Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 81

Çevirmen: madShy, Editör: dunklesplatz, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-80] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-82/”]

Nimet veya Lanet


Bu sırada Ye Xiu Yedi Saha ve diğerlerini tekrar zindana girmek için bekliyordu. Tyrannical Ambition loncasıyla Seviye 25 zindanlarını temizlemek için tekrar bir randevu ayarladıktan sonra Ye Xiu’yu onlarla takılması için davet etmediler. Blue River ile karşılaştırıldığında onlar Ye Xiu ile arkadaşça bir ilişki kurmak istemiyorlardı. Ödüyorlardı, çalışıyordu, bu kadar basitti.

Ye Xiu’ya gelince başarılı Goblin Tüccar ilk öldürmesinden sonra skor tablosunda olmamaları Yedi Saha ve diğerlerini son derece kırmıştı. Fakat Ye Xiu hiç mi hiç umursamıyordu. Normal oyuncuların kıskançlık duyduğu böylesine şöhretlere gelindiğinde Ye Xiu pek takmıyordu. Diğer yandan normal oyuncular için şöhret son derece önemliydi.Sonuç olarak ilk öldürmesi skor tablosuna konulmasa bile Ye Xiu umursamazdı, bunu göstermeye meraklı değildi. Sonunda umulduğu gibi Tyrannical Ambition ile daha çok mükafat için pazarlığı sıkılaştırmıştı.

Yedi Saha ve diğerleri buna o kadar değmediğini düşünüyordu ancak Ye Xiu bunun ucuz bir seçim olduğunu düşünüyordu.Tyrannical Ambition kesinlikle çok pişmandı fakat başka bir seçim yoktu! Şöhrete normal oyunculardan çok daha değer veriyorlardı. Lonca isimlerinin skor tablosuna konulması onlar için son derece önemliydi bu yüzden bunun için yüksek fiyat ödemeye hazırlardı.

Goblin Tüccar’ın ilk öldürmesinden sonuna kadar Ye Xiu Tyrannical Ambition loncasından 20 Beyaz Kurt Kılı ve 30 Örümcek Dişi almıştı.

Örümcek dişleri iki gizli Bossdan geliyordu: acemi köyündeki Örümcek Mağarası zindanındaki Örümcek Elit ve Örümcek Savaşçı.

Bu iki gizli Boss’un ikisi de tuhaf görünüyordu.Örümcek Savaşçı örümcek şeklinde bir Örümcek Kalkanı tutuyordu.Örümcek Elit direkt olarak dayaklamak için altı ayağını kullanırdı. Bu iki gizli Boss öldürüldüğünde Örümcek Dişi düşme şansı bulunuyordu.Acemi köyündeki zindanların temizlenme sınırı olmadığından Tyrannical Ambition bu tür materyallerden çokça elde etmişti. 30 Örümcek Dişi onlar için elde etmesi zor değildi.

Beyaz Kurt Kılları ise Buz Orman’ın gizli Boss’u Beyaz Kurttan düşerdi. Sunucu açıldığından beri sadece birkaç gün geçmişti Tyrannical Ambition’ta bunlardan fazla yoktu. Son sefer Endless Night 10 tanesini bir hiç uğruna kullanmıştı. Bu sefer 20’sini birden ödeyemediler. Şans eseri herkesin zindan girişleri yenilenmişti bu yüzden Goblin Tüccar’ı öldürdükten sonra Tyrannical Ambition hızlıca iş ücretini ödemek için Buz Ormanı grupları kurmuştu. İçeride yanaklarından yaşlar süzülmüştü.Sikerler, amelelik yapan tam olarak kimdi yahu? Neden iş ödemesini yapmak için kölelik ediyormuş gibi görünüyorlardı ki?

Lonca lideri Cold Night çok daha endişeliydi. Bu Lord Grim gerçekten çok değerli materyallere ihtiyaç duyuyordu. Seviyeleri yükseldiğinde daha fazla zindan ve vahşi Boss olacaktı. Her yeni rekor kırmaya ihtiyaçları olduğunda ondan yardım istemeleri mümkün olacak mıydı? Bu elemanın iştahı epeyce iyiydi. Kurnazdı da. Para istemiyordu sadece gizli Boss materyalleriydi istedikleri. Böylelikle onları satın alabilecekleri hiçbir yol kalmayacaktı!

Yapabilseler bile bu durum külfetliydi.Tüm onuncu sunucu skor tablosu tamamen bir kişi tarafından mı kontrol ediliyordu? Özellikle de vahşi Bossların ilk öldürmeleri ve zindan temizleme rekorları.Bu iki skor tablosu loncaların güçlerini en çok somutlaştıranlardı.

Görünen o ki bu uzmanın ani görünüşü nedeniyle onuncu sunucunun durumu artık kontrol edilemezdi.Bu eleman da nereden gelmişti öyle? Cold Night anlamıyordu.Ayrıca tavsiye almak için lonca karargahına bile gitmişti.

Her taraf bunun gibiydi ve zindan dönerken endişelerini taşıyordu. Bu gece onuncu sunucunun ilk oyuncu dizisi Seviye 25’e doğru geçmişti. Ekipmanlarını değiştirmişlerdi ve yeni yetenekler öğrenmişlerdi. Güçleri anında bir seviye atlamıştı. Cold Night endişelense bile o çoktan Ye Xiu ile Buz Ormanı temizleme rekoru konusunda bir antlaşma yapmıştı.

