Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 40

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶

Tekrar!


Blue River dargın bir şekilde saldırıya geri döndü. ‘Dalga Çarkı Kesişini Buz Reisi’inde kullanmak ve onurumu geri kazanmak istiyorum, fakat daha az önce Dalga Çarkı Kesişini öğrenmediğimi söyledim. Eğer aniden onu kullanırsam, bunu nasıl açıklayacağım? Kazana öğrendiğimi ve daha önce görmediğimi mi? Kahretsin, çok beceriksizce’. Sadece bunu düşünmek bile yüzünü kızartıyordu.

Tehditkar Buz Fırtınası en büyük tehdit olmalıydı. Fakat Lord Grim’in kendine güvenen bir beceri sergilemesi tüm korkularını yok etmişti. Ayrıca kollarında yeni numaraları da yoktu. Beş oyuncuların şiddetli saldırıları altında sonunda çökmüştü. Ekipman düştü fakat Blue River ve diğerleri dikkat etmedi. Onların hepsi sistem anonsu penceresine bakıyorlardı.

Blue Brook Loncası oyuncularına tebrikler: Blue River, Thundering Light, Lord Grim, Returning Cloud, Lunar Grace Buz Ormanı temizleme rekorunu kırdılar. Zaman: 20:24:11

Blue River ve diğerlerinin hepsi biliyordu, Tek Dalga Hücumunu yaptıkları ilk seferden beri hiç hata yapmadıkları sürece kesinlikle yeni rekoru kırabileceklerdi. Sonuç hakkında şaşırmamışlardı fakat kendi rekorları ile önceki rekor arasındaki fark heyecan verici şekilde son derece fazlaydı.

 

Önceki temizleme rekoru Herb Garden tarafından 26:12:68 olarak kaydedilmişti. Fakat bir denemede onlar rekoru beş dakika farkla kırmışlardı.

 

Rekoru uçurum fark ile kırmak da neyin nesiydi? Blue River ve diğerleri gibi oyuncular 8-10 kere rekoru kırmayı denemenin az sayılabileceğini biliyorlardı. Onlar biliyordu ki her rekoru kırdıklarında, her zaman bir dakika daha az oluyordu. Rekor zamanı tek seferde 5 dakika kısaltmak Blue River ve diğerlerinin yaptığı gibi gerçekten mantıksızdı.

Nispeten diğer oyuncular sistem anonsunu duyduklarında onlar da tamamen şok olmuşlardı.

Seviye 20 de sınıf değiştikten sonra Seven Fields ve diğerleri Buz Ormana gittiler ve gruplarına katılacak birine baktılar. Şu sıralarda zindandaydılar mavi ve siyah dövülüyorlardı. Aynı zamanda zindanın yarısını bile temizleyememişlerdi. Sistem anonsunu gördüklerinde Seven Fields Ve diğerleri şaşkına döndü. Aralarına karışan acemi Immersed Jade çoktan bağırmıştı: “Bakın, o Tanrı. Tanrı TV’de !!!

*Mavi siyah dövülmek ne demek açıklamak isteyen varsa yorum yazsın biz anlamadık 😀

Acemi “TV” kelimesini, bu yeni kelimeyi çabucak kapmıştı.

Evet, haklısın…” Seven Fields ve diğerleri kasvetle cevapladı. Kalplerinde bir miktar acı vardı. Blue Brook Loncası. Açık bir şekilde Glory’nin Üç Harika Loncasından biri olduğunu biliyorlardı ve sadece böylesine zirve bir lonca uzman kardeşlerinin gücü için eşleşme olabilirdi. Onların ikinci sınıf loncası ikinci sınıf oyuncular içindi, TV de iki kez çıkmış uzman bir kardeşe sahip olduklarından tatmin olmuş olmalılardı, değil mi?

Üçü tamamen kederle doluydu. Fakat Immersed Jade hala mırıldanıyordu: “Buz Ormanı mı? Bu şuan yaptığımız zindan değil mi?

 

Doğru!” dedi Seven Fields.

 

20 dakika… Biz de burayı 20 dakikadır yapıyoruz. Şuan neredeyiz?” Immersed Jade sordu.

 

Yarı yolda…” karamsar bir şekilde söyledi Seven Fields. İşte bunlar uzman kardeş ile tanıştıktan sonra yayılmış zehir etkileriydi. Her iki tarafın karşılaştırılmasında, kardeş uzmanının başarıları tamamen farklı bir alandaydı. Bundan dolayı kendilerinden şüphelenmeye başlamışlardı. Bu çok ciddi bir sıkıntıydı.

Bu sırada gruplarının beşinci üyesi bir Şifacı olan Endless Light olmuştu. Şifa üzerine odaklanmıştı, bu yüzden çok konuşmuyordu. Dördünün tartışmasını duyunca, aniden katıldı: “Siz çocuklar ilk temizleme rekorunu almak için bu adama mı güveniyordunuz?

Seven Fields şaşırdı. Onlar gerçekten önceden TV’ye çıkmıştı. Örneğin Immersed Jade katılmış ve bu nedenle onlara tapıyordu. Bu yabancı bir acemi aldıklarında Seven Fields ve diğerlerinin üzerinde daha büyük bir baskı oluşturuyordu. Eğer Immersed Jade gibi bir yabancıyla karşılaşırlarsa, yabancı tanrısal bir grup olduklarını sandığından onlara katılıyordu. O zaman uzman kardeş olmadan tanrılıklarını nasıl gösterebilirlerdi ki? Bu zaman geldiğinde mahcup oluyorlardı.

