Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 44

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶

Farklı Ücretler


HA HA HA HA…”Seven Fields ve diğerleri yüksek sesle güldü. Bu şöyle bir hareketti. Önceki sefer  Immersed Jade “Tanrı” diye bağırarak onları aptalca göstermişti. Fakat bu sefer onların gülüşleri karşılarındakileri ruhsal hasta olarak gösteriyordu.

 

Çoğu oyuncu bu sesli gülenleri duyunca etrafına baktı. Sonunda sohbet kutusunda 20 kadar patlayan figürle öfkesini sergileyen Endless Night’ı fark ettiler.

 

Ne oldu?” oyuncular birbirlerine soruyorlardı, fakat kimse bilmiyordu. Sonuç olarak herkes karakterinin yönünü değiştirerek dinlemeyi denedi.

 

O vakit sohbet kutusunda acımasızca öfkelenen Endless Night’ı duydular, dişlerini ezerek konuştu: “O halde sana hangi sınıf lazım?

 

Üç tane büyü hasarı 430dan fazla olan Ateş Elementalist. Bir 22 seviye ya da daha fazla olan Otomatik Yükseltilmiş Shururu Bebeği ve Gölge Pelerini kullanabilen bir Cadı. Teknikleri iyi olmak zorunda ve elleri hazırda beklemeli. Hiç hata yapamazlar.” dedi Ye Xiu.

 

Endless Night boş boş baktı. Üç elementalist getirdiğinde bu en yüksek DPS grubu oluyordu. Elementalitsler düşük can ve savunmaya sahiplerdi. Cadılar sadece biraz daha iyi olan deri zırh giyebiliyordu. Tüm grup son derece yüksek hasarı varken düşük savunmaya sahip olacaktı. Bir OT tamamen yıkım olurdu. Yeterince emin ve sıfır hatalı bir grup olmalıydı. Sıfır hatanın anlamı tek bir hatayı bile göze alamayacağı anlamına geliyordu.

 

Bu tür sert şartlara gelince Endless Night fazla şikayetçi değildi çünkü şuan ki rekor 20:24:11 idi.

 

Böylesine bir rekoru kırmak istiyorlarsa, onlar doğal olarak son derece sert yöntemler kullanmak zorundaydı. Eğer bir üye bir hata yaparsa onu kurtarmak zaman kaybı olacaktı. Bu sadece grubun başarısızlığına sebep olurdu.

 

Şu anda böyle bir parti toplayamayabilirim.” dedi Endless Night. Aslında bu sadece şuanda değildi, onlar böylesine üyeleri bu kadar kısa süre içinde toplayamazlardı. Sadece Tyrannical Ambition için değil diğer loncalar da 430 Büyü Hasarı olan üç Ateş Elementalistine sahip değildi.

 

430 büyü hasarı Seviye 20 Mor Asa’ya sahip olma zorunluluğu anlamına geliyordu. Bir Mor Asa’yı bulması nasıl bu kadar kolay olurdu? Ateş Elementi olanından olması gerekiyordu, bunun lafı bile olmazdı. Şuanda, Tyrannical Ambition üç Mor Elementalist Silahına sahipti ve beklenmedik şekilde, onların hiçbiri Ateş Elementi değildi.

 

Sıkıntı yok. Onlar toplandığında, tekrar bağlantıya geç.” dedi Ye Xiu.

 

Bunun dışında, başka hiç seçenek yok mu?” dedi Endless Night.

 

Seviye 25.” dedi Ye Xiu.

 

Seviye 25 tamamen farklı bir alandı. Yeni ekipmanlar, yeni yetenekler ile herkesin gücü artardı. Seviye 20-25 Buz Ormanı türünden zindanların rekorları eski sunucularda hep Seviye 25 gruplar tarafından kırılmıştı.

 

İyi,o zaman önce seni arkadaş ekleyeceğim!” dedi Endless Night.

 

Tamam.” Ye Xiu ve Endless Night birbirlerini arkadaş ekledi.

