundu.

 

Yey!” Returning Cloud da mutlu görünüyordu.

 

……”Lunar Grace ne diyeceğini bilemiyordu.

 

Hasar nedir ve ne değildir. Bunun hakkında düşünmek istemiyorlardı.

….Ç.N: Çünkü Lord Grim hepsinin elindeki Mor ekipmanları bir bir ellerine vererek Glory Online’da kimin patron olduğunu herkese bir kez daha göstermişti ! İyi eğlenceler arkadaşlar !


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-37/”] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-39/”]