Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 52

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶

Bir Sınıf Seçmek


Chen Guo Bin İmkanın Şemsiyesine bakmayı bitirdikten sonra Tang Rou çoktan alt kata inmişti. Ye Xiu ve Chen Guo ikisi de hiçbir şey söylemeden ona baktı.

 

Parayı nasıl olurda orada öylece bırakırsınız?” Tang Rou önceki yerine yürüdü. Masadaki parayı özenle katladı ve onu Ye Xiu’ya uzattı.

 

Chen Guo iç geçirdi. Bu kız gerçekten çok ciddiye alıyordu. Sözünden geri dönmüyordu. Chen Guo o an Ye Xiu’nun acele edip parayı almasını ve diğer meselelerin patlamasını önleyeceğini umuyordu.

 

Ye Xiu ona izin vermedi. Parayı almak için ayağa kalktı. Bu açıkça Chen Guo’nun istediği şey olmasına rağmen Ye Xi’nun parayı almak üzere hazırlandığını gördükten sonra Chen Guo aniden öfkelendi.

 

Onu almaya cesaretin var mı?” dedi Chen Guo.

 

Yanlış olan ne?” dedi Ye Xiu ve Tang Rou aynı anda.

 

Chen Guo kaybetti. Sonuçta, o bahsin bir parçası değildi.

 

Bu parayı er veya geç geri kazanacağım.” dedi Tang Rou parayı Ye Xiu’ya verirken.

 

Sorumluluk alıp sana söyleyeceğim. Bu düşündüğünden çok daha zor.” Ye Xiu güldü. Parayı cüzdanına koyduktan sonra oyundan çıkış yaptı. Elveda dedi ve sonra ayrıldı.

 

Bu adam sadece beni mi kızdırıyor?” Chen Guo dişlerini gıcırdatarak Tang Rou’ya baktı.

 

Rahatla, rahatla.” üzerine baktığı Tang Rou hoşça söyledi.

 

Çabuk ol ve pratik yap. Daha sonra acımasızca bu adamın işini bitir ve onu yerine oturt.” dedi Chen Guo.

 

Benimle onun arasında ne kadar fark olduğunu düşünüyorsun?” Tang Rou Chen Guo’ya sordu.

 

Bu…” Chen Guo biraz kızardı. Tang Rou oynamayı bilmemesine rağmen sadece Ye Xiu bunu söylemeye cüret edebilirdi. Chen Guo’nun gözünde Tang Rou çoktan bir uzman sayılırdı.Tang Rou ondan iyiydi. Ye Xiu daha da fazlaydı. Bu iki oyuncu da ondan daha iyiydi bu yüzden nasıl olurdu da ne kadar yetenekli olduklarını görebilirdi? Yetenek seviyeleri hakkındaki fark hakkında hiçbir şey söylememek. Eğer yetenekleri arasındaki farkı söyleyebilseydi, o zaman rastgele olarak Ye Xiu ve Tang Rou’yu PK testine teşvik etmezdi.

 

Ben gerçekten bilemiyorum.” Chen Guo sadece bunu kabul edebildi.

 

Tang Rou başını eğdi ve henüz çıkış yapmadığı Chasing Haze’ye baktı. Bir süre sonra konuştu: “Görünüyor ki o haklı. Aramızda ne kadar fark olduğunu ben bile söyleyemem. Kapsamlı bir eğitim almak zorundayım.

 

Chen Guo kalbinde gizlice huzura erdi. Tang Rou sonunda Glory oynamakla ilgileniyordu. Fakat yüz vermeden ifadesiz bir bakışla söyledi: “Şansına yeni sunucu daha dün açıldı. Gidip sana bir hesap kartı alayım.

 

Tamam.” Tang Rou, itaatkar bir şekilde Chen Guo’nun sevinçten havalara uçmasına izin verdi. Internet Cafe’yi açtığında, açıkçası Glory hesap kartları hazırdı. Hemen bir kart aldı ve bir karakter oluşturmasına yardım etti.

 

Bir isim seçtikten sonra oyuna girdi. Acemi köy görevleri daha kolay olamazdı. Eğer sıradan bir gün olsaydı Tang Rou en iyi ihtimalle yarım dakika kadar sonra bu kolay işi bir kenara fırlatmış olacaktı. Fakat bugün umulmadık şekilde ciddiydi. Kız acemi köyü rehber kitabının kısımlarını bile okumuştu ve Chen Guo bunun karşısında gereksiz hissetmişti. Bu kız sonunda ciddiyetini Glory için kullanıyordu. Chen Guo çok fazla çabanın sonunda pozitif sonuç elde etmenin muazzam hissiyle doluydu. Tang Rou ile çok önemli bir meseleyi tartışmak için kıvranıyordu.

 

Hangi sınıfı oynamak istiyorsun?

 

Hala bunu hakkında düşünmedim!” dedi Tang Rou.

 

Acele etmeye gerek yok. Seviye 20den önce istediğin sınıfa ait yetenekleri öğrenebilirsin. Hepsini deneyebilirsin ve sana en uygun sınıfı seçebilirsin.” dedi Chen Guo.

