Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 75

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-74] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-76/”]

Canavar için Savaşı Kaybetmek


Aslında Blue River nadir bir uzmandı. Bu Kılıç Çekişi kesin ve keskindi. Kılıç kişiden önce ulaşmıştı ve Goblin Tüccara güzel bir Havasal Saldırı yerleştirmişti. Eğer Seven Fields olsaydı bu hareketi yapması onun için zor olurdu.

Blue River Üçlü Kesiş ile takip etti. Bu bir saldırıydı ve Kılıçüstad Yeteneğiydi. Goblin Tüccar yere çarpmadan hemen önce karakteri hızlıca ileri doğru kaydı ve shua shua shua üç kılıç ışığı havaya bir kan izi fırlattı.

Dikey Kesiş! Blue River kılıcıyla tekrar kesti, Goblin Tüccarı havaya fırlatmaya hazırdı. İşte o anda aniden ekzantrik bir savaş mızrağı uçarak geldi. Blue River bu tuhaf savaş mızrağını gördü ve kalbi sıkıştı. Bir bakış attı ve yeterince emin oldu, bu Lord Grim idi.

Bir kılıç ve bir mızrak Goblin Tüccara birlikte ilerledi. Kılıç hızlıydı, mızrak ise uzun, hangisi ilk önce varacaktı?

Ben miydim? Blue River’ın bir aparkat ile savurduğu kılıcı Lord Grim’in saplamasıyla aynı anda ulaştı. Fakat Goblin saldırısını yediğinde çoktan havada yükseliyordu.

Savaş mızrağı ileri doğru saplandı. Goblin Tüccar hemen bir yarım daire çizdi ve Lord Grim’in yanına fırlatıldı.

Daire Salınımı.

İkisinin yetenekleri de Goblin Tüccara isabet etti. Üzülerek söylemeliyim ki Lord Grim bir kavrama yeteneği kullandı. Goblin Tüccar’ın sarsıldığı sırada çoktan Blue River’ın önündeydi ve yolunu kapatıyordu.

Lord Grim’in yüzü önündeydi fakat karakterin yüzü her zaman fazla boştu. Blue River Lord Grim’in nasıl bir modda olduğunu bilmiyordu fakat kendisinin çok sakin olduğunun farkındaydı. Tereddüt etmeden kılıcını düz bir doğrultuda sallayarak Lord Grim’e doğru kesti.

Lord Grim geriye doğru atılarak saldırıyı savuşturdu. Atılmanın ortasında Goblin Tüccarın arkasında pozisyon almıştı. Aniden bir Gök Vuruşu Goblin Tüccara vurdu. Hemen takiben bir Düşen Palmiye Çiçeği Goblin Tüccarın bedeninde patladı.

Goblin Tüccar uçarak gitti ve Blue River’a çarptı.

Fazla seri!

Bu sırada kişisel olarak Lord Grim ile savaşan Blue River sonunda bu elemanın hareketlerinin ne kadar hızlı olduğunun farkına varmıştı.Gök Vuruşunu kullandıktan hemen önce arkaya zıplamayı bile bitirmiş miydi? Gerçekten havadayken böylesine net bir şekilde Goblin Tüccara vurmuş muydu? Takip eden Düşen Palmiye Çiçeği daha bile anlamsızdı. Goblin Tüccar o kullanıldığında gerçekten çoktan havada mıydı? Eğer gerçekten yere yapışmış durumda olsaydı Düşen Palmiye Çiçeği Yer etkisine sahip değildi.Ancak havadayken rakibi uçurabiliyordu.

Yer etkisi Glory’de bir tür saldırıydı. Bu yerdeki rakibi hedef alan bir Takip saldırısıydı. Düşen Palmiye Çiçeği düz yönde bir yetenekti ve yerdeki hedefe vuramazdı. İlk önce Gök Vuruşunu kullanarak Goblin Tüccarı havaya fırlatmıştı. Ancak o zaman Düşen Palmiye Çiçeği ona vurmuştu.

Blue River’ın gözleri sadece Lord Grim’in geriye sıçrayışı, Gök Vuruşunu, üzerine Düşen Palmiye Çiçeğinin akıl almaz çabukluğunu seçebilmişti. Goblin Tüccar ona uçarken Gök Vuruşunu mu yoksa Palmiye Çiçeğini vurduğunu söyleyemiyordu.

Neticede Blue River’ın gücü diğerleri gibi sıradan değildi. Goblin Tüccar ona çarptığında anında gardını aldı. Goblin kılıç bıçağına çarptı ve Bleu River geriye doğru bir adım kaydı, fakat en sonunda Blue River vuruş karşısında yıkıldı.

Ana hedefi Lord Grim ile dövüşmek değildi, bunun yerine Goblin Tüccarı çalmaktı!

Blue River’ın oluşturduğu düşünceler umulmadık şekilde açıktı.Goblini kenara fırlatması ve Goblin ile Lord Grim’in arasını açması için Daire Salınımı gibi yetenekleri yoktu. Blue River sadece Goblin Tüccar üzerinde olan hasar çıkışını yükselterek agrosunu çekebilir ve onun gelmesini sağlayabilirdi.

Yüksel ve düş, Düşen Işık Kılıcı.

Ne yazık ki şu anki Kılıçüstad sınıfı hiçbir Yer etkisi yeteneğine sahip değildi.