“Hey hey, hepimiz Seviye 25 olduk hadi rekoru kıralım!!” Endless Night Tyrannical Ambition loncasından Ye Xiu ile bağlantıya geçti.

“Ah? Biraz bekle. Hala zindandayım.” dedi Ye Xiu.

“Zindan girişlerinin hepsini kullanmadın değil mi?” Endless Night terlemeye başladı.

“Bir tane daha var.” dedi Ye Xiı.

“Çabuk çabuk.” Endless Night aşağı yukarı zıpladı.

“Acelen niye? Temizleme rekoru için Şifacı lazım değil.” dedi Ye Xiu.

“Siktir.Bu sefer neye ihtiyacın var onu sorayım o halde.” dedi Endless Night.

“On Beyaz Kurt Kılı, iki Mitril Kolye, bir Buz Kristal Asa.” diyerek karşılık verdi Ye Xiu.

“Seni…..seni Beyaz Kurt Kılı manyağı!” Endless Night zırladı. Bütün lonca büyük zorluklarla Buz Ormanı dönmüştü ve zar zor 20 Beyaz Kurt Kıl’ını ödeyebilmişlerdi. Ve şimdi on tane daha istiyordu. Bir kez Endless Night lonca lideri Cold Night’ye Beyaz Kurt Kıl’larını söylediğinde Cold Night neredeyse masayı ikiye ayırıyordu: “Bela mı arıyor? Kesinlikle bela arıyor değil mi? Neden bu kadar çok Beyaz Kurt Kıl’ına ihtiyacı var ki? Eğer para istiyorsa tüm materyaller aynı değil mi? Beyaz Kurt Dişleri! Beyaz Kurt Kürkü! Beyaz Cadının Yaşları! Buz Kalıntıları!! Bunlardan biriyle değiştirmek istiyor mu sor ona!”

Endless Night hemen sordu ve sonunda Ye Xiu son derece bağışlayıcı bir şekilde: “Tamam onları ipotek olarak alacağım. Ve siz çocuklar yeterince Beyaz Kurt Kılı bulduğunda takas edeceğiz buna ne dersin?”

“Tüm bu Beyaz Kurt Kıllarını ne için istiyorsun?” Endless Night baktı ve ne olursa olsun bu elemanın Beyaz Kurt Kıllarını istediğini gördü. Bu yüzden bu gizli materyalleri parayla değiştirmeyi ve belli bir kasıtla onları istiyor gibi değildi.

“Ekipman yapmak için.” diyerek karşılık verdi Ye Xiu.

“Saçmalık…..” Endless Night’nin gözleri döndü. Bu gizli materyallerin önemli kullanım alanı zaten ekipman yapmaktı. Eğer onlarla ne yapmak istediğini sormak istiyorduysa o zaman kesinlikle hangi ekipmanı yapacağını sorması gerekiyordu. Sadece Seviye 20lerdi. Düşük seviye bir ekipman yapmaya değmezdi. Bu yüzden bir ekipman yapacaksa muhtemelen yüksek seviyeli bir tanesi olmalıydı.

Sonunda Ye Xiu Endless Night’nin sorusunu cevaplamadı.

Sonuç olarak Endless Night devam etmedi ve yeni sorular sormadı. Geçici olarak Beyaz Kurt Kılı meselesini bir kenara bıraktı. Mitril Kolyeler sadece oyuncaklardı; hiçbir değerleri yoktu. Fakat Ye Xiu’nun üçüncü isteği toplarını ağrıtan cinstendi.

Buz Kristal Asa Seviye 25 Turuncu ekipman idi. Tyrannical Ambition en aşağıdan en tepeye kadar bir tanesine sahip değildi. Turuncu ekipmanların son derece az düşme şansı bulunuyordu. Olağanüstü derecede değerliydi ve markette satılmıyorlardı. Düşük seviye ekipmanların bile yüksek seviye oyuncular tarafından alınması gerçekten zor bulunduklarının bir göstergesiydi. Aksi taktirde Endless Night nasıl Turuncu Kristal Haçını etrafta sallayabilirdi ki. Turuncu ekipman bu durumda bir eşya idi.

“Gerçekten bir tane Buz Kristal Asamız yok.” dedi Endless Night.

“O zaman bir tane bulduğunuzda görüşürüz!” Ye Xiu’nun acelesi yoktu.Hiçbir şekilde telaş etmiyordu. Lord Grim sadece Seviye 21 idi ve Buz Orman temizleme rekorunu kırması için hala bolca fırsatı bulunuyordu. Fakat Tyrannical Ambition endişelenmişti! Onların ilk dizi oyuncuları Seviye 25 olmuşlardı. Eğer seviye güçlendirmeye devam ederlerse Seviye 26’ya ulaşacaklardı. Eğer bu seviyede bir rekor kırarlarsa o zaman bu sayılmazdı.

“Başka bir şey iste. İpotek etmek için bir şey ister misin?” dedi Endless Night.

“Senin Kristal Haçın?” Ye Xiu çekinmeden sordu.

“SİKTİRRR!!!” Endless Night bağırdı. Evladı olsa bu kadar sevmezdi.

Ye Xiu konuşmasını bitirmemişti: “Senin Seviye 20 Turuncu silahın hala biraz eksik kalıyor. Üