Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 69

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-68] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-70/”]

Kovalamaya Devam Edersen Artık Kibar Olmayacağım


“WAH!!!!” Ye Xiu Kanlı Tüfeği alıp almadığını henüz anlamadan etrafında kesik kesik ani patlamalar meydana gelmişti. Köstebek oyunu oynamaya konsantre olmuş Chen Guo bile duyduğunda şaşkına dönmüştü.

Mutlu İnternet kafedeki çoğu müşteri ayağa kalkarak tek bir yöne ilerlediler. Bazıları oyunlarını bile fırlatıp atmış ve aceleyle oraya koşmuştu.

“Ne oldu? Ne oldu?” Chen Guo resepsiyon masasına atladı ve sorarken bu yöne doğru ilerledi.

“Lord Grim diğer bir ilk öldürmeyi aldı.” bir müşteri heyecanla söyledi.

“Onun hakkında neden bu kadar heyecanlandın!” Chen Guo dilini yutmuştu ve sordu: “Hangi ilk öldürme?”

“Kanlı Silahşor!!” diğer taraf söyledi.

Vahşi Boss!!! Chen Guo hayret etti.Bu şey zindanların ilk öldürmesinden bile daha zordu.O bir keresinde vahşi Bossun öldürülmesi sürecini görmüştü.Her büyük lonca hava toza bulanana kadar savaşıyordu. Onlar Bossa saldırırlarken birbirlerine karşı da komplo kuruyorlardı. İzleyen birisi Boss savaşımı yoksa Lonca Savaşı mı olduğunu söyleyemezdi.Böylesine büyük bir etkinlikte sıradan loncalar katılabilecek niteliklere sahip olmuyordu.Buna yeltenmek ölüm demekti.Loncası olmayan oyuncular açısından da durum böyleydi.

Kanlı Silahşor düşük seviyeli bir Boss olmasına rağmen loncaların temsil düzeyinde düşük seviye ya da yüksek seviye diye bir ayrım yoktu.

Chen Guo Ye Xiu’nun bilgisayarına doğru telaşla koşan kalabalığı takip etti.Fakat vardıklarında herkes Ye Xiu’nun haykırışını duydu: “Kaç kaç kaç! Çabuk olun ve kaçın!!”

Sessizleştirme sesleri yayıldı. O bağırdığına göre görünen o ki bir şeyler yanlıştı! Görünen o ki ilk öldürmeyi alması bazı sıkıntıları da beraberinde getirmişti.

Sonunda birkaç onuncu sunucu oyuncusu durum hakkında biraz bilgi edinerek bir araya toplanmış ve aralarında dedikoduya başlamıştı: “Duyduğuma göre o tam olarak Üç Büyük Loncanın burnunun dibinden çalmış.”

“Kahretsin, fazla çılgınca?” Herkes şaşırmıştı ve aniden hiçbir şey olan “Kaç kaç kaç” bağırışlarını hissetmişlerdi. Bu onu cesaret ve bilgeliğin göstergesi olarak görmelerini etkilememişti.

Herkes Ye Xiu’nun ekranına baktı ve karakterinin hayatı için kaçtığını gördü. Zaman zaman Lord Grim’in başı arkaya bakmak için geriye dönüyordu.Sonuç olarak herkes kovalayan büyük asker ordusunu gördü; bunlar Üç Büyük Locanın oyuncularıydı.

“ Bossu çalmak gerçekten kolay değil! herkes acıyla söyledi.

“Onuncu sunucunun Üç Büyük loncasından hiç oyuncumuz var mı?” Birisi aniden ilgiyle sordu.

Kimse bir şey söylemedi.

“Muhtemelen öfkeli olmalılar!” biri onlarla eğlendi.

“Bayan Patron, git ve ekranı başında bayılan biri varsa diye bak. Öyleyse 911i ara!!” Chen Guo’yu etrafta görünce çevresinde eğlendiler.

Chen Guo tek kelime sarf etmedi. Çoğu diğeri de tek kelime etmedi. Bu oyuncuların hepsi bir kelime söylemeden ekrana bakıyordu. Onlar sadece Ye Xiu’nun tehlikeden kaçıp kaçamayacağını bilmek istiyorlardı.Üç Büyük Loncadan uzaklaşmak o kadar kolay değildi.Sadece Seviye 20 olsa bile yine de Üç Büyük Loncayı tek harekette kendine gücendirmişti.Bazı oyuncular onu akıllı veya cesur olarak düşünemiyordu.Tamamen aptal olduğunu düşünüyorlardı….

Aptala ne olabilirdi? Bilmek istedikleri de buydu.

Chen Guo? O belki de basitçe bir heyecan için orada bulunan tek kişiydi. Ye Xiu’nun kaçmak için çılgınca klavyesine vurduğu görülüyordu. Onun hakkında biraz endişeli hissetmişti.

“Siz çocuklar önden kaçın.Ben onları tutacağım!” aniden herkes hızlıca bunu grup kanalına yazdığını gördü.

“Ne harbi adam ama!!” Herkes onu övdü.Ye Xiu’nun ekranından tüm takım arkadaşlarını görebiliyorlardı. Sekizinin hepsi ondan açık ara daha hızlıydı. Hiçbirinin nasıl bu durumun olduğu hakkında bir fikri yoktu.

Lord Grim etrafında döndü ve dört oyuncu henüz arkasına doğru geçmişti. Savaş mızrağı çapraz sürüklendi. Dört oyuncu Lord Grim’in aniden saldırmak için duracağını düşünmemişti. Hiçbiri bundan kaçamazdı.

