Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 77

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-76] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-78/”]

Adam Uçuyor Ya La…


Blue Brook Loncası oyuncuları arkadan kovalıyordu. Ve önde Herb Garden oyuncuları aniden meydana çıktı. Tyrannical Ambition hem önden hem arkadan kuşatılmış bir şekilde iki arada bir derede kalmışlardı.

“Elementalist!” Ye Xiu bağırdı.

Elementalist hemen bir Alev Patlaması biçimlendirdi ve Bossun agrosu bir kez daha değişti. Goblin Tüccar ormanın sağ yanındaki Elementaliste doğru ilerledi.

“Bu gerçekten kasıtlı!!” Blue River ve diğerleri şuan eminlerdi.

“Doğuya mı kaçacaklar?” Bound Boat karar verdi.

“Doğuya gidin.” Blue River grubuna doğuya doğru rehberlik etti ve doğru zamanda atılmaya hazırlardı.

“Eğer Tyrannical Ambition oyuncularıyla karşılaşırsanız kibar olmayın!” Blue River komut verdi.

“Hiç olur muyuz.” Herkes beyan etti.

Doğuya doğru koşarlarken herkes ağaçların arkasına dikkatini verdi. Hepsi Tyrannical Ambition oyuncularının fırlamasını bekliyordu.Sonunda orada alabildikleri tek şey küçük Goblinlerdi.Tek bir Tyrannical Ambition oyuncusu bile bulamadılar. Tyrannical Ambitiondan olanları bazen Goblin Tüccarın uzağında görüyorlardı.

Herb Garden oyuncuları onların önlerindeydi ve geri düşmek istemiyorlardı bu yüzden Blue Brook Loncası yön değiştirdiğinde onlar da Blue Brook loncasına karşı bir yarışa girerek doğuya yöneldiler.

İki lonca yön değiştirdiğinde Bound Boat hemen şaşırdı: “Bizi yanıltmak istemiyorlar değil mi?”

Blue River da bir şeyin yanlış olduğunu fark etti: “Birkaç kişi gelip batı tarafına gitsin!”

Bound Boat hemen birkaç kişi seçti. Blue Brook loncası kuvvetleri ikiye bölündü. Biri yakalamak için doğuya giderken diğerleri yakalanmaya hazırlanmak için batıya gitti.

Herb Garden hemen aynı yolla cevap verdi ve kuvvetlerinin bir kısmını batıya yöneltti.Bunlar durumun farkında değillerdi ve iki gruba bölünmüşlerdi. Aslında tamamen birlikte değillerdi. İki grup da diğer grubun hata yapmasından memnun olacaktı.

Goblin Tüccar Elementaliste doğru koşarken aniden ağacın arkasından Püskürtme ile vuruldu. Geriye doğru uzunca kaydı ve sonra bir silah sesi patladı. Goblin Tüccar bir kez daha tereddütle etrafında döndü.

Beklendiği gibi bu gerçekten bir saptırmaydı. Blue Brook Loncası ve Herb Garden oyuncuları bu sahneyi gördüklerinde kalplerinde pişmanlık tohumları yeşermeye başladı. Dahası Goblin Lord Grim’in olduğu bölgeye doğru topukluyordu.

Kahretsin!

Agroyu değiştirenin Lord Grim olduğunu kim düşünürdü ki. Ve bu eleman da kuzeye koşuyordu. Herb Garden güçlerini doğu – batıya ayırdığından tekrar birleşmek ve düşmanın yolunu kesmek için hala vakit vardı. Eğer koşmaya devam ederlerse sonrasında metal bir duvara toslamayacaklar mıydı?

“Çekmek için ne tür bir hile planlıyor?” Lord Grim’in düşünceleri üzerinde tahminleri analiz etmeyi seven oyuncular da bulunuyordu.

“Kesinlikle rota değiştirecek değil mi?” Bazı oyuncular düşündü.

Herb Garden bunun üzerinde daha fazla kafa yordu. Hepsinden sonra onun yolunu kesmek için oradaydılar. Doğu ya da batı hatta orijinal yön olsun nerede beklemeleri gerekiyordu?

Sonunda Plantago Seed çaresizce güçlerini üçe ayırdı. Bir seçeneği olmaksızın her tarafı savunmalıydı. Seçeneği yoktu: eğer diğer taraf agroyu değiştirmek istiyorsa o halde değişebilirdi. Goblin Tüccarı hangi rotaya yöneltmek isterlerse istesinler Goblin Tüccar takip edecekti. Onlar sadece tüm üç tarafı da savunabilirdi.

Hangi tarafa gidecekti?

Herkes bu tür bir soruyu paylaşıyordu, Goblin’in hareket yoluna dikkatlerini toplamışlardı. Sonunda hiçbir değişim görmediler. Lord Grim’in Goblin Tüccarı direkt olarak Herb Garden’in barikatına sürdüğünü gördüler.

Herb Gardendan da burada düzinelerce oyuncu bulunuyordu. Hemen bir hilal çizerek etrafını sardılar. Uzun menzilli Nişancı sınıfları hemen nişanlarını aldılar. Fakat sonunda Lord Grim’in havada 180 derece döndüğünü ve kıçıyla onları işaret ettiğini gördüler.

Kıç kıçtır! Nişancılar gerçekten umursamadı ve imleçlerini hızlıca kıçına doğrulttular.

