Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 76

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-75] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-77/”]

Boss’un Hareket Yönünü Kontrol Etmek


Ormanda Blue River neredeyse sadece Goblin Tüccar’ı görüyordu,poposu dışarı çıkmış bir şekilde iri bir heybe taşıyordu ve Lord Grim’in figürünü kovalıyordu. Kalan Tyrannical Ambition oyuncular beklenmedik bir şekilde ağaçların arasına dağılmıştı, nişancı gerillalara dönüşmüşlerdi.

Bu Goblin Tüccar normal oyuncularla yüzleşirken etrafta zıplayarak özgürce ve kolayca sırt çantasındaki eşyaları etrafa fırlatmıyor muydu? Lord Grim’i kovalarken niçin bu kadar zor zamanlar geçiriyordu? El bombası fırlattığında Lord Grim gerçekten ona havadayken vuruyor ve onun kafasında patlamasına sebep oluyordu. Bu gerçekten fazla aptalcaydı. El bombasının zamanlaması neydi ki? Üstüne tetik tipi kullanıyordu!

Bu şekilde olmasına rağmen havadaki bir el bombasını Goblin Tüccara fırlatan Lord Grim sadece çabuk değil aynı zamanda hedeflemesi de son derece keskindi!

Blue River üzüntüyle iç geçirerek deliler gibi ardından kovaladı.

Hepsinden sonra Lord Grim hem saldırıyor hem de Goblin Tüccar’ı uzaklaştırıyordu. En hızlı süratinde hareket edemiyordu. Blue River ve diğerleri çabucak yakalanıyordu.Arkasında Blue Brook loncası ve kurtlar gibi sürekli olarak arkalarında sürüklenen oyuncu kalabalığı bulunuyordu.

Blue River kıçındaki bu adamların bu kadar değersiz olduğunu nasıl bilemezdi? Fakat Kanlı Silahşor olayından kanlı bir ders öğrenmişlerdi. Eğer tereddüt ederlerse ve harekete geçmezlerse o zaman Tyrannical Ambition avantajı ele geçirirdi.

“Thousand Creations etraflarından dolaş ve önlerini kes.” dedi Blue River.

“Neden ben?” Thousand Creations tribe girdi.

“Sen Savsih’sin; sen gitmezsen kim gidecek?” Kovalayıcı’nın ek etkileriyle Savsihler diğerlerinden bir nebze olsun daha hızlılardı.

// Savsih: Savaş Büyücüsü/Sihirbazı (Battle Mage) bu da böyle biline.

“Hala Little Sea var ya!” Thousand Creations diğer bir Savsih olan Little Sea hakkında konuşuyordu.

“Sen daha beceriklisin.” Blue River Little Sea’yı incitmekten çekinmemişti. Herkes Thousand Creations’un yeteneğini tanıyordu.

“Bu elemanın karşısında benim ufacık becerim hiçbir şey.” dedi Thousand Creations.

“Onunla kaç defa dövüştün?” dedi Blue River.

“Onun korkutucu yeteneğini göremediğine inanamıyorum!” dedi Thousand Creations.

“Tamam! Artık kesilecek bir şey kalmadı zaten ,yakaladık.” Thundering Light dalga geçti. Bu iki velet tartışırlarken Goblin Tüccar çoktan menzillerine girmişti. Thundering Light ileri doğru adımlayarak Öfkeli Alevleri kullandı.

Bir sihirbaz sınıfı için hedefi vurması o kadar kolay değildi. Öncelikle büyülerin bırakılma zamanlarına aşina olmak ve hedeflerinin hareket yönü ile hızına göre gelecekteki pozisyonlarına karar vermek zorundaydılar. Thundering Light bir uzmandı ve bu alanda eksiklik çekmiyordu. Öfkeli Alevler geniş bir alanı kaplardı bu yüzden denk gelmesi biraz daha kolaydı. Doğrulukla Goblin Tüccarın önündeki üç bedenin alanını seçti ve büyüsünü biçimlendirerek oraya doğru serbest bıraktı.

“Alevustas!” Aynı sırada Ye Xiu gruba bir mesaj gönderdi.

Grup kanalı tamamen tertemizdi. Ye Xiu’nun liderliğini etkilemekten korkuyorlardı. Alevustas mesajı gördüğünde başka bir söz söylemeden bir adet Işık elementi mermisi ateşledi. Işık elementi mermisi çıtırdayarak pa pa sesi çıkarttı ve anınde Goblin Tüccar’ın vücuduna isabet etti.

Işık Goblin Tüccarın bedeni etrafına saçıldı. Tepeden tırnağa titredi.Kısa bir dikkat dağınıklığından sonra aniden yön değiştirerek soldaki ormana doğru yönelerek koştu.

“SİKİKLER!!!é Thundering Light afallamıştı. Büyüsünün biçimlendirmesi çoktan bitmişti ve havaya fırlayan Goblin Tüccarı görebileceğini düşünmüştü. Bu onlar için iki saniyeliğine de olsa dövüşmeleri için mükemmel bir fırsattı. Kim bilirdi ki Goblin Tüccarın aniden yön değiştireceğini ve agronun başka bir hedefe geçeceğini. Yön değiştirmesiyle birlikte Öfkeli Alevler yalnızca havaya doğru yükselmişti.

