Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 72

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-71] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-73/”]

Herkes Üzerinden Avantaj


Lord Grim çabucak cevapladı: “Evet, biraz.”

SİKTİR!!!!

Gerçekten bunu itiraf etmişti! Blue River tamamen bir kafa karışıklığı içerisindeydi. Nasıl cevap vereceğim? Onu eleştirmeye devam etmeliyim; yoksa erkek değilmişim gibi görüneceğim; sadece öylece gitmesine izin vermeliyim fakat vicdanım buna el vermiyor! Blue River aninden öldürülmüş gibi bir his içerisindeydi.

Neyse ki mesajlaşıyorlardı. Dili tutulmuş düşüncelerini ifade etmesinin bir yolu vardı. Blue River hızlıca elipsler çizerek terleme ifadesi gönderdi.

“Bir dahaki sefer daha sıkı çalış!” Ye Xiu cevapladı.

Blue River kan kustu. Bu eleman meseleyi içerlemiyordu bile! Duygusuz pezevengin söyledikleri düşündüklerinden ibaretti. Vahşi Bosslar arı yuvasından yağmalanır gibi toplanırdı. Eğer senden çalınmışsa ve bunu kabul etmiyorsan o zaman onu sadece geri çalardın. Başkalarını eleştirmek gibi bir hata sadece eziklerin yapabileceği bir hareketti.

Bekle bir dakika. O Kanlı Silahşor’ü çaldığı için delirmemişti! Bu adam ona hiç yüz vermediği için deliriyordu. Asıl sıkıntı Lord Grim’i gelmesi için davet edenin o olmasıydı. Fakat bunun yerine Kanlı Silahşor’ü öldüren Lord Grim olmuştu. Kendisinin bundan hiçbir kazancı olmamıştı. Lonca kanalındaki herkesin tartışmasını gördüğünde, herkesin Lord Grim’den memnun olmamasının ana sebebi buydu.Boss çalınmaya başladığında herkes kendi başınaydı.Örneğin eğer Herb Garden ya da Tyrannical Ambition onu öldürseydi muhtemelen mutsuz olacaklardı, bu farklı bir mutsuzluktu, bir şeyi kaybetmiş olmanın verdiği mutsuzluk değildi.

Belki de kaybeden olarak düşünüyorlardı çünkü elbette Lord Grim bu iki loncadan farklıydı. Eğer bu iki lonca çalmış olsaydı Blue River öfkesini tutabilir ve sonradan intikam alabilirdi. Fakat Lord Grim hakkında ne yapacaklardı? Blue River saçını başını yoldu. Ortaya çıktıkça it gibi kudurmasının nedeni de buydu.

“Bu durumda sen ne görüyorsun Bound Boat?” Blue River Lord Grim’e tekrar yazmadı ve özel olarak Bound Boat’a mesaj attı.

“Görünen o ki Lord Grim’i içeri çekmemiz mümkün olmayacak.” dedi Bound Boat.

“Ah?”

“Bu Kanlı Silahşor olayından sanırım onun pozisyonunu görebiliyorum.” dedi Bound Boat.

“Neden bahsediyorsun?”

“Üç büyük loncanın hepsi buradaydı ve hepsi onu içeri çekmek istiyordu. Fakat onların hiçbiriyle oynamadı. Üç Büyük Loncanın dışında rastgele bir grup oyuncu getirdi ve aynı bu şekilde temiz bir şekilde Kanlı Silahşor’ü öldürdü.” dedi Bound Boat.

“Yani bu yeteneği o kadar muhteşem ki bir loncaya katılmasına gerek yok mu diyorsun?” dedi Blue River.

“Bence daha doğrusunu söylemek gerekirse: loncaların ona ihtiyacı var,fakat onun loncaya ihtiyacı yok.” dedi Bound Boat.

Blue River boş boş baktı.

