Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 79

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-78] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-80/”]

Changing Spring


Goblin Tüccarı avlamak heyecanlı başlamış ancak huzurlu bitmişti.

Bir kez Blue Brook Loncası ve Herb Garden pes ettiğinde diğer yetenekli loncaların hepsinin bir ipucu vardı ve daha fazla vakit harcamamaya karar verdiler. Kalan rastgele oyuncular hala durumu idrak edemezken pes etmeyi reddediyorlardı.Tyrannical Ambition oyuncularına hasar çıkartmalarına yardım ederek sonuca ulaştılar. Sonunda Tyrannical Ambition Goblin Tüccar’ın ilk öldürmesini aldığı anons edildi, Blue Brook Loncası ve Herb Garden son derece sakindi.

Lonca olarak etiketlenmenin anlamı ilk öldürmede loncanın dışından kimsenin bulunmadığı anlamına geliyordu. Diğer yandan Lord Grim şuan Blue Brook Loncası’ndan ayrıldığından ve henüz beş gün geçmediğinden dolayı Tyrannical Ambition’a katılamıyordu. Net bir şekilde Boss düştüğünde grubu terk etmişti ve doğal olarak skor tablosunda görünmeyerek Tyrannical Ambition’u tertemiz tek başına bırakmıştı.

Blue River bunu küçümsüyordu , çünkü hepsi net bir şekilde Lord Grim’in Goblin Tüccarı öldürürken Tyrannical Ambition’a yaptığı katkının çok büyük olduğunu anlıyordu. Blue River bu agro kontrolü kullanımıyla Boss’un hareket yönünün değiştirilmesinin Tyrannical Ambition’un kendi üyelerinden hiçbiriyle mümkün olmayacağını düşünüyordu.Bunun nedeni eğer Blue Brook Loncası için bu planı çıkarmak mümkün değilse, o vakit şüphesiz onlarla aynı seviyedeki Tyrannical Ambition üyelerinin de böyle bir plan için kapasiteye sahip değildi.Onlar tamamen Lord Grim’in liderliğine güvenmişlerdi.

Blue River Tyrannical Ambition’un gücünün onlardan tamamen farklı bir seviyede olduğuna çoktan iyiden iyiye inanıyordu. Lord Grim onlar gibi normal oyuncuları aşmış muazzam bir uzmandı.Böylesine bir güç ile biri nasıl hiç kimse olabilirdi ki? Hangi uzman bu düşük seviye hesabı oluşturmuştu? Blue River kesinlikle Lord Grim’i yeni oyuncu olarak göremiyordu.Bu tür yürekli bir liderlik oyundaki bilgi birikiminin inanılmaz olduğu anlamına geliyordu.Bu yeni bir oyuncu açısından mümkün değildi.

“Kardeş.” Blue River arkadaş listesini açtı ve sakince Lord Grim’e bir mesaj gönderdi: “Seviye 23’e ulaşmanın ne kadar zaman alacağını düşünüyorsun?”

“Herkes bu durumu fazla umursuyor!” Ye Xiu cevapladı.

Blue River şaşırmadı. Herkesin bu sorun hakkında bu kadar umursar olmasının nedeni basitti.Seviye 23’te Mezarlık zindanına girebilirdi.Herkes seviye atlamasını ve onu davet ederek yeni bir rekor kırmasını bekliyordu! Bugün Tyrannical Ambition Goblin Tüccarı çalmıştı ve başarının tadına varmışlardı. Onlar da muhteşem uzmanın değerini artık tanıyor olmalıydı

“Ben de bilmiyorum.Oyuna devam, hadi görüşürüz!” diyerek cevapladı Ye Xiu.

“Mezarlık zindanı için bize gelmelisin!!!” dedi Blue River.

“Hadi bunu sonra tartışalım!” Ye Xiu cevaplamadı.

Blue River umutsuzdu. Zaten büyük loncaların çaresizce Lord Grim’e sipariş bırakmak ve onuncu sunucunun rekorlarını sürdürmek için dövüşeceğini tahmin ediyordu.Çünkü o Lord Grim’in sakinliğini ve aklını görmüştü, Lord Grim’in pahalı bir paralı asker olacağından korkuyordu.Bu durumu kontrol altına alabilmek için kendine o kadar da güvenmiyordu!

Blue River düşünmeye devam etti ve geçici olarak oyundan çıktı.Farklı bir kart takarak yüksek seviye olan Mavi Köprü Bahar Karı hesabına giriş yaptı.

Bu sırada Cennetsel Alandaki herkes etrafta tepiniyor ve aktif bir şekilde yenilenmiş zindan girişlerini kullanıyordu.Fakat Mavi Köprü Bahar Karı online olduğunda hala loncadan birçok kişinin dikkatini çekti.N ede olsa loncanın Beş Büyük Uzmanından birisiydi.Dahası onuncu sunucuda olması gerekmiyor muydu?Neden aniden buraya gelmişti?

Blue River’in ilk mesaj gönderdiği kişi Blue Brook Loncası lideri : Changing Spring idi.

Mesaj çok basitti, ? ? ? ? , dört büyük soru işareti.

“Meşgul?” Blue River sordu.

“Zindan.” bunun anlamı şu anda zindanda olduğuydu.

“Çıktıktan sonra konuşalım.”dedi Blue River.

“Acil(?)”

“Acil değil fakat seninle konuşmam gerek.”

“Bekle.”

Changing Spring’in mesajları her zaman böyle kısaydı. Fakat bunun nedeni söyleyebildiği sadece birkaç biliyor olması değildi, basitçe yazmak için fazla tembeldi. Bu elemanın el hızı son derece yırtıcı idi. Ayrıca bunu aşmayı kafaya takmış durumdaydı.El hızını arttırmak için birkaç gereksiz hareket yapıyordu ve ayrıca sohbette hareketlerini harcamak istemiyordu.

En ünlü zamanı birinin Changing Spring’e dünya kanalında kudurduğu zamandı. Sonunda Changing Spring net bir şekilde online idi fakat asla cevaplamadı. Onun gibi büyük bir lider için bu tür bir davranış uygun değildi.Elemanla tartışmak için çok tembel olmasına rağmen yine de lonca lideri idi. Dünya kanalından birisiyle kudurması tüm loncanın haysiyetini kaybetmiş gibi hissetmesine sebep olurdu! Lonca üyeleri onun cevap vermesini beklemişti fakat Changing Spring çoktan cevap verdiğini söylemişti. Herkes bunalıma girmişti! Sonradan dünya kanalını açarak dikkatlice baktıklarında beklenmedik bir şekilde onu bulmuşlardı.

Dünya kanalındaki mesaj yığınlarının arasında Changing Spring toplamda üç harf ile cevap vermişti: GKB (Git Kendini Becer)

Tüm lonca dizlerinin üzerine çökerek başlarını eğerek aşırı saygı duymuştu! Bundan sonra ‘GKB’ Blue Brook Loncasının diğer kuduran veletlere eşsiz cevabı olmuştu.Bu günden sonra da kullanmaya devam etmişlerdi.

Blue River Yaşlı Spring’in stilini kullandı. Bir şey söylemedi ve bekledi.

10 dakika geçtikten sonra Changing Spring’e bir mesaj gönderdi: “Nerede?”

“Dağ Deresi Şehri.”

Dağ Deresi Şehri Cennetsel Alandaki büyük şehirlerden biriydi. İsminde ‘Dere’ olduğundan Blue Brook Loncası loncalarını buraya konuşlandırmıştı.

Kısa süre sonra Changing Spring aceleyle geldi. İki oyuncu buluştu. Changing Spring fırsat vermeden: “Bir şey mi oldu?”

“Onuncu sunucuda muazzam bir uzman belirdi.” dedi Blue River.

“Ne kadar iyi?” Changing Spring şaşırmıştı. Blue River sadece bu uzmanı rapor etmek için mi sabırsızca geri dönmüştü?

“Ne kadar iyi olduğunu söyleyemiyorum.” dedi Blue River.

“Sınıfı ne?”

“Hala sınıf değiştirmedi.” dedi Blue River.

“Sınıf değiştirmedi mi?”

“Evet, çoğu farklı sınıftan yetenek öğrendi. Özelleştirilmemiş oynuyor.” dedi Blue River.

Changing Spring güldü: “Eğer özelleştirilmemiş ise o zaman tabii ki erken seviyelerde güçlü olacak. Avantajı fazla belirgin bir şekilde sahip olduğu yetenek sayısı. Fakat geç safhada orta ya da yüksek seviye yeteneklerin hasarı olmadan bunu sürdüremeyecek.Ayrıca birçok silaha ihtiyacı olacak.Ağırlık hızını etkileyecek. Dahası bir defa Seviye 50’ye ulaştığında artık oynamasının hiçbir yolu olmaz. Hala kim özelleştirilmemiş oynuyor?”

“Onu ilk gördüğümde ben de böyle düşündüm. Fakat bu elemanın gücü buradan kaynaklanmıyor. Yeteneklerinin erken oyunda güçlü olduğunu kabul ediyorum fakat bu elemanın oyun hızı teorik olarak koordinasyon liderliğini yapmak, hepsi birden son derece güçlüler.” dedi Blue River.

“Bu günlerde ve çağda özelleştirilmemiş oynaması bu elemanın tabii ki oyun bilgisinin kapsamlı olduğunu gösteriyor. Fakat…..” Changing Spring bunu söyledi ve böylesine bir açıklamanın çok zoraki olduğunu hissetti. Sadece oyun bilgisi kapsamlı olan birinin Blue River’i böyle harekete geçirmesi mümkün değildi.

“Şu anda onuncu sunucuda acemi köyünün ilk üç öldürmesini aldı. Buz Orman’ındaki katılımıyla birlikte bizim grubumuz yeni rekor kırdı. Goblin Tüccar muharebesine katıldığında Tyrannical Ambition ilk öldürmeyi elde etti. Kanlı Silahşor’ün ilk öldürmesi… Rastgele oyunculardan oluşan bir grup getirdi ve Üç Büyük Loncanın gözlerinin önünden çaldılar.” Blue River bu başarıların veriminin onu ikna edeceğini hissetmişti.

“Bizimle oynadı? Ve ayrıca Tyrannical Ambition’a yardım etti? Artı Kanlı Silahşor’ü Üç Büyük Loncanın bakışları arasından çekip aldı mı? O hangi taraftan?” Changing Spring anlamamıştı.

“Hiçbir tarafı yok. Onu çekmeyi denedim fakat ilgilenmedi. Gördüğüm ise, eleman bu şekilde kiralanmak istiyor. Fiyatları son derece yükseltecek ve sonrasında bir servet kazanacak.” dedi Blue River.

“Bu eleman….biraz tuhaf. Adı ne?”

“Lord Grim.”

“Lord Grim? Bu sunucuda o isimde bir uzman var mı ki?” Changing Spring kendini kaybetmişti.


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-78] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-80/”]