Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 47

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶

“Üzerime battaniye örttün. Sana kahvaltı hazırladım.”


Ye Xiu uyanıp yüzünü yıkadığında bu yapışkanlı notu bulmuştu. Odasını topladıktan sonra oturma odasındaki masaya gitti ve baktı. Dili tutulmuş ve hıçkırıklara boğulmuştu. Saat üçte yeryüzünde kim soya sütü içer ve You Tiao yerdi ki? Soğumuşlardı da.

 

Ç.N: You Tiao kızartılmış tuzlu hamur şeritleri.

 

Ancak böyle söylemesi Patronun özel olarak orada bıraktığı ve onun itibarına layık olduğu anlamına geliyordu. Ye Xiu You Tiao’ya baktı ve onu ağzına attı. Onu ağzında tutarak odadan ayrıldı.

 

Glory’nin yeni sunucusu İnternet Kafe’ye popülerlik kazandırmaya devam ediyordu. Diğer yandan Mutlu Kafe yeterince büyüktü ve tüm koltukların dolu olduğu zamanlar pek nadirdi. Ye Xiu etrafında döndü ve sigara içmek için açık bir alan baktı. Fakat paketi hissettiğinde sigarası kalmadığını anladı. Bu soğuk You Tiao yemekten daha acı vericiydi! Daha da acı verici kısmı ise hiç parası olmamasıydı. Günü nasıl geçirecekti?

 

Ye Xiu patrona avans ödemesini sormaya karar verdi. Yiyecek ve barınak sağlansa da o çok az miktarda yiyordu. Her gün iki öğünü vardı. Bunun yanı sıra sigara için yeterli para kazanıp kazanmadığını bilmiyordu. Diğer yandan Chen Guo’nun sigaraya olan öfkesini düşünüyordu, Ye Xiu bunu yaparken gerçekten zor zamanlar geçireceğini hissediyordu.

 

Hayal gücünün vahşileşmesine izin verirken birisi sırtına patlattı. Hızlıca başını çevirdi.

 

Ye Xiu’nun sırtını sıvazlayan Chen Guo idi. Başını çevirmesiyle birlikte ağzındaki YouTiao neredeyse Chen Guo’nun yüzüne yapışacaktı. Chen Guo öfkesiyle hemen azarlamaya başladı: “Ağzınla sigaraları tutuyorsun. Ağzında YouTiao tutuyorsun. Ağzınla ne tutamıyorsun? Ellerini kullanmıyor musun?

 

Ellere gelince Chen Guo bir kere daha Ye Xiu’nun ellerinin ne kadar tatlı olduğunu aklına getirdi. O ellerin sigarayla kararması ve YouTiao ile yağlanması yazık olurdu. Sigaranın ve YouTiao’nun ağzında olması uygun olabilir miydi? Siktir, bu kalbimi acıtıyor. Chen Guo başını salladı ve Ye Xiu’yu dikizledi: “Benimle gel.

 

Ye Xiu Chen Guo’yu resepsiyon masasına kadar takip etti. Tang Rou şuanda orada oturuyordu. Chen Guo’nun Ye Xiu’yu getirdiğini görünce ayağa kalktı ve gülümsedi.

 

Tang Rou, Ye Xiu.” Chen Guo ikisini tanıştırdı.

 

Merhaba.” Tang Rou elini uzattı. Chen Guo ellerine baktığında onları kıskandı. Ye Xiu’nun elleri gerçekten tatlıydı fakat sonuçta erkek eliydi. Eğer kız eli olsaydılar, biraz büyük kaçabilirlerdi. Tang Rou’nun elleri gerçek bir kız eliydi. Onları tarif edebilecek yumuşak, narin, çevik, güzel yeşim, v.b sıfatlarından hiçbiri aşırı kaçmazdı.

 

Hey, hey.” Ye Xiu bunu söylediğinde, YouTiao ağzını tamamen tıkamıştı ve şiddetle onu çiğniyordu, bu yüzden telaffuzu net değildi. Tang Rou’nun uzattığı eli görünce hızlıca aynısını o da yaptı.

 

İkisi el sıkıştı. Tang Rou da Ye Xiu’nun ellerine dikkat etti ve görgü kurallarını yerine getirdi. El sıkışıklarken, o çabucak ona baktı. Sonradan bakışları kibarca Ye Xiu’nun gözlerine doğru ilerledi.

 

Sıradan bir tokalaşmadan sonra, ellerini geri çektiler. Ye Xiu dışarıdan hiç farklı görünmüyordu fakat içeriden oldukça şaşırmıştı. Bunun nedeni, bu kız Tang Rou’un bu şekilde olacağını düşünmemesiydi

 

Görünüşü ve şahsiyeti göze çarpan türdendi. Fakat onu sıradan hissettiren şey kızın yaydığı atmosferdi. Duruş, görünüş, kıyafetler insanı rahatsız eden hiçbir parçası yoktu. Ne açıdan bakarsanız bakın bu kız efsanelerden gelen sonsuz güzellikteydi. Tek farklı kısmı onun kısa saçlarıydı. İlk olarak biraz garip görünüyordu fakat birkaç defa baktıktan sonra bu tür bir kısa saç sadece onu daha ferah ve tatlı yapıyordu.

 

Fakat Ye Xiu’nun şaşkınlığı bunun hakkında değildi. Hayret ettiği nokta neden böyle göze çarpıcı bir kızın iki senedir İnternet Kafede yarı zamanlı işçi olarak çalıştığıydı?

 

Mutlu İnternet Kafe’nin ne kadar büyük olduğu fark etmezdi burada zengin olacak tek kişi Chen Guo idi. Sıradan çalışanlar için maaş fena değildi fakat gelecek olasılığı olan tipte bir iş değildi.

 

Ağ müdürü, kasiyer… Nasıl bir genç tüm hayatı boyunca burada çalışmak isterdi? Bunlar sadece geçici işlerdi, böylece sigorta doldurmalarını yapabiliyorlardı. Normal insanlar bu tür işlerde iki yıl boyunca çalışmak istemezlerdi. Tang Rou gibi olağanüstü bir kız hakkında hiçbir şey söylemeye gerek yoktu.

 

Gel gel gel. Siz çocuklar bir tur savaşın.” Chen Guo Ye Xiu’nun düşünmeye devam etmesine izin vermedi. İkisini tanıştırdıktan sonra dümdüz ana konuya girdi. Bütün gün beklemek zorunda kalmıştı ve Ye Xiu’yu yatağın dışına sürüklemekten kendini alıkoymak zorunda kalmıştı.

 

Savaş mı?” Ye Xiu sordu.

 

Glory! Başka nerede savaşabilirsiniz?” dedi Chen Guo.

 

Ah, Glory oynayabiliyor musun?” Ye Xiu Tang Rou’ya sordu.

 

Hayır, nasıl olduğunu bilmiyorum” Tang Rou gülümsedi.

 

Chen Guo bunu duydu ve son derece üzüldü: “Eğer oynayamıyorsan, o zaman ben neyim?

 

Sen gerçekten oynayabiliyorsun. Bense biraz oynayabiliyorum hepsi bu.” dedi Tang Rou.

 

Biraz, ne kadar iyi?” Ye Xiu  anlamamıştı.

 

Tevazusunu görmezden gel. O gerçekten oynayabiliyor.” Chen Guo çoktan ikisini masalarına çekmişti.

 

Küçük Tang, benim Chasing Hazemi kullan!” Chen Guo söyledi ve Ye Xiu’ya sordu “Ya sen? Dün gece Seviye 20’ye ulaştın değil mi? Hangi sınıfa değiştirdin?

 

Ben hala değişmedim.” dedi Ye Xiu.

 

Ne, değiştirmeyecek misin?

 

Özelleştirilmemiş oynuyorum.” dedi Ye Xiu.

 

Özelleştirilmemiş mi ?” Chen Guo hayret etti. Beş yıl geçmiş olsa da özelleştirilmemiş karakterler dönemi çoktan bitmişti. Sadece birkaç emektar oyuncunun bu konuyu üste çıkardığını ve kendi kelimelerini kullandığını duymuştu: bu sadece bir efsane.

 

Özelleştirilmemiş bir karakteri nasıl oynuyorsun? Seviye 50’den sonra nasıl seviye atlayacaksın ?” dedi Chen Guo.

 

Önceden yapamıyordun, fakat şimdi yapabilirsin.” dedi Ye Xiu.

 

Nasıl seviye atlayacaksın ?” Chen Guo sordu.

 

Cennet Alanı.” dedi Ye Xiu.

 

Şaka mı yapıyorsun ?” Chen Guo gözlerini açarak söyledi,” Cennet Alanı meydan okuma görevlerini  Seviye 50 de mi tamamlamak istiyorsun ?

 

Harikayım, değil mi ?

 

Harika olan, benim götüm!” dedi Chen Guo,” Bir Seviye 50 Cennet Alanına meydan okuyor…” Chen Guo bunun ne kadar zor olduğunu analiz etmeyi denedi. Fakat bir süre sonra hiçbir yere varamadı çünkü bu çok zordu. Nereden başlayacağını bile bilmiyordu.

 

Eğer görmek istersen lütfen beni kovma.” Ye Xiu güldü.

 

Sen delisin.” Chen Guo sonuca vardı.

 

Ye Xiu güldü ve hesabına giriş yaptı:”Ben sadece Seviye 21im. Sizin Seviye 70 ile Sabit Alanda oynayacağım.

 

Bu bitli hesabı mı kullanmak istiyorsun?” Chen Guo’nun gözleri açıldı.

 

O halde ne kullanmalıyım ?” Ye Xiu anlamadı.

 

Hangi sınıf istersen ödünç verebilirim!” Bu ayrıca Chen Guo’nun Ye Xiu’ya hangi sınıfa değiştiğini sormasının nedeniydi. Chen Guo’nun birçok sürekli müşterisi vardı bu yüzden geçici olarak kullanmak üzere belli hesapları ödünç alabiliyordu.

 

Özelleştirilmemiş…

 

Kaybol!

 

Tang Rou ikisine oldukça ilgiyle baktı. Ve herkesin tarif ettiği şekilde olduğunu keşfetti. Bu kişi gerçekten Chen Guo’yu kızdırmakta çok iyiydi!

 

Bir turda rastgele savaşabiliriz. Ciddileşmeye gerek yok !” dedi Tang Rou.

 

Kesinlikle.” Ye Xiu katıldı.

 

Nasıl Seviye 21 ve Seviye 70 savaşacak.” dedi Chen Guo.

 

Sabit Alan!” dedi Ye Xiu.

 

Chen Guo dilini yutmuştu. Sabit Alan pratik içindi. Zafer veya bozgun kaydedilmiyordu. Sabit Alanda sistem tüm nitelik ve ekipmanları sabitlerdi. Sabitlendikten sonra, Seviye 21 ile Seviye 70 arasında bir fark kalmaz, nitelikleri aynı olurdu. Fakat nitelikler sabitlense bile, farklı sayılardaki yetenekleri düzenlenmezdi. Seviye 21 bir karakter kesinlikle 20 seviye üstü öğrenilebilen yeteneklere sahip olmazdı. Bu sabitlenemiyordu. Seviye 21 ve Seviye 70 Sabit Alanda dövüşse bile, Seviye 21 dezavantajda olacaktı.

 

Unuttun. Ben özelleştirmedim. Seviye 20 ve Seviye 70 fark etmez.” dedi Ye Xiu.

 

Chen Guo sonunda anlamıştı. Doğru. Eğer bu bir özelleştirilmemiş karakter ise seviye fark etmiyordu çünkü özelleştirilmemiş karakterler Seviye 20 ve üstü yetenekleri zaten öğrenemiyordu.


⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