Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 45

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶

30:8:71


Bu Ye Xiu’nun Endless Night ve diğerleriyle yaptığı temizleme zamanıydı. Bu çok normal bir zamandı. Tüm sıradan beş kişilik gruplar Buz Ormanını 30 dakika civarında temizlerdi.

Zaman hakkında söylenecek hiçbir şey yoktu fakat Endless Night öfkeden alev alıyordu ve tüm o vakit boyunca dişlerini eziyordu.

Onlar gerçekten ona bedavadan liderlik ücreti ödemişlerdi! Başlangıçtan bitişe Lord Grim onları yönlendirmeyi hiç kesmemişti. Fakat Şövalyeye yaptığı gibi herkese talimat vermişti. O basitçe sıradan olan stratejiyi onlara açıklamıştı. Eğer dördü acemi olsaydı o zaman bundan faydalanabilirlerdi. Fakat Endless Night ve diğerleri zindanı hiçbir şey için dönmüşlerdi.Zindanın tüm gidişatında, onun hakkında dikkate değer hiçbir özellik görmemişlerdi.

Sonunda, dört kişiye baskın olarak onlara liderlik etti. Onu uzman olarak sayıyorlardı fakat bu strateji tümüyle sıradandı. Bu onları gerçek aptallar gibi göstermişti.

Endless Night Lord Grim’in onu kasıtlı olarak kandırdığını hissediyordu, bu nedenle büyük uzmanın iç özelliklerini uyandırmak için bilerek hatalar yapmıştı.

Bunun yerine uzman Endless Night’ın hatalarının ne olduğunu sabırla açıklamıştı. Bunu bunu bunu yapmalısın ve şunu…..

Üç kardeşinin ona gizlice kahkahalar atarak güldüğünü duyunca, Endless Night gerçekten aptal yerine konulduğunu anlamıştı.

Sonunda tek kayda değer nokta Lord Grim’in henüz sınıf değiştirmediğiydi, fakat hala takımdaki iki DPS kadar fazla hasar verebiliyordu. Silahı da hiç fena değildi. Fakat bu savaş mızrağı da neydi? Endless Night onu daha önce hiç görmemişti.

Kardeş, bizi aldatmaya çalışıyorsun!” dedi Endless Night zindandan çıktıktan sonra.

Bunu nasıl söylersin. Yanlış mı liderlik ettim?” dedi Ye Xiu.

……..” Endless Night ne diyeceğini bilmiyordu. Liderliği sıradan olmasına rağmen orada suçlayabileceği kaçırılmış hiçbir detay yoktu. Eğer Endless Night kasıtlı olarak hata yapmamış olsaydı, o zaman liderliğinde yanlış giden hiçbir şey olmayacaktı.

Bu en azından bu elemanın sağlam temelleri olduğunu gösteriyordu. Endless Night bu zindan turunun zaman kaybı olmadığına kendini inandırabilmek için elinden gelen her şeyi yapmıştı. “Bundan yarar sağladım. Yarar sağladım…” diye söyleniyordu.

Beyaz Kurt Kıllarını almaya mı gidiyorsun?” diye sordu Ye Xiu.

Endless Night’ın gözlerinden yaşlar aktı! Tek fayda sağlayan bu çocuktu.

Beyaz Kurt Kıllarını aldıktan sonra Ye Xiu elveda dedi ve ayrıldı. Endless Night’ın karakteri hareket etmedi. Bilgisayarın önünde oturan oyuncusu şaşıp kalmıştı.

Aniden yanındaki biri onu iki kez dürttü. Endless Night başını çevirdi ve onun az önceki zindandaki grup üyelerinden biri olduğunu gördü.

Ekranda oyun yoktu fakat bunun yerine Glory forumlarından bir paylaşım vardı.

Ç.N: Gruptaki üyelerden biriyle aynı odada oynuyorlar Endless Nightta ekranına bakmak için kalkıp onun bilgisayarının yanına gidiyor.

Endless Night yürüdü ve sonra bu kişi söyledi:  “Liderlik ettiğini duyduğumda, tanıdık biri olduğunu hissettim, şuraya bak…

Endless Night sadece dikkatle baktı ve neredeyse kan kusuyordu.

Ne kahrolası basit yetenekler, ne kahrolası işe yaramazlık, bu piç kurusunun liderliği dümdüz rehberin kendisinden geliyordu. Bir kelimesi bile farklı değil. Tabii ki o hiçbir detayı kaçırmadı.

Biz kandırıldık…” bu kardeş söyledi. Sekiz Beyaz Kurt Kılı ! Ve karşılığında aldıklarıysa forumlarda milyonlarca görüntülenmiş %100 temizleme oranlı rehberdi.

Endless Night daha da umutsuz hissediyordu. Tüm o zaman kandırılmak için soruyordu! Diğer yandan sadece onunla zindana girmek istememiş ayrıca onu utanmaz bir şekilde buna zorlamıştı. Diğer yandan liderlik etmesi gerektiğini söylememiş yine de utanmaz bir şekilde liderlik etmesini istemişti. Başlangıçta diğer yandaki rehberi okumamış yine de diğer taraftan adım adım açıklamasını istemişti.