 

Seviye atlamaya devam edersen ve basitçe sınıf değiştirmezsen o zaman Ye Xiu’nunki gibi özelleştirilmemiş karakter oluyorsun değil mi?” Tang Rou sordu.

 

O düşüncesizce oynuyor. Ondan öğrenme.”  Chen Guo korkuyla zıpladı.

 

Düşüncesizce oynamak?” Tang Rou anlamadı.

 

Bir karakter Seviye 50’ye ulaştığında tecrübe kazanmaya ve seviye atlamaya devam edebilmek için sınıf uyanış görevini tamamlamak zorundadır. Fakat özelleştirilmemiş karakterlerin sınıf uyanış görevi mevcut değil bu yüzden onlar Seviye 50 olduğunda seviye atlamaları için hiçbir yol yok. Özelleştirilmemiş oynayış tarzının kaybolmasının nedeni de bu.” Chen Guo açıkladı.

 

Ye Xiu biraz önce Seviye 50’den sonra Cennet Alanda seviye atlamaya devam edeceğini söylemedi mi?” dedi Tang Rou.

 

Lütfen ama! Bu Cennet Alanı! Benim için yaptığın düello görevi çok zordu. Bir Seviye 50 bunu nasıl yapabilir?” dedi Chen Guo.

 

O halde Ye Xiu, o…

 

O deli.” Chen Guo  Tang Rou’nun sözünü kesti.

 

Eğer bunu yapabilirse ve ben yapamazsam, bu benden daha iyi olduğu anlamına gelmeyecek mi?” dedi Tang Rou.

 

Chen Guo bir saniyeliğine afalladı ve sonra hemen söyledi: “Eğer bunu yapabilirse, sen de deneyebilirsin! Herhangi birisi Cennet Alanı yetenek meydan okumasına Seviye 50’de başlayabilir. Bunun hakkında bir kısıtlama yok.

 

Ve dahası!” Chen Guo devam etti, “Ye Xiu’nun silahını hatırlıyor musun? Özelleştirilmemiş oynamayı seçmesinin nedeni bu. Bu elemanın gerçekten el yapımı bir silahı var. Sunucu açılalı iki gün oldu! Nasıl aldı bilmiyorum.” Chen Guo konuştukça kendinden daha fazla şüphe etti. Bu aklındaki birçok sorudan biriydi fakat o direkt olarak Ye Xiu’ya sormaktan çekiniyordu.

 

El yapımı silah? Sadece profesyonel oyuncularda olduğunu söylediğin son derece güçlü silah mı?” Tang Rou sordu. Maruz bıraktığı sorular onun Glory’de gerçekten bir çaylak olduğunu ortaya seriyordu.

 

Doğru. Dahası bu son derece güçlü. Sadece Seviye 5 olmasına rağmen bu Turuncu Ekipmanın üzerindeki bir Gümüş Ekipman. Benim gördüğüm bu eleman Gümüş silahı yükseltmeye devam etmeyi planlıyor. Aksi takdirde sadece bu Seviye 5 Gümüş silah için özelleştirilmemiş oynamasının hiçbir yolu yok.” dedi Chen Guo.

 

Nasıl bir Gümüş silah yapılır?” Tang Rou sordu.

 

Kız kardeş soruların çok üst seviye. Bu da tam olarak benim bilmek istediğim şeylerden biri!” dedi Chen Guo.

 

Benimki gibi bir Roket Atıcı olman daha iyi olur! Ayrıca sen benim hesap kartımda çok kez oynadın. En alışkın olduğun sınıf bu yüzden kesinlikler çabucak öğreneceksin.” Chen Guo el yapımı ekipman hakkında Tang Rou ile çok uzun konuşmak istemiyordu. El yapımı silahın yapımının zorluğunun farkına varmasından ve sonra Tang Rou’nun oyunun bu yönünde tahrik olmasından korkuyordu. Bu kötü olabilirdi. El yapımı ekipmanlar gerçekten çok karmaşıktı. Çoğu kişi buna meydan okumuştu fakat sonunda bunu denerken öldüler. Chen Guo Tang Rou’nun enerjisini bu tür bir amaçla tüketmesini istemiyordu.

 

Roket Atıcı… Tang Rou yorum yapmaktan kaçındı. Glory ile önceden çok ilgilenmemesine rağmen çok sık oynamıştı. Kalbinde o gerçekten de Roket Atıcı sınıfına ilgi duymuyordu. O daha çok yakın dövüş sınıflarıyla ilgileniyordu. O bu sınıfların daha çok yetenek gerektirdiğine inanıyordu. Fakat Chen Guo Roket Atıcı sınıfına çok düşkündü. Tang Rou onun üzerine öylece soğuk su dökmek istemiyordu. Tam düşünürken o aniden Chen Guo’nun konuşurken sık sık bahsettiği sınıf hakkında sordu: “Doğru, şu sürekli bahsettiğin. En güçlü dediğin. Tanrı bir şeyi? O hangi sınıf?

 

Savaş Tanrısı One Autumn Leaf!” Chen Guo yumurtladı. Bunu söyledikten sonra ifadesi karardı.


⟵ Önceki Bölüm ☰ İçeriğe Dön Sonraki Bölüm ⟶