“Açıkça konuşmak gerekirse sadece kiralanmak ve her loncanın işlerini yapmak istiyor.” dedi Bound Boat.

“Yeteneğiyle…..”

“Becerisini göze alırsak, işleri yapış biçiminden, iştahının fazla olduğunu ve gereksinim duyduğu bir şeyler olduğunu görebiliyoruz.” dedi Bound Boat.

“Pro oyuncu? Para yapmak için buna mı güveniyor?” dedi Blue River.

“Mümkün olabilir.Ne de olsa billurlarının net ağırlından henüz emin değiliz..” dedi Bound Boat.

“Fakat bu şekilde devam ederse sınırlarına ulaşacağı bir yer gelecek. İlk öldürmeler,yeni zindan temizleme rekorları, tüm bu şeylerin bir sınırı var. Eğer kimse onu davet etmezse o zaman ne yapacak?Ondan sonra billurlarıyla nereyi yerle bir edebilir ki?” dedi Blue River.

“Bu yeni bir sunucu…..” dedi Bound Boat.

Blue River terlemeye başladı. Bunu tamamen unutmuştu.

“Bunun hakkında konuşursak eğer önceki sunuculara bakarsak bunun gibi bir oyuncuyu daha önce hiç duymamıştım.” dedi Blue River.

“Eğer böylesine biri varsa korkarım ki şu ana kadar fark edilmemiş olmalı.” dedi Bound Boat.

“O zaman bu adamın arka planı?” Bound Boat’ın beyni durdu.

“Bilmiyorum. Billurlarının büyüklüğünü öğrenmeden,gücünün ne kadar derinlere gittiğini bilemeyiz. Bu nedenden ötürü göremeyiz.Şimdiye kadar henüz sınıf değiştirmediğinden….” dedi Bound Boat.

“O halde ona karşı nasıl bir tutum sergilemeliyiz?” Blue River söyledi.

“Bağlantıda kalalım ve izlemeye devam edelim.” dedi Bound Boat.

“Belki de onu içeri çekmeye devam etmeliyiz? Bunların hepsi bizim yaptığımız çıkarımlardı değil mi? Henüz kimse onun billurlarını görmedi.” dedi Blue River.

“Tamam.” Bound Boat kabul etti ve ekledi: “İçeri çekemezsek bile eğer onunla daha güçlü bir arkadaşlık ilişkisi kurabilirsek o zaman en azından aklında belli bir yer edinebiliriz.Böylece billurları altında birilerini ezmeye başladığında, hakkımızda iki kez düşünür.”

“Evet şu billurları gerçekten büyük sıkıntı olacağa benziyor. Görünen o ki her şey tersine döndü ve ona iyilik yapacak olanlar biz olacağız.” Blue River iç geçirdi.

//Arkadaşlar burada ‘Billur’ ile Lord Grim’in yeteneklerinin potansiyelini kastediyorlar.

Bound Boat sessiz kaldı. Bir uzmanın ne kadar yetenekli olduğu fark etmezdi loncalar o uzmanı kendileri için kullanmak adına içeri çekerdi. Fakat Lord Grim mi? Neden herkes onun etrafında dönüyormuş gibi görünüyordu? Neden etraftaki herkes ona bir şeker vermek için bekliyormuş gibi görünüyordu ki? Bu düşünceyle ilgili yanlış olan bir şeyler vardı!

Blue River’in düşünceleri netleşti. Derin derin iki kere soluklandıktan sonra Lord Grim ile tekrar bağlantıya geçti.

“Kardeş 12 de zindan yapacak mısın?” Blue River sordu.Saat 12de herkesin zindan giriş sınırları sıfırlanıyordu ve telaşeye tekrar başlayabiliyorlardı.

“Belki sonra!” dedi Ye Xiu.

“Beraber!” Blue River davet etti.