Sonunda tam atıldığında ve yere çarptığında kılıcını çekmeden önce ona doğru bir kılıç ışığı savruldu. Blue River’ın hızı aşırı çevikti ve saldırıları tiranlık ile doluydu. Blue River havadayken başından fışkıran kanı gördü ve geriye doğru uçtu. Kafasında tek bir şeyi düşünüyordu: imkansız!

Net bir şekilde Lord Grim’in Kılıç Çekişi kullandığını görmüştü, envanterinden silahını değiştirmemişti. Direkt olarak elindeki ekzantrik savaş mızrağından bir kılıç çekmişti. Kılıç ışığı parladıktan sonra kaybolmuştu. Blue River tekrar baktı ve Lord Grim’in elinde bir kılıç yoktu. Gözleri hayal mi görüyordu?

Blue River öyle olmadığına inanıyordu. Fakat bir anda neler olduğunu anlayamıyordu.

Blue River yıkılmadı. Yere konduğunda hemen ileri doğru yuvarlandı ve yere düşmekten kaçınmak için bir Çabuk Yenileme kullandı. Bu sırada ondan biraz uzakta Goblin Tüccar bir kez daha yükseldi. Blue River sabırsız bir şekilde ileriye doğru koştu.

“Booooom!”

Diğer bir patlama çalındı ve Blue River havaya fırlatıldı.

Siktir!Blue River içinden küfretti. Bu sefer kendi hatasıydı. Sadece Goblin Tüccara yakınlaşmaya odaklanmıştı ve Boss’un kalktığında bir şok dalgası açığa çıkarttığını unutmuştu. Aksi taktirde Boss yerde kalırdı ve ayağa kalkamazdı.

Şok dalgası Blue River’ı havaya fırlattı fakat bir kez daha Çabuk Yenilemeyi kullanarak yere çakılmaktan kaçındı. Baktı ve Lord Grim’in şok dalgasından kaçınmak için becerikli bir şekilde geri zıplayarak çoktan Goblin Tüccara doğru yöneldiğini gördü. Direkt olarak Girişimi kullandı ve Goblini daha uzağa attı. Orada sayısız Tyrannical Ambition oyuncusu etrafını sardı.

Boss üzerindeki kısa savaşta Blue River kaybetmişti.

Fakat bitişten çok uzakta olduklarını biliyordu. Arazideki herkes, Blue Brook loncası da içlerinde olmak üzere kesinlikle Tyrannical Ambition’un öylece Goblin Tüccar’ı öldürmesine müsaade etmeyecekti.

“Henüz varmadın mı?” Ye Xiu Lord Grim’i kontrol ederek aceleyle Tyrannical Ambition grubunun yanına gitti. Birkaç defa agroyu stabilize etmek için Goblin Tüccarı kestikten sonra bu soruyu sormuştu.

“Neredeyse ordayım.” Cold Night Ye Xiu’dan bile daha gergindi. Bu Goblin Tüccar çoktan çekilmişti.

Fazla kalabalık bir oyuncu kitlesi çoktan bu bölgeye hücum etmişti. Diğer yandan Goblin Tüccar şu anda Tyrannical Ambition’un ellerindeydi. Çoğu biraz olsun tereddüt etti. Onlar öylece Bosstan vaz geçmeyecekti ve birinin öne çıkarak atılacağını umuyorlardı. Hepsinden önce hiçbirisi kalbinde direkt olarak Tyrannical Ambition’a karşı çarpışmayı istemiyordu.

Tabii ki oyuncuların hepsi Tyrannical Ambition’dan korkmuyordu. Blue Brook Loncasının oyuncular hiçbir şekilde korkmuyorlardı.

Kanlı Silahşor durumu hala akıllarında canlılığını koruyordu. Durumun kötüye gitmesinin nedeni üç loncanın çekincesiydi. Hepsi ileri atılmaktan ve arkadan saldırılmaktan korkmuşlardı. Bu sefer Blue River beklenmedik bir şekilde atılgandı. Düşünmeden bile olsa liderliği alarak telaşeye ortak olmuştu. Bir düzineden fazla Blue Brook Lonca uzmanı onu arkasından yakinen takip ediyordu ve eş zamanlı olarak Tyrannical Ambition oyuncularıyla eşleşiyorlardı.

“Dağılın!” Ye Xiu komut verdi. Cold Night ve diğerleri emirleri takip ederek her yöne doğru dağıldılar. Goblin Tüccar bir kez daha Düşen Palmiye Çiçeği ile vurularak uçmuştu. Alevustaslar ve Elementalistler solda doğru pozisyondaydılar. Çoğunun figürü bir ağacın arkasında saklanıyordu. Yeteneklerinin bekleme süreleri bittiğinde aniden kafalarını çıkartarak Goblin Tüccarı kızarmış tavuğa çevirdiler. Cold Night yakın dövüşçü uzmanlara liderlik ediyordu fakat henüz tavuk şiş yapmak için etrafını çevirmemişlerdi.Tek dikkat ettikleri nokta ilerledikleri yoldu. Zaman zaman Goblin Tüccar bir ağacın arkasına geçiyordu ve anında bir oyuncu Bossa bir kesiş ya da yumruk vuruyordu.

Blue River afallamıştı, daha önce Boss ile böyle muharebe eden kimseyi görmemişti.


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-74] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-76/”]