Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 43

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶

Şifacı Lazım Değil


Seven Fields ve diğerleri de az önce zindandan çıkmıştı. Endless Night’ın liderliğinde zindanın ikinci yarısı oldukça basit geçmişti. Bundan dolayı bu çocuğun yetenekleri onlarınkinden yüksek görünüyordu ve son derece tecrübeli bir uzmandı. Fakat Seven Fields ve diğerleri ona aşırı saygı duymuyordu. Aslında onu göremiyorlardı bile. Sadece Immersed Jade böyle değildi. Onların içleri Lord Grim tarafından çoktan zehirlenmişti. Endless Night oyuncular arasında son derce yetenekli kabul ediliyordu fakat onun yeteneklerini tamamen görebilmiş değillerdi.

 

Zindandan çıktıktan sonra bu çocuk kibirle bir kenarda dikilerek sanki “hadi, övgülerinizi yağdırın” der gibi bakıyordu. Sonunda, bir mesaj almıştı: “Gruptan atıldınız.

 

Kahrolası, çok ayıp ama! Nasıl beni atarsınız?” Endless Night çileden çıkmıştı.

 

Yapacak işlerin yok muydu? Çabuk ol ve yapmaya git!” dedi Seven Fields.

 

Şuan yok.” dedi Endless Night.

 

Ah çok üzgünüm, hiç boş yer yok. Gelecek bir arkadaşımız var.” dedi Seven Fields.

 

Endless Night bunu duyunca gözleri parladı. Hemen belirtti: “Bu Lord Grim mi?

 

Senin için ne önemi var ki?” dedi Seven Fields.

 

Sonunda Endless Night ayrılmayı reddetti ve utanmaz bir şekilde dördünün etrafında daireler çizmeye başladı. Seven Fields’in canını sıkıyordu ve bu adamı parçalamak istiyordu. Fakat o Tyrannical Ambition’dan bir uzmandı bu yüzden Seven Fields ona böyle kötücül bir yaklaşımda bulunamazdı. Eğer ayrılmak istemiyorsa o halde amacı neydi?  Seven Fields tahminde bulunarak bir sonuca vardı. Elinde olmadan daha da öfkelenmişti. Böylesine bir uzmanla dövüşürlerse kazanamazlardı! Onların vasat güçleriyle uzman kardeş ile birkaç defa zindana girmek bile büyük şanstı. Şimdi eğer Tyrannical Ambition uzmanı onu seçerse, uzman kardeş yine onlarla oynayacak mıydı? Onunla birbirlerini bir gündür biliyorlardı ve henüz gerçek anlamda arkadaş değillerdi!

 

Tam düşünceleri telaşlandığında Lord Grim’in kendisi azar azar görünmeye başlamıştı. Immersed Jade çoktan bağırmıştı: “Tanrı!!

 

Oyunda daha yüksek ses daha uzağa gidiyordu. Fakat sorun sesin hacminin onu üreten gerçek kişiye bağlı olmasıydı. İşte bu yüzden onlar da Immersed Jade’nin ister internet kafede ister evde olsun fark etmez, avazı çıktığı kadar bağırdığını hayal edebiliyorlardı… Bu eğer yakınlarda başka insanlar varsa, bu onu oldukça aptal gösteriyor olmalıydı.

 

Lord Grim onun selamlaması sayılabilecek şekilde savaş mızrağını kaldırdı. Seven Fields ve diğerleri onu karşılamaya hazırlardı fakat Endless Night tavşandan hızlı koştu. Bir foşş sesiyle çoktan aceleyle ileri atılmıştı.

 

Sen Lord Grim misin? Seninle tanışmak bir onur. Ben Endless Night, Tyrannical Ambition’dan bir uzman.”  Endless Night kendini tanıttı.

 

Merhaba.” Ye Xiu cevapladı ve Seven Fields’e sormak için arkasını döndü: “Arkadaşın mı?

 

Bu doğru, Kardeş Seven Fields ve ben zindanda iyi bir arkadaşlık kurduk.” dedi Endless Night.

 

S*ktir be, kimsin sen!” Seven Fields böyle utanmaz birini daha önce hiç görmemişti.

 

Kardeş Seven Fields, böyle yapma ama!” dedi Endless Night.

 

Seven Fields bu elemanı ölümüne tekmelemek istiyordu. O öncelikle uzman kardeşe bir grup daveti atarken diğer yandan Endless Night’a bağırdı. “Biz gideceğiz. Git kendi işlerine bak!

 

Beni de alın, beni de alın!” Endless Night tekrar tekrar bağırdı. Bu nasıl uzmandı be? Eski sunucudaki acemileri taşıdıklarında onlar bile bu kadar utanmaz olmuyordu. En azından yazdıkları tutarlı oluyordu.

 

Yer yok.” dedi Seven Fields.

 

İyi kız kardeş, sen kardeşine yerini verebilir misin?” Endless Night grubun zayıf noktasını bulmuştu ve utanmazca Immersed Jade’ye yanaşıyordu.

 

Immersed Jade bir acemi olduğundan ve böylesine utanmaz birini hiç görmediğinden kayıptaydı. Ne yapacağını bilmiyordu  ve adamla uzlaşacakmış gibi görünüyordu…Ye Xiu aniden kesene kadar.

 

Şifacı mısın?” Ye Xiu sordu.

 

Evet, yeteneğim çok iyidir, uzman.” Endless Night bunu söylerken, parlak gümüşümsü Haç’ını çıkardı. Seven Fields bu eşyayı tanımamıştı fakat kesinlikle iyi bir eşya olduğunu görebiliyorlardı.