Endless Night diye çağırılan şifacı gruba katıldıktan sonra böyle hayrete düşmüş sözler sarf etmemişti. Sadece birkaç normal selamlama yapmış ve canavarlarla dövüşürken diğerleriyle iletişim kurmuştu. Seven Fields ve diğerleri ilk temizleme takımının üyeleri olduklarının farkında olmadığını düşünüyordu. Üçü takip edildiğinde Buz Ormanının sadece yarısını 20 dakikada bitirebilmişlerdi. Fakat bu Lord Grim temizleme rekorunu 20 dakikada kırmış ve TV’ye çıkmıştı. Bu açık bir şekilde ilk temizleme takımında Lord Grim gerçek bir uzmandı ve diğerleri de kaçak mallardı.

Sonunda çirkin vakit gelmişti. Seven Fields ve diğerleri umutsuzca cevapladı: “Doğru, tüm güvenimiz bu kardeş üzerindeydi.

Kahretsin. Ben de öyle düşünmüştüm. Siz çocuklarla 20 dakikadır birlikteyim ve sizden uzman olan hiç kimse görmedim.” dedi Endless Night.

Fazla emin konuşmuyor musun!?” sözleri sadece  mahcubiyetlerini yansıtıyordu. Seven Fields ve diğerleri iyi modda değillerdi.

Tamam tamam. Şuandan itibaren liderliğimi takip edin.” Endless Night aniden parladı.

Neden?” herkes sordu.

Ben Tyrannical Ambition’dan uzman, Endless Night. Öncelikle gücünüzü görmek istedim bu yüzden bir şey söylemedim. Yeterince uzun süredir buna katlandım.Yönleriniz her tarafa dağılmış. Bunu yapacağım.” dedi Endless Night.

Kahretsin!” orijinal lider Seven Fields daha da kasvetlenmişti. Bu nasıl biriydi! Ne tür bir insan kendini uzman olarak çağırırdı ki. Nispeten uzman kardeş çok mütevazıydı ve konuşmak için sadece yeteneğini kullanmıştı.

Gerek yok.” Seven Fields Tyrannical Ambition’un ününden hiçbir zaman korkmamıştı.

Kardeş, böyle olma! Çabuk olmalıyız ve zindanı temizlemeliyiz. Hala yapmam gereken işler var!” dedi Endless Night.

……

Ben yapacağım! Ben yapacağım!

……

“Yalvarıyorum”

Kahretsin. Sen yap. Sen yap.” Seven Fields gitmesine izin verdi. Ne tür bir s*ktiğim uzmanıydı bu! Uzman kelimesinin paramparça olduğunu hissediyordu.

Tamam, şuandan itibaren liderliğimi takip edin.” Göz açıp kapayıncaya kadar, Endless Night ekipman değiştirdi. Elinde bir Haç tutuyordu. Gümüşümsü hafif bir ışık üzerinde parlıyordu. Sadece bir bakışla sıradan bir eşya olmadığını söyleyebilirlerdi.

Kahretsin, bu çocuk tüm bu zaman sahtekarlık yapıyormuş!” Seven Fields ve diğerleri sonunda gerçeği görmüştü.

Endless Night liderlik ederken birliğe bir mesaj gönderdi: “Biz bir hata yaptık. Bu ilk temizleme grubunda sadece Lord Grim bir uzmanmış. Geri kalanın hepsi çöpmüş.

Çok geç. Lord Grim çoktan Blue Brook Loncası tarafından kapıldı. Rekoru beş dakika farkla kırdılar. Fazla korkutucu. Bunun nedeni o çocuğu eklemiş olmaları.

Ay ay ay ay” Endless Night iç geçirdi.

Ne yapıyorsun?

Bu s*ktiğim çöplerini zindanın dışına taşıyorum.” diyerek cevapladı Endless Night.

Temizleme rekoru kırıldığı esnada, rekorun önceki sahipleri Herb Garden karmaşa içindeydi.

20:24:11! Kahretsin, bu çok çılgınca ! Bu Blue River’da bu güç yok.” yüksek sesle tartışan Plantago Seed Herb Garden’in lonca lideri ve önceki rekoru kırarken grubunun lideriydi.

Bu Lord Grim ! Ondan dolayı güçleri bu kadar arttı.” bir takım arkadaşı Malva Nut söyledi.

Kahretsin, Blue River’a soracağım!” Plantago Seed bunu dedi ve Blue River’a bir mesaj gönderdi. Onların hepsi Üç Harika Loncanın seçkin uzmanlarıydı. Hepsi Cennet Alanında birbirlerini tanıyorlardı ve birbirlerini arkadaş olarak eklemişlerdi.

Ç.N: Cennet Alanı Gloryde sosyal ağ tarzında oluşturulan bir platform. Twitter, Facebook, skype gibi..

Hey hey, bu adil değil, harika bir uzmanın var!” Plantago Seed Blue River’a mesaj gönderdi.

Ha ha ha ha . Kudurdun mu ? Kudurdun mu ? 20:24:11. Seviye 25 olduğunda bunu kırabilir misin?” Blue River gururla söyledi. Lord Grim’in önünde biraz acı dolu ve baskılanmış hissediyordu. Fakat bunun dışında onlara hala çok yüz veriyordu! Heh. Diye düşündü Blue River.


⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