Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 58

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-57″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-59/”]

Mezarlık


Anlamsız!

Ye Xiu bu şekilde bir değişimi sadece öldürmeyi çalacak birine bağlayabilirdi.

Mezarlıkta çok fazla kişi yoktu. Etrafta öldürecek bolca canavar vardı, ancak bu eleman beklenmedik şekilde hedefi çalmıştı. Bu tür kötücül bir öldürme hırsızlığı çoğunlukla kendi becerilerini göstermek için yapılırdı.

Oyuncunun elinde kargı vardı. Ayaklarında büyü dalgalanması kullanıyordu. Bu hakiki bir Savaş Büyücüsüydü. Ayaklarının altındaki büyü dalgalanmaları Savaş Büyücüsü’nün imza yeteneği olan, Peşleyici idi.

Kovalayıcı toplamda 5 tane olan birkaç farklı Savaş Büyücüsü yeteneği ile tetiklenebiliyordu. Peşleyici tetiklendikten sonra, dalgalar savaş büyücüsünün vücudu etrafında 30 saniye boyunca daireler çiziyordu. Yetenek aktifken Peşleyici uçarak hedefe saldırabiliyordu. Hedefi yaraladıktan veya öldürdükten sonra karakter 20 saniye daha güçlendirilmiş olabiliyordu.

Seviye 20 de Savaş Büyücüleri tek bir kovalayıcı öğrenebiliyordu: Nötr Peşleyici. Ejderha Dişi tarafından tetikleniyordu ve beş tetikleyici arasında en az hasarı olan Peşleyiciydi. Artırıcı karakterin hareket hızını yükseltiyordu. Seviye 1 olan bir Peşleyici hareket hızını %20 yükseltirken Seviye 20 Peşleyici %20 oranında hareket hızı artışı sağlıyordu.

Peşleyiciler Savaş Büyücü’lerinin en ayırt edici özellikleriydi, savaş güçlerini artırmak için sihir kullandıkları herkes tarafından söylenirdi. Lord Grim çoktan Seviye 20 olmasına rağmen bu yeteneği öğrenme seçeneği yoktu.

Bu Savaş Büyücüsü yeteneğini ustaca kullanıyordu. Canavarı havaya fırlattıktan sonra çabucak canavarın arkasına ilerledi ve sonra Ejderha Dişi ile bıçakladı, havasal ve arkadan bir saldırıyı kusursuzca tamamlamıştı. Nötr bir Peşleyici de kargının uç kısmında yoğunlaştırılmış parlıyordu. Saldırının nasıl yapıldığına bağlı olarak Peşleyicinin üç farklı tetikleyicisi vardı: küçük, orta, büyük. Büyüklüğü verilen extrayı etkilemiyor olmasına rağmen Peşleyenin hasarını etkiliyordu. Glory’de Savaş Ustalığını öğrenmesi kolaydı, fakat ustalaşması zordu. Peşleyici kullanıcılarının en azından Savaş Ruhu yeteneğine benzer şekilde ustaca oynaması gerektirdiğinden işleri epey zordu.

Bu eleman etrafında döndü ve Lord Grim ile yüz yüze geldi. Öldürmeyi çaldıktan sonra bile bu eleman hala onun önünde görünmeye devam ediyordu.

Ye Xiu baktı ve bu elemanın sıradan biri olmadığını hissetti. Gösterişi hakkında konuşmaya gerek yoktu, karakterinin alaycı yüzüne bakılarak her şeyi anlatıyordu. Ne kadar da ahenksiz bir surat! Oyun editörünün rastgele seçimi bile bu kadar boktan bir tutarsızlığı oyuncuya sağlayamazdı. Karakterinin ahengi adeta şekil verilmiş bir bok parçasına benziyordu. Sadece fosilleşmiş bok koku yaymıyordu.

Ye Xiu umutsuzca başını salladı. Küçük bir canavarın karşısında böylesine kral bir şov ile karşılaşacağını hiç düşünmemişti. Böyle kral bir şovdan sonra kim arkasını döner ve Lord Grim’in yüzüne karşı iki kez gösteriş yapıyorduysa, kesinlikle büyük bir perişanlık içerisindeydi. Havada savrulmakta olan canavar zemine çakıldı.

Ye Xiu kendini gülmekten alıkoyamadı. Tam ayrılmak üzereyken, bu kişinin adını söylediğini duydu: “Lord Grim?”

“Evet?” Ye Xiu bunu duydu ve Lord Grimi çevirdi. Bu kişi canavar onu kovalarken Lord Grim’e doğru yürümeye başladı.

“Bu sensin.” diğer taraf söyledi.

“Ya sen?” Ye Xiu bu çocuğun İsmine baktı. Thousand Creations, hiçbir fikri yoktu. Bu internet kafeden az önce arkadaş eklediklerinden biri miydi? Ye Xiu arkadaş listesini bakmak için açtı, karşısındaki bu sırada konuştu: “Epeyce iyi olduğunu duydum? Gel, notlarımızı karşılaştıralım.”