“Yetenekli misin?Oynadığını mı sanıyorsun? Bir anda agroyu kaçırdın seni ahmak!!!” Thundering Light hiddetle yere vurdu ve öfkeyle bu yöndeki ağaca doğru bağırdı.

“Fazla gürültülü.” Blue Brook Loncasından bir Kavgacı bunu söyleyerek Goblin Tüccara bir tuğla fırlattı. Fırlatılan Tuğla etkisi yarı yarıya düşmüş olsa da Goblin’in kafasının arkasına fırlatılmıştı bu yüzden Başdön etkisinin oluşma şansı da yarıya düşüyordu. Sonuç olarak Başdön etkisi şansı oldukça yüksekti ve bir süre devam edebilirdi.

Kim bilirdi ki bir tabanca ateşinin havadaki uçan Tuğlaya isabet edeceğini. Bir ‘BENG!’ ile tuğla tuzla buz olarak yere doğru serpilmişti. Kavgacı da afallamıştı.

“SİKİKLER!!!” Kavgacı bağırdı, “Lanetlendim mi? Hayal mi görüyorum? Tyrannical Ambition böylesine uzmanlara mı sahip?”

Kimse onu cevaplamadı. İyi gözlere sahip oyuncular Lord Grim’in elinde dumanı tüten silahı görebiliyorlardı.

“Lord Grim’in silahına dikkat edin.” Blue River herkese söyledi, “Bu tuhaf.”

“Modeli?”

“Hayır….” Blue River şu anda tek bir kelime bile düşünemiyordu.

“Konuşacağınıza Goblin Tüccarı ele geçirin!” birisi konuştu.

İkisi de Goblin Tüccar’ı oyalamakta başarısız olsa da Blue Brook Loncası ile Goblin Tüccar arasındaki mesafe hala azalıyordu. Goblin Tüccar’ın bu ağaca doğru koştuğunda arkasından çıkan kişinin bir Alevustas değil de Gaspçı olacağını kim düşünürdü ki. Gaspçı Goblin Tüccarı yakaladı ve onu Lord Grim’e doğru fırlattı.

Gaspçıların uzmanlıkları yakalama üzerineydi ve her bir yakalamanın farklı bir etkisi bulunuyordu. Bu Fırlatma Lord Grim’in genelde kullandığı Fırlatmadan daha güçlü ve uzağaydı.Blue Brook Loncaı bir kez daha alakasız bir noktadaydı ve herkes öfke kusuyordu. Diğer yanda Lord Grim onu bir iki saldırıyla karşılayarak Goblin Tüccar’ın agrosunu bir kez daha kendi üzerine zimmetledi. Diğer bir Daire Salınımı ve Fırlatma yaptı. Göz açıp kapayıncaya kadar Goblin Tüccar ve Blue Brook Loncası arasındaki mesafe bir kez daha açılmıştı.

“Bekle bir dakika.” Bound Boat bir şeti çözmüştü.

“Daha önce değişen agro kaza olmayabilir. Bu planladıkları bir şeydi.Kasıtlıydı.” dedi Bound Boat.

“Neler diyorsun sen öyle?” Herkes korkmuştu.

“Goblin’in hareket yönünü aktif bir şekilde kontrol etmek için kasıtlı olarak böyle bir yöntem kullanmak istiyorlar.”

“Böyle bir yöntem mümkün olabilir mi?” Herkes kaybolmuştu.Kafaları cacık gibiydi.

“Durum gözlerinizin önünde.” dedi Bound Boat.

“O Lord Grim. Hepsi onun liderliğinden ötürü.” Blue River söyledi.

“Ne yapmalıyız?” birisi sordu.

“İki gruba dağılarak herkes ona saldırmalı!” dedi Blue River.

“Bu bizi kolay yem yapar!” Bound Boat arkalarındaki oyuncular konusunda biraz endişeliydi.

“O çöpler durumu değiştiremeyecek.” dedi Blue River.

“Nasıl olur da Herb Garden’dan kimseyi görmedik?” Bound Boat sordu.

“Şu çöp Plantago Seed yine gizleniyor. Bunun hakkında dikkatli olmalıyız.Neden oyuncularımız hala burada değiller!” Blue River endişelendi. Blue Brook loncaları sadece bir düzine kişiden ibaret değildi!

“Herb Garden oyuncuları burada!” Bound Boat aniden bu kelimeleri tükürdü.

Blue River ileriye baktı beklendiği gibi bir oyuncu kalabalığı önlerindeki ormana yayılmıştı. Kafalarının üzerindeki isimler net olmasa bile Blue River onlarla çok fazla haşır neşir olduğundan anında Herb Garden üyeleri oldukları sonucuna vardı.

“Kanatlardan etrafına gidiyorlar.” dedi Bound Boat.

“Şu çöp parçası Plantago Seed, kesinlikle bir hainden bilgi almış olmalı.” Blue River memnuniyetsizdi.

“Lord Grim’in yolunu yıkadıklarında, avantajı ele geçirin ve Boss’u arkadan çalın.” dedi Bound Boat.

“İLERİİİİ!!!” Blue River gürledi.


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-75] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-77/”]