 

Kristal Haç, bir Turuncu silah!” dedi Ye Xiu.

 

Vauv, sen gerçekten uzmansın. İyi gözler! Neden beni de yanına almıyorsun?” Endless Night överek söyledi.

 

Şifacı lazım değil.” dedi Ye Xiu.

Dn: Heeeed şat babaaa adam kodu çocuğuu

 

Anında öldürme!

 

Bu anlık bir öldürmeydi!

 

Üç kelimelik bir ani öldürme!

 

Önceki capcanlı Endless Night’ın dili tutulmuştu. Seven Fields ve diğerleri gerçekten uzman kardeşe aşırı saygı duyuyordu.

 

Şifacı lazım değil! Vooov, ne güçlü ama. Eğer yerinde normal bir oyuncu olsaydı ve Buz Ormanı dışında durarak deseydi ki: “Şifacı lazım değil” Seven Fields bile onun palavra sıktığını düşünürdü. Fakat uzman kardeş farklıydı. Eğer uzman kardeş şifacı lazım olmadığını söylüyorsa, onların kesinlikle şifacıya ihtiyaçları yoktu. Şifacı, git de kumda oyna!

 

İçeri, içeri, içeri” Seven Fields yüksek sesle söyledi.

 

Kimse Endless Night’ı daha fazla takmadı. Endless Night orada sadece heykel gibi dikildi ve grubu zindana girerken izledi.

 

Uzman kardeş, nasıl öldüreceğiz?” Seven Fields girdi ve direkt olarak Lord Grime sordu.

 

Ben çekeceğim ve siz çocuklar da yapabildiğiniz en iyi şekilde hasar çıkartacaksınız.” dedi Ye Xiu.

 

Tek Dalga Hücümunun en zor kısmı ana tankın canavarları çekmesi olmasına rağmen diğer oyuncuların da yüksek gereklilikleri vardı. Bu çocuklar konusunda Ye Xiu hasar konusunda tam bir güvenceye sahip değildi.

 

Uzman kardeşin gözetiminde Seven Fields ve diğerleri zindanı temizlemenin kaygısız ve rahat olacağını hissediyorlardı. Sadece öğrenci Immersed Jade mantıksızdı ve beklenmedik biçimde uzman kardeşe sormuştu: “Tanrı, yeni bir rekor kırabilir miyiz?

 

Bu soru kendini rezil etmiyor muydu? Yeni rekor kırabilmelerinin hiçbir yolu yoktu. Sorun uzman kardeş değildi, daha doğrusu onlardaydı. Seven Fields ve diğerleri utanç duydular ve uzman kardeşe bu utandırıcı cevabı vermesi konusunda yardımcı oldular.

 

Zindan boyunca sorunsuz ilerlediler. Onlar düşen Bossdan düşen bütün eşyaları Ye Xiu’ya verdiler. Sadece sınıf gereksinimi olan eşyalar olduğunda Ye Xiu onlara verdi.

 

Zindanı coşkuyla iki kere temizlediler. Gizli Boss hiç görünmedi ve enteresan bir eşya düşmedi. Lord Grim zindanı hala bir kez daha dönebiliyordu, fakat Seven Fields ve diğerleri çoktan giriş limitine ulaşmışlardı. Sadece üzüntüyle ayrılabilirlerdi. Sonunda zindandan çıktılarında, Endless Night’ı dışarıda dururken gördüler. İlk çıktıkları sefer bu çocuk çoktan gitmişti.

 

O beşini gördüğünde Endless Night hızlıca koştu.

 

Daha fazla tur kalmadı mı?” küçük değersiz mutlulukla söyledi, Seven Fields ve diğerleri onu dövmek için büyük bir arzu duyuyordu. Endless Night önceki seferden onların zindanı sadece iki kez daha dönebileceğini biliyordu.

 

Hala bir tur daha dönebiliyorum.” dedi Ye Xiu dürüstçe.

 

Ne tesadüf ama! Ben de bir kez daha dönebiliyorum!” dedi Endless Night.

 

Öyle mi?” Ye Xiu güldü.

 

Hatta daha büyük bir tesadüf var! Bak, bir kez daha dönebilecek üç arkadaşım da burada. Bunun daha da büyük bir tesadüf olduğunu düşünmüyor musun?” dedi Endless Night. Üç kişi kalabalığın arasından çoktan gelmişti. Lonca isimleri Tyrannical Ambition kafalarının üzerinde gösteriliyordu.

 

Bu gerçekten bir tesadüf.” dedi Ye Xiu.

 

Ortada böyle bir tesadüf olduğuna göre … Neden hepimiz beraber girmiyoruz?” dedi Endless Night.

 

Neden biz tekrar yeni bir rekor kırmıyoruz?” diye sordu Ye Xiu.

Ç.N: Ahahah izleyin şimdi ..

 

Tamam tamam!” Endless Night son derece heyecanlanmıştı.

 

Eğer yeni bir rekor kıracaksak o zaman iki şartım var.” dedi Ye Xiu.

 

Onları söyleyebilirsin.

 

Birincisi, ödeme istiyorum.” dedi Ye Xiu.

 

Ah, bu kolay olacaktır.” dedi Endless Night, “Ve diğeri?

 

Şifacı lazım değil.” Ye Xiu güldü.

Dn: heed şat x2 baba adam durmadan vuruyor kafaya kafaya

Ç.N: Ahahahah, Endless Night artık bir saat daha orada dikilip bekler onlar rekor kırarlarken… Neyse arkadaşlar diğer bölümde görüşmek dileğiyle 🙂


⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