“Kimsin sen?” Arkadaş listesinde otuz hatta daha fazla kişi vardı. Ye Xiu çabucak ona baktı fakat Thousand Creations adında birini görmedi.

Ye Xiu başka bir şey söylemedi ve Lord Grim’i ayrılmak üzere çevirdi.

“Hey, gitme!” Thousand Creations hemen söyledi, fakat yarım dövüştüğü canavar hala ona saldırıyordu. Thousand Creations Gökyüzü Vuruşu ile canavarı oyaladı ve sonra Düşen Avuç Vuruşunu kullandı. Dövüştüğü canavar uzaklardan uçtu ve Lord Grim’e çarptı.

Acemi köyünden ayrıldıktan sonra sistem oyuncuları daha fazla korumuyordu bu yüzden oyuncular şuan birbiriyle PK atabiliyordu. Tam canavar Lord Grim’e çarpacağı sırada, Lord Grim aniden vücudunu çevirdi. Savaş mızrağını çıkartırken canavar hala havadaydı. Kolunun bir dalgasıyla canavar yere düştü. Sonra ‘Daire Salınımı’nı kullanarak kombosunu bitirirken Thousand Creations’un ona fırlattığı canavarı öldürdü.

“Gerçekten biraz yeteneklisin. Fakat yinede benimle Arena’ya kapışmanı tavsiye ederim, böylece tecrübe kaybetmezsin.” Thousand Creations bunu dedi fakat diğer taraf geri cevap vermemişti. Diğer taraf da aynısını yaptı. Gökyüzü Vuruşuna ek olarak Düşen Avuç Vuruşunu kullanarak canavarı ona fırlattı. Fakat bu sefer Düşen Avuç Vuruşu daha çabuk yapılmıştı ve canavar ona doğru tokatlanmıştı.

“Humph.” Thousand Creations küçümseyerek homurdandı. Kargısını kavradı ve Lord Grim’in yaptığını yapmak üzereydi. O da Daire Salınımını canavarın uçuşunu kesmek için kullandı.

Kargı onu kolayca infaz etti. Thousand Creations çoktan kendini övmeye başlamıştı, az önceki hareketinin oldukça cool olduğunu düşünüyordu. Fakat havaya uçan canavarın aniden yere düşeceğini kim bilirdi. Kargı beklenmedik şekilde havaya saplandı.

Thousand Creations sersemlemişti.

Eğer bu bir tesadüf değildiyse bu eleman Düşen Avuç Vuruşunu doğru güçte kullanmıştı ve ayrıca Daire Salınımını kullanırken hesaplaması çok iyiydi. Sonuç olarak canavar Daire Salınımının menzilinin dışına uçmuştu, kargı da böylece kaçırmıştı. Ne tür korkutucu bir ince hesaplamaydı bu?

“Daha gideceğin çok yolun var!”

Thousand Creations bunu duyduğunda kamerasını hemen çevirdi. Lord Grim çoktan kendi işlerini düşünerek yürüyordu, o ise kaçırdığı canavar tarafından saldırıya uğruyordu.

“Ayrılmasan iyi olur!” Gösteriş seven kişiler doğal olarak onurlarını kaybetmekten de çok korkardı. Onunla aşağı yukarı oyun oynuyordu ve Thousand Creations onu affetmeyecekti. Canavarı bir kez daha patlattı ve arkasından aynı zamanda kovalamaya başladı.

Lord Grim bir kez daha yeteneğini gösterdi. Elini kaldırdı ve Ejderha Dişini kullandı. Uçan canavar havadan kurtarıldı. Gökyüzü Vuruşunu takiben canavara havada yükseltti ve Çift Bıçak kullandı. Canavar kollarını açarak Thousand Creationsa sarıldı.

“Siktir!” Thousand Creations çok hızlı ilerlediği için tepki vermeye vakti yoktu. Lord Grim’in canavarın etrafında ona vurmadan önce bu kadar oyalanacağını düşünmüyordu. Uçan canavar suratına çarpmıştı. Birinci kişi bakış açısından tüm ekran iğrenç kokuşmuş zombi cesediyle leş gibi kaplanmıştı. Thousand Creations zombi tarafıdnan yere düşürülmüştü.

Canavarı uzaklaştırdıktan sonra hemen yerden kalktı. Fakat canavarın kalçasına yapışmış ve ısırmakta olduğunu fark etti. Thousand Creations kargısıyla onu patakladı. Zombiyi muazzam bir zorlukla öldürdükten sonra kulaklıklarından kemik kırılma sesleri duydu. Ne zaman olduğunu bilmiyordu fakat bir iskeletin agrosunu çekmişti. İskelet palasını kaldırdı ve ona doğru saldırdı.

“KS atmayı sevmiyor muydun? Şimdi senin sıran.” Lord Grim seslendi. Thousand Creations hemen ona doğru baktı. Bu eleman çoktan kısacık zamanda dört canavarı toplamıştı. Bu sırada bir Düşen Avuç Vuruşu patladı ve dört canavar Thousand Creations’a doğru şamarlandı.


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-57″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-59/”]