Adım adım mı? Uzman grupları olsa bile, adım adım yönlendirilmeleri gerekmiyordu.O bu şartı ileri sürerek toplarını incitmişti. İşte, şimdi gerçekten acıttı!

Hayvan herif!” Endless Night dişlerini sıktı. Koltuğuna geri döndü ve öfkeyle Lord Grim’e yazdı: “Kardeş, hiç kibare değilsin! Bize rehberi kullanarak hile mi yaptın?

Yapmadım. Rehberi ben yazdım.” dedi Ye Xiu.

Gerçekten mi? Endless Night hızlıca başını çevirdi ve kardeşe sordu: “Rehberi kim yazmış?

Kardeş buna açıkça dikkat etmemişti. O hızlıca ilk paylaşıma döndü ve söyledi: “One Autumn Leaf.

Ç.N: One Autumn Leaf , Ye Xiu’nun Glory’deki 10 yıldan uzun süredir kullandığı hesabı. İlk bölümlerde neden hesabı bıraktığını anlatıyor.

Endless Night son derece kızgındı. Arkasını döndü ve klavyesini tokatlamaya deva etti: “Ne için övünüyorsun. Bu rehber Tanrı Ye Qiu tarafından yazıldı.

Doğru, bu benim!

Utanmaz! Kahrolası fazla utanmaz… Endless Night tamamen dilini yutmuştu.

Yapmam gereken şeyler var, bu yüzden kapatıyorum. Sonra görüşürüz.” Endless Night diğer taraftan bir mesaj aldı.

Kaçış, bu kaçıştı! Sabahın üçüydü, yapman gereken ne işi olabilirdi ki?” Endless Night düşündü.

Mutlu İnternet Kafede Ye Xiu şuanda birkaç şişe Kolayı müşterilere götürüyordu.

Tüm gece boyunca sessizdi.

Sabahın yedisinde, ziyaretçiler bilgisayarlarını kapatarak birer birer ayrılmaya başladı. Ye Xiu’nun Lord Grim’i 21 seviyeye ulaştı. Acemi köyünden ayrıldıktan sonra seviye atlamak kolay değildi. İlk olarak gerekli tecrübe puanı aşırı derecede artmıştı. İkinci olarak zindanların giriş limiti vardı. Seviye 20lerin acemi köyündeki İskelet Mezarlığını sayısız kez dönebilmesine rağmen İskelet Mezarlığından beş seviye yukarıda oldukları için zaten artan tecrübe barlarını buradan gelen az tecrübe ile yeterince dolduramıyorlardı.

Seviye 20’den sonra zindanlar haricinde oyuncular seviye atlamak için daha çok görevleri tamamlamaya ve vahşi canavarları öldürmeye yöneliyordu.

Onuncu sunucu Seviye Liderleri Tablosunun önünde dururken Ye Xiu Blue River,Endless Night, gibi isimlerin hepsinin Seviye 24 olduğunu gördü. Açıkça onlar yeni sunucuda bu tür başarıları elde edebilmek için tüm günlerini ve gecelerini harcıyordu. Loncalarından beslenen bu oyuncular ile normal oyuncular arasında açık bir fark vardı. Bu en üst Seviye 24’lerin arkasındaki Seviye 22 ve Seviye 23 neredeyse boştu. Örneğin, Lord Grim ve Seven Fields gibi oyuncular. Bu kısa zaman içinde, onlar çoktan çılgın sayılabilirlerdi.

Oyuncuların çoğu hala acemi köyünden ayrılamamıştı !

Günaydın, Kardeş Ye!” bu sırada, küçük kardeşler ve kız kardeşler sabah vardiyasıyla birlikte hepsi işe zamanında gelmiş ve Ye Xiu’ya selam vermişlerdi.

Günaydın.” Ye Xiu oyundan çıkış yaptı ve gişe bilgisayarını kapattı.

Herkese kg. Ben çıkıyorum.

Tamam

Herkese merhaba dedikten sonra, Ye Xiu gerindi ve ikinci katın içindeki odalara döndü. Kapıyı açtığında oturma odasından gelen TV sesini duydu.

Patron, erken mi uyandın?” Ye Xiu bunu söyledi ve odaya girdi. Sonunda açık TV’yi gördü ve Chen Guo kanepede uyuyordu. Onu örten bir battaniye yoktu ve soğuktan küçük bir karides topu gibi büzülmüştü.

Patron, odana geri dönüp orada uyumalısın!” Ye Xiu gitti ve onu iki kez dürttü. Chen Guo diğer yana döndü ve uykusu bölünüyormuş gibi yüzünü buruşturdu.

Ye Xiu umudunu yitirdi ve Chen Guo’nun odasının kapısı kapalı değildi. Chen Guo’nun üzerine atabileceği bir şey var mı diye girip baktı. Birkaç bakışla Chen Guo’nun odasını bilinç altında değerlendirdi. Bu odanın zemininin, duvarlarının ve tavanının oldukça yeni olduğunu keşfetti. Fakat diğer yandan dekorasyonlar ve yatak oldukça eski moda görünüyordu. Ye Xiu bunun hakkında fazla düşünmedi. Chen Guo’nun dağınık yatağından battaniyeyi aldı ve Chen Guo’nun üzerine örttü. TV’yi kapattı ve zavallı depo odasında uyumak üzere arkasını dönerek uzaklaştı.


⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