Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 80

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-79] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-81/”]

Bir Lonca Liderinin Sıkıntıları


“Hiç duymadım.” Blue River kendini kaybeden Changing Spring’a eşlik etti.

“Eğer gerçekten böyle biri varsa o vakit gelip kendi gözlerimle göreceğim!” diyerek karşılık verdi Changing Spring.

“Tamam. Eleman Seviye 23 olana kadar bekle. Mezarlık zindanı yeni rekoru için yeni bir randevu alacağım. O zaman geldiğinde teşrif edebilirsin.” dedi Blue River.

“Henüz Seviye 23 olmadı mı ?” Changing Spring şaşırmıştı.

“Hala 21…..” Blue River Lord Grim adına bir miktar utanmıştı. Ne söylenirse söylensin oyundaki seviyeler her zaman bir tür sembol idi. Onuncu sunucunun en popüler uzmanı için de seviye normal kişiler için en büyük göstergeydi. Bu Blue River gibi neredeyse Seviye 25 olmuş kişileri dilsiz bırakıyordu.

“Bu…bu….Eğe bir fırsatım varsa onu kesinlikle kendim görmek zorundayım.” dedi Changing Spring.

“O vakit bir dahaki sefer seni çağıracağım.” dedi Blue River.

“Tamam.” Changing Spring başıyla onayladı. Direkt olarak söylemese bile Blue River’in buraya gelmesindeki kastı anlamıştı. Blue River bu uzman eleman hakkında lonca liderinin vereceği doğru kararı bilmek istiyordu.Onunla var olan her şeyleri ile dövüşecekler miydi ? Yoksa Dövüşmeyecekler miydi?

Öylesine biraz muhabbet ettikten sonra Changing Spring ayrıldı. Blue River alışılmış bir şekilde yüksek seviye hesabına hayranlık duyuyordu.Tam çıkıp ayrılmak üzereyken aniden hoşlanmadığı bir ses duydu: “Ah, yaşlı Mavi? Neden buradasın?”

Ne şanssızlık ama! Sadece kısacık bir zaman süresince gelmişti ve beklenmedik bir şekilde bu elemanla yolları kesişmişti. Blue River iç geçirdi ve arkasını döndü. Poplar Beach’ı gördü. Fahiş ismi gibi bütün vücudunu kaplayan fahiş bir ekipman seti vardı.

“Pek bir şey yok. Burada yapacak bazı işlerim vardı.” Blue River kayıtsızca cevapladı.

“Eğer fazladan vaktin varsa neden arenada kozlarımızı paylaşmıyoruz?” Poplar Beach açıkça önceden bitmemiş düelloyu bitirmek ile ilgileniyordu.

“Vakit yok. Hala gitmem ve yeni sunucuda zindan dönmem lazım.” Blue River onu keskin bir şekilde reddetti.

“Fazla vakit almayacak!” Poplar Beach sesini heybetli göstermek için kontrol ediyor gibiydi. Bu elemanın isminden ekipmanlarına kadar her şey tamamen aşırı fahiş idi. Doğal olarak sözlerindeki gerçek anlamı Blue River’i kolayca öldüreceğini düşünmeye sevk etmekti.

Blue River itibar kaybetmekten endişe duyan biriydi dolayısıyla hemen öfkelendi. Kanı kaynıyordu ve kalbi hemen bu elemana bir ders vermek istedi, fakat aniden bir ses duydu: “Mavi Köprü, acelen yok mu?”

Blue River arkasını döndüğünde ne zaman olduğunu bilmiyordu ancak Changing Spring geri dönmüştü.

“Gidiyorum.” Blue River cevapladı ve Poplar Beach ile uğraşmadan hemen çıkış yaptı.

Changing Spring onu sıkıntıdan çekip almak için geri dönmüştü. Blue River bunu açıkça anlıyordu.

Poplar Beach mevzusunda loncadaki çoğu kişi onun baskısını biliyordu. Şuan söylentiler lonca liderinin Blue River’in onuncu sunucuya Poplar Beach’ın pozisyonunu hazırlamak için gönderildiğini söylemesine rağmen, Blue River bu görünüşten açık bir şekilde Changing Spring’ın o ve Poplar Beach arasında böylesine bir çekişmeyi görmek istememesinden kaynaklandığını biliyordu. Çünkü bu tür bir çekişmede kim kazanırsa kazansın kaybeden çok fazla itibar kaybedecek hatta ve hatta belki de loncayı bile terk edecekti. Bu ayrılmaya zorlanmak gibiydi. Kesinlikle birçok kişinin sempatisini uyandıracaktı ve çoğu kişinin loncaya dair umutlarını kaybetmesine sebep olacaktı. Bundan meydana gelen şok muhtemelen küçük olmayacaktı. Hepsinden önemlisi Poplar Beach ve Blue River Blue Brook Loncasının eski ve yeni oyuncuları arasındaki gücü temsil ediyorlardı.

Görüntüyü bozmamak içi Changing Spring gizlice Blue River’e pozisyonunu koruması için yardım etti. İlk bakışta Blue River Cennetsel Alan çekirdeğinden uzaklaştırılmış gibi görünüyordu ancak onuncu sunucuda Blue River muharebe içindeydi. Kim bilir orada ne kadar uzmanı ele geçirecekti. Bir defa Cennetsel Alana girdiğinde bu oyuncuların Changing Spring’ı göz önüne koyacaklarını söylemek zordu. Aynı şekilde Poplar Beach için de bu fazlasıyla geçerliydi.

Blue River’i yeni sunucuya göndererek astlarını genişletmesine müsaade ediyordu.Sürgün ya da her ne olursa olsun bu tip bir düşünce çok saf idi.

Blue River bu olayı Changing Spring ona sakince açıkladığı için açık bir şekilde anlıyordu. Blue River’e direkt olarak Blue River ve Poplar Beach’ın dövüşmesini söylese bile bu Blue River için pek de iyimser olmazdı. Eğer üç tur dövüşselerdi Blue River’in ancak ve ancak %30 kazanma şansı olduğuna inanıyordu.

Blue River çaresizdi. Gerçekten Poplar Beach’ı yenecek güveni yoktu. Şuan Changing Spring bunu daha net bir şekilde görüyor gibiydi.

Blue River’in kalbi ayna gibiydi, Changing Spring’ın aniden geri dönüp onu bu durumdan çıkarttığını anlamıştı. Kalbinde dikkatinden ötürü derinden etkilenmişti. Sonuç olarak Poplar Beach ile uğraşmamış ve direkt olarak çıkış yapmıştı.

Çıkış yaptığı zaman aklına geldiğinde Blue River’in tuhaf bir düşüncesi ortaya çıktı. Gerçekten Lord Grim tarafından tamamen bastırıldığında Poplar Beach’ın yüzündeki korkunç ifadeyi görmek istiyordu.

Bu düşüncesi o kadar iyi değildi……Blue River başına vurdu. Ne olursa olsun Poplar Beach hala bir lonca üyesiydi. Birbirlerine karşı bir düşmanlıkları olsa bile nasıl olurdu da dışarıdan gelen birinin itibar kaybettirmesine müsaade ederlerdi?

Ancak….sabırsızlıkla bekliyordu! Blue River kendi kalbine ihanet etmiş gibi hissediyordu. İki defa uzunca iç geçirdikten sonra Blue River kartını taktı ve onuncu sunucuya geri döndü.

Çevrim içi olduğunda loncadan birisi zindana çağırdı. Blue River onun neredeyse Seviye 25 olduğunu gördü. Aniden hevesi kaçtı; bir şeyi unutmuştu!

Düşününce hemen arkadaş listesindeki Lord Grim’e baktı: “Ne zaman Buz Ormanı’nı bizimle tekrar temizleyeceksin?”

Buz Ormanı’nın temizleme rekoru sınırında değildi. Seviye 25 olan birkaç oyuncu çevrim içi idi. Ekipmanlarını Seviye 25 olanlar ile değiştirdikten sonra Buz Ormanı son rekorunu alabilirlerdi. Diğer yandan eğer Seviye 25ten daha kötü ekipmanlara sahiplerse ve eğer Lord Grim’in yöntemi olan Tek Dalga Hücumunu kopyalamak isterlerse, ellerinden gelen her şeyi yapsalar bile Lord Grim gibi canavarları çekmeleri mümkün değildi.Hepsi bunu gizliden gizliye daha önce denemişlerdi.

Blue River Mezarlığı Lord Grim Seviye 23 olduğunda temizlemeyi düşünüyordu ve Buz Orman’ının rekorunun kırılmadığını tamamen unutmuştu.

“Bu…..” Ye Xiu’nun cevabı biraz tereddüt doluydu.

“Biri çoktan randevu mu aldı?” Blue River neredeyse baygınlık geçirecekti.

“Çoktan bir randevu aldım.” dedi Ye Xiu çaresizce.

“Bu yine Tyrannical Ambition mı?” dedi Blue River kasvetle.”

“Öyle!”

“Kardeş, Mezarlık için bir istekte bulundum fakat bunun hakkında sonra konuşacağımızı söyledin! Neden sorduklarında kabul ettin ki?” Blue River’in yanaklarından yaşlar süzüldü.

“İstekte bulunduğun tüm şeyler henüz yapamadığım türden! Bugün gece Buz Ormanı yapabilirim.” dedi Ye Xiu.

Blue River çaresizdi. Lord Grim’i dikkatle izlemeye karar verdi. Tam Lord Grim Seviye 23 olduğunda hemen Mezarlık için bir istekte bulunacaktı.

Buz Ormanı…..Blue River’ın biraz canını acıtmıştı. Onlar çok da uzun olmayan bir zaman önce rekoru kırmışlardı ve bu gece şüphesiz bir daha kırılacaktı.

“Belki de kırılmaz?” Blue River aniden düşündü. Hepsinin seviyeleri Seviye 25 olacağından ekipmanları hızlarını o kadar hızlı kısıtlamayacaktı. Blue River ve diğerlerinin tüm elde ettiği tam bir Seviye 20 Mor ekipman takımıydı. Ayrıca acemi köyündeki zindanları sınır olmadan temizleyebilmişlerdi. Seviye 20ye kadar seviye atlama sürecinde doğal olarak çok fazla iyi ekipman bulmuşlardı. Fakat şimdi? Seviye 25 ekipmanları Buz Ormanı ve Mezarlıktan düşmesine rağmen Mor ekipmanlarının yüksek düşme oranları bulunmuyordu. Sadece iki gün olmuştu, her zindan sadece dört defa temizlenmişti, onlar gerçekten bir grup oluşturabilecek miydi?

Bunu hesaplıyordu ancak yine de Blue River hala kasvetliydi. Çok fazla Seviye 20 Mor ekipmanlar kadar Seviye 25 Mor ekipmanlar olmasa da hala bir grup oluşturmak için yeterince vardı. Onların Blue Brook Loncası yapabilirdi, öyleyse Tyrannical Ambition loncası da bunu yapabiliyor olmalıydı! Pffff….


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-79] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-81/”]