 

Endless Night onu arkadaş ekleyip terbiyesini takındıktan sonra gerçek rengini gösterdi: “O zaman, şimdi rekor kırmamız gerekmiyor. Hepimiz bir tur daha yapabiliriz. Neden bizimle bir tur gelmiyorsun?

 

Kahretsin!” Seven Fields ve diğerleri şaşırarak nefes nefese kaldılar. Bu kişi gerçekten de ölümsüz, yenilmez, utanmaz, aşkın, eşsiz bir hamam böceğiydi.

 

Tamam.” Fakat Ye Xiu ayrıca ekledi, “O zaman ücreti biraz düşürebilirim.

 

Bunun için de mi ücret talep ediyorsun?  Onlardan da ücret istediğini söylemeyeceksin değil mi?” dedi Endless Night.

 

Onlardan ücret istemedim, fakat tüm ekipmanlar grup liderine verildi. Ben de grup lideriydim.” dedi Ye Xiu.

 

Bu iyi, biz de aynısını yapabiliriz.” dedi Endless Night memnuniyetle.

 

Seven Fields ve diğerleri bunu dinledikten sonra son derece rahatsız hissetmişti! Onların grubunda tüm ekipmanlar gerçekten uzman kardeşe gidiyordu fakat onlar uzman kardeşi kibar ve dürüst biliyordu. Onlara uygun eşyalar için hiç savaşmamıştı. Örümcek Mağarasındalarken Sleeping Moon’a bir Mor Silah bile vermişti, arası kötü olan bir oyuncuya!

 

Gördüğünüz üzere hala sınıf değiştirmedim, bu yüzden tüm ekipmanları istiyorum.” dedi Ye Xiu.

 

Topu topu birkaç ekipman. Hadi hadi, gidelim artık.” Endless Night hızlıca grup davetleri gönderdi. Hepsi otomatik olarak sistem tarafından reddedilmişti çünkü o hala gruptaydı. Sonunda Ye Xiu gruptan ayrıldı ve Lord Grim’i Endless Night’ın grubuna soktu. Bu standart bir ana tank, bir şifacı, üç DPS grubuydu. Lord Grim katıldığında, Endless Night grup lideri pozisyonunu ona devretti.

 

O halde hadi gidelim!” Ye Xiu Lord Grim’i zindana yöneltti.

 

Hadi!” Endless Night diğer üçünü harekete geçirdi ve geride kalmadı. Bu sonuçtan hala çok memnundu. Rekor hakkında endişelenmiyordu. O sadece Lord Grim’in gerçekten ne kadar iyi olduğunu görmek istiyordu.

 

Buz Ormanında kar ve buz sürüklendi. Her yer sessizdi. Beş kişi orada kenarda durdu. Kimse hareket etmedi ve konuşmadı.

 

Durağan bir ekran yarım dakika kadar kaldı.

 

Hey hey!” Endless Night kulaklıklarını test ediyor gibi görünüyordu.

 

Neden heyliyorsun be adam ?” Ye Xiu sordu.

 

Biri bir şey mi söyledi? Hiçkimseyi duyamıyorum.” dedi Endless Night.

 

Hiç kimsenin bir şey söylediğini sanmıyorum, değil mi?” dedi Ye Xiu.

 

Kimse bir şey söylemedi.” diğer üçü kabul etti.

 

Neden konuşmuyorsunuz?” dedi Endless Night.

 

Kime soruyorsun?

 

Sana!

 

Neden konuşmam gerekiyor ki?” diye sordu Ye Xiu cevap olarak.

 

Liderlik için!” dedi Endless Night.

 

Liderlik mi ediyorum?

 

Evet.

 

Liderlik ücreti.

 

Yirmi tane patlayan yüz yazıldı… Diğer üçü de karmaşa içindeydi: “Kardeş, fazla uzatmıyor musun?

 

Ha ha.” Ye Xiu güldü.