Lord Grim hemen kısa bir atlayışla takip etti. Havada kılıcını çekti ve yukarıdan aşağı kesti.Düşen Işık Kılıcının şok dalgası dört oyuncuya isabet etmişti.

“Çok hızlı hareket ediyor!!” birkaç izleyici telaşla zırlamıştı. Düşen Işık Kılıcı sadece havadayken kullanılabiliyordu. Lord Grim fazla yükseğe zıplamamıştı bu yüzden yeteneği kullanıldığında kılıç düşüyormuş gibi görünmemişti.

Dört oyuncudan üçü yere serildi.Diğer oyuncu başarıyla Çabuk Kurtarmayı kullanarak ileri doğru yuvarlandı. Kalkarken Gökyüzü Vuruşu kullandı.

Thousand Creations!

Bu eleman uzman seviye karakter olarak anılmayı hak ediyordu. Çabuk Kurtarma basit yetenek olarak sayılmasına rağmen tamamen kavraması kolay değildi. Bu anda diğer üç oyuncu Lord Grim’in Düşen Işık kılıcı fazla hızlı olduğundan Çabuk Kurtarmayı kullanmayı düşünmemiş ya da zamanlamayı kaçırmışlardı bu yüzden açıkça kaybetmişlerdi.

Sadece Thousand Creations kalmıştı.Sadece çabuk kurtarmayı başarıyla gerçekleştirmemiş ayrıca karşı saldırı da yapmıştı.

Fakat Gökyüzü Vuruşu tamamlanmadan Lord Grim onu yere tekmelemişti.

Kesinti Saldırısı! Kesinti bir tür öncelikli saldırıydı.Zincirleme vuruşlar,havasal saldırılar, arkadan saldırıların hepsi de öncelikli saldırıydı.

Kesinti adında belli olduğu gibi rakibin saldırısını keserdi.

Thousand Creations Gökyüzü Vuruşunu kullanmayı denediğinde Lord Grim Cezalandırıcıyı kullanarak bunu kesmiş ve bir Kesinti Saldırısı oluşturmuştu.

“Ha ha ha ha……” Silah ateşlendiğinde Ye Xiu’nun arkasındaki tüm izleyiciler Thosand Creations’a gülmüşlerdi.

Fakat yetenekli olanlar gülmedi.

Böylesine bir Düşen Işık Kılıcına karşı Çabuk Kurtarma kullanabilmek… Bu Thousand Creations çok yetenekliydi. Gökyüzü Vuruşu ileri yuvarlanmasından sonra mümkün olan en hızlı karşı saldırıydı. Fakat yine de kesilmişti. Lord Grim’in yeteneği daha yüksekteydi.

Onun yerinde olsalardı, ne olurdu? Çoğu oyuncu bunun hakkında düşündüğünde gülemezdi.

Göz açıp kapayıncaya kadar yenilen dört oyuncunun hepsi Savaş Büyücüsüydü. Bu onların hareket hızını arttırmalarına imkan veren ve herkesin görebildiği Tarafsız Peşleyici yeteneklerinden anlaşılabiliyordu.Öyle olmasaydı ek etkileri olan ekipmanları bulunmayan sunucudaki yeni oyuncuların hepsinin hızı aynı olurdu.

Dört oyuncu yerde olmasına rağmen Lord Grim’in onları öldürmek için bir fırsatı yoktu.Herkes açıkça bu anı görebiliyordu, Lord Grim’in manası bitmişti.

“Eğer kovalamaya devam ederseniz o vakit artık kibar olmayacağım!” Lor Grim aniden çömeldi. Bunu Thousand Creations’un kulağına söylemiş gibi görünüyordu. Ancak herkes Ye Xiu’nun bunu söylediğini duymuştu.

İzleyiciler kıs kıs güldü. Bu bir blöftü!! Manası kalmamıştı ve onları korkutmaya çalışıyordu.

Lord Grim kalktı ve koşmaya devam etti. İzleyicilerin hepsi gergindi.Hepsi diğer dördünün tekrar kovalamaya devam edip etmeyeceklerini bilmek istiyordu fakat Lord Grim başını çevirmedi! Herkes Ye Xiu’nun kulaklıkları taktığını ve arkasındaki ayak seslerini duyabildiğini biliyordu.Çok sakin görünmesinden kovalayıcıların gerçekten korktuğunu varsayıyorlardı

Nasıl olur da sert bir şekilde korkmayabilirlerdi? Lord Grim fazla güçlüydü. Kovalayanlar bunu İnternet Kafedeki izleyicilerden daha iyi biliyordu.Üç oyuncu kolayca yere serilmişti.Karşı saldırı yapmaya çalışan yüksek yetenekli Thousand Creations da yere savrulmuştu. Kovalamaya devam etmek ölüme koşmakla aynıydı.Onlar sadece diğerleri yetişene kadar bekleyebilirlerdi.

“Yakaladınız mı?” Blue River mesaj attı.

Thousand Creations kasvetle cevapladı: “Yakaladık fakat onu alt edemedik.”

“O halde… geri çekilin!” Blue River cevapladı.

Thousand Creations Lord Grim’in git gide daha da uzaklara gidişini izledi. Hareket etmedi. Aynı sınıftan olan diğer üç kişi de kabaca bu şekilde davranmışlardı.


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-68] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-70/”]