“Gerek yok!” Ye Xiu terlemeye başladı.Bu kişi çok ısrarcıydı. Boss’u çaldıkta sonra hala onu içeri çekmek mi istiyordu? Aslında Ye Xiu Boss’u ona karşı olan tutumlarını görmek için çalmıştı: Üç Büyük Lonca tarafından fırlatılmak istemiyordu. Bu yolla kimse gereksiz yere ona olan iyi niyetini belli etmezdi. Eğer öyle olsa o zaman reddetmeleri konusunda ısrar ediyor olsa da, bir süre sonra hala onlara iyilik borcu varmış gibi hissederdi.

“Kardeş bu kadar kibar olma.” dedi Blue River.

“Çoktan diğerlerine sordum…” Geçmişte olduğu gibi hareket eden Blue River’a bakan Ye Xiu’nun bir bahane uydurmaktan başka çaresi yoktu.

“Kim?” Blue River hemen gard aldı. Onu başka bir lonca kazanmış olabilir miydi?

“Arkadaşlarım….” dedi Ye Xiu.

Blue River sormak istedi “Ne arkadaşı?” diye fakat bunun biraz aşırı olduğunu düşündü bu yüzden sadece çaresizce söyledi: “O halde bir sonraki sefer fırsatımız olduğunda!”

“Sonraki sefer,sonraki sefer.” Ye Xiu yarı isteksiz bir şekilde söyledi.

Blue River öfkeyle mesajı aldı.Aldığında aniden bir şey düşündü: “Kardeş, bize Goblin Tüccar’ın ilk öldürmesinde yardım et.”

Goblin Tüccar Buz Ormanı vahşi Boss’uydu fakat henüz görünmemişti.

“Bu sefer, çoktan gerçek bir anlaşma yaptım .” dedi Ye Xiu.

Döndüğünde önceden söylediği gerçekten bir yalandı. Bu eleman konuşurken gerçekten hiçbir şeyi saklamıyordu. Blue River kan kusarken sordu: “Kim?”

“Tyrannical Ambition.”

“SİKTİR!!!!” Blue River klavyeye vurdu.Karışık karışık sikeyim karmaşanı! Şuan birisi onu kazanmıştı! Blue River kendi tereddüdünden dolayı pişmanlık duydu. Mesaj kutusunu görünce nasıl cevap vereceğini bilmiyordu. Elbette Lord Grim Bound Boat ve Blue River’ın onu analiz ettiğiyle aynıydı. Tüm loncaları yemek istiyordu! Fakat Tyrannical Ambition’un oyuncuları gerçekten bağışlayıcıydı. Onun kafası karışıkken onlar çoktan durumu boş vermiş ve Lord Grim ile bir anlaşma yapmışlardı.

Pehh! Blue River bir iç geçirdi. sonunda zarif bir tavır takındı ve cevapladı: “O halde vakit geldiğinde düşman olacağız.”

“Evet.Merhamet göstermene gerek yok.” dedi Ye Xiu.

“Kardeş, gelecekteki vahşi Bosslar ve tüm zindan temizlemelerinin hepsini rezerve edebilir miyim?” dedi Blue River.

“Bunun hakkında vakti geldiğinde konuşalım….Benim seviyemde,size ayak uyduramıyorum!”

“Kardeş, çabuk ol ve seviye al!” Blue River bunun gerçekten bir problem olduğunu gördü. O şuan Seviye 24 idi. Bu gece kesinlikle birkaç zindan turundan sonra Seviye 25 olacaktı. Fakat Lord Grim hala Seviye 21 idi. Daha çok seviye farkı oldukça arayı kapatması daha da zorlaşıyordu. Onların hepsi Seviye 30 zindanlara meydan okurken bu kişi hala Seviye 20 zindanlarla uğraşıyor olacaktı. Bu sırada eğer rekorları kırılırsa Blue River bile geri dönmek istese yapamazdı! Seviyesi fazla yüksek olacaktı…..


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-71] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-73/”]