 

Liderlik ücreti nedir?” Endless Night bugün maçı olduğu bilgisini almıştı. Başka yolu yoktu. “Bu adama iyilik yapmamı bana kim söyledi?” Endless Night öfkeyle düşünüyordu.

 

On Beyaz Kurt Kılı!” dedi Ye Xiu.

 

Kardeş ne şeytansın ama!!” Dördü ahenk içinde söyledi. Beyaz Kurt saçı kıl değildi. Kıllar Buz Ormanı’nın gizli bozu Beyaz Kurttan düşebiliyordu. Nadir materyal olarak sayılıyordu.

 

Liderlik etmek zorunda değilim!” dedi Ye Xiu.

 

Endless Night biraz düşündü.Bir uzmanın iç niteliklerini ve becerisini görmek için onun liderlik ettiğini görmek zorundaydı. Sonuç olarak, dişlerini sıktı ve konuştu: “İyi, fakat sadece zindandan çıktıktan sonra verebilirim. Yanımda hiç getirmedim.

 

Bu söze güvenebilir miyim?” Ye Xiu diğer üçüne sordu. Büyük loncalar sözlerinden geri dönmezdi. Örneğin Blue River ile anlaşma yaptıktan sonra Ye Xiu Blue River’a güvenmişti. Fakat bu Endless Night utanmazlığın ötesinde bir utanmaz biriydi, bu yüzden şüphelerini dile getirmek zorundaydı.

 

Ona güvenebilirsin.” diğer üçü hemen söyledi.

 

Tamam o halde!” Ye Xiu cevapladı.

 

Çabuk gidelim!” dedi Endless Night.

 

Tamam. Ana tank canavarları çek. DPSler devam etsin. Şifacı Ana tankı destekle.” Ye Xiu komut verdi.

 

Dördü boş boş baktı ve ekranları yarım dakika kadar donuk kaldı.

 

Bu kadar mı?” diye sordu Endless Night.

 

Tabii ki.

 

Bu ne tür bir liderlik!?” Endless Night çıldırıyordu.

 

Hepiniz uzmansınız. Siz çocuklar ne yapacağınızı biliyor olmalısınız.” dedi Ye Xiu.

 

Endless Night aldatıldığını hissediyordu. Eğer standart rutini takip etseydi o halde grubu hiçbir liderliğe ihtiyaç duymayacaktı. Herkes kendi işini yapabilirdi ve her şey yolunda giderdi. “İyi değil. Bunların On Beyaz Kıl’ın fiyatına değmiş olduğundan emin olmalıyım!” diye düşündü Endless Night

 

Hayır hayır, bu iş yürümez.” Endless Night çağırdı, “Bize adım adım liderlik etmek zorundasın.

 

Tamam…” dedi Ye Xiu, “Şövalye saat 10 yönündeki iki Goblini çek. Olabilecek üç ihtimal var. Eğer iki tanesi uzun menzilliyse, onlara yaklaşabildiğin kadar çabuk yaklaş. Eğer yaklaşırken saldırıya uğrarsan Alçalan Phoenix Çekicini kullan. Saldırılarının üzerinden zıplayabileceksin ve şok dalgası iki canavarın düşmesine neden olacak. Yaklaştığında onlardan ikisinin de öfkesini sırayla çek. Eğer orada bir yakın dövüşçü ve bir uzun menzilli varsa Düşen Yıldız Çekicini uzun menzilli olanın saldırısını iptal etmek için kullan. Yakın dövüşçü olan yaklaştığında Püskürtme kullan. İlk olarak uzun menzillinin öfkesini çek. Eğer iki tane yakın dövüşçü varsa Alçalan Phoenix Çekici’ni kullan ve sonra birinin üstünde Püskürtü kullan. Sonra kalan diğerinin öfkesini çek. Anladın mı?

 

Şövalyenin yanakları yaşlara boğulmuştu ve kendi kendine düşündü: “Bana böyle adım adım liderlik ediyorsunuz. Aptal olduğumu mu düşünüyorsunuz?


⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