Bir silah sesi.

Nişancıların kalplerinde hayranlıklar yükseldi. Kim bu kadar hızlı nişan almıştı? Ne inanılmaz bir hızdı öyle!

Sonrasında Lord Grim’in ufuk çizgisinde kaydığını gördüler.

“Kahretsin, bu Havasal Atış!!!!” Tüm Nişancılar dehşetle haykırdı. Havasal Atışta yüksek geri tepme daha hızlı uçuş hızıydı. Lord Grim’in silahı en azından Tüfek düzeyindeydi. Tüm Nişancılar silahlarını kaldırdılar ve ateş açtılar. Fakat sonunda sadece havayı delik deşik edebilmişlerdi. Hedef fazla hızlı hareket ediyordu ve onu vuramıyorlardı.

Lord Grim’in kıçı bir parıltıyla kafalarının üstüne ulaştı. Sonrasında Lord Grim’in bedenini çevirdiğini gördüler.

Soğuk bir ışık parladı ve Lord Grim havadayken kılıcını çekerek çıkardı.

“Düşen Işık Kılıcı! Çabuk geri çekilin!” Kılıçüstadların hepsi uyardı.

Onların yargısı yanlış değildi.Parlak bir ışık gökyüzünden aşağı doğru kesti. Elbette ki bu Kılıçüstad Yeteneği Düşen Işık Kılıcı idi.

Düzinelerce Herb Garden üyesi sıradan oyuncular değillerdi. Her biri geriye doğru sıçradı. Parlak ışık yere düştü ve küçük bir ışık dalgası etrafa saçıldı. Fakat düzinelerce oyuncu çoktan dalganın menzilinden dışarıya doğru sıçramışlardı.

“İleri!” Birisi gürledi. Işık dalgası dağıldıktan sonra düzinelerce oyuncu ileri atıldı.

Lord Grim’in Bin İmkan Şemsiyesi sallanarak çevrildi ve savaş mızrağı biçimini muhafaza etmedi.Şemsiyenin kaburgalarından üçte biri aniden açıldı. Kalan kaburgaların üçte ikisi orak şeklinde kıvrıldı. Ve aynı zamanda şemsiye kolu bir kılıç çıkartır gibi dışarı çıktı fakat üçte ikisi dışarı çıktığında durdu. Sonunda şemsiye biraz uzayabilmişti.

Bu dönüşüm sadece bir anda olmuştu. Etraftaki oyuncular sadece bir bulanıklık gördüler ve Lord Grim’in silahı çoktan farklı bir biçim almıştı. Gerçekten bu silahı tanımlayamıyorlardı, fakat öyle görünüyordu ki…..

Kolları savruldu ve Bin İmkanın Şemsiyesi etrafında 360 derece bir daire çizdi. Başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar birlikte bağlandı, daire aniden mavi bir ışık parlattı.

“SİKTİR!! Yükselen Sembol!!!” bir oyuncu sonunda seslendi.

Bu sefer etraftaki oyuncuların geri çekilmesi için çok geçti. Süzülen mavi halka anında parlayarak büyüyerek gelişti ve solgun mavi yüzük aniden yükseldi. Düzinelerce oyuncu yüzüğün içerisindeydi. Savuşturmak için zamanları yoktu ve havaya fırlatıldılar.

Rahip Sınıfı Şeytankov Yeteneği: Yükselen Sembol.

// Şeytankov: Şeytan Kovucu (Exorcist)

Yetenek büyü hasarı verdi ve Yükselen Sembolün içerisindeki tüm oyunculara çocuğu koydu.

Düzinelerce oyuncu yere düştüğünde Lord Grim çoktan kuşatmalarını kırmıştı. Birkaç oyuncu sıkı bir şekilde havada Lord Grim’e saldırmayı denedi. Fakat engellenmişken sürekli etrafta hareket eden bir hedefe doğru bir şekilde kilitlenmek zordu;kolay bir görev değildi. Herkes bunu düzgünce yapamazdı.Sonunda herkesin saldırısı beyhudeydi ve bir tehdit oluşturmuyordu.

Diğer yandan neredeyse oyuncuların tümü düştükten sonra Çabuk Yenileme yaparak Herb Garden oyuncularının kalitesini gösteriyordu.

//ne kalite ama! sadece yumurta gibi etrafta yuvarlanıyorlar hahahahah

Fakat hala yuvarlanırken ve ayağa kalktıklarında hepsi dairelerinin içerisinde bir el bombası gördüler.

Bir boooom ile düzinelerce oyuncu patlamanın etkisiyle çiçek gibi etrafa saçılmıştı. Kabaran duman tabakasıyla Goblin Tüccar mutlulukla heybesini taşıyarak özgürce ve kolayca içlerinden geçmişti.

Herkesin yanaklarından yaşlar akıyordu. Goblin Tüccar’ın agrosu onların karakteri üzerinde değildi. Bu patlama kesinlikle onlar için değildi. Net bir şekilde Lord Grim kasıtlı bir şekilde Goblin Tüccarı atması için onların içine çekmişti. Neden Goblin Tüccar Lord Grim’e yardım etmişti ki? Neden onlara bir Tuğla fırlatmamıştı ki? Alan etkili bir el bombası fırlatmak zorunda mıydı ki ?!


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-76] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-78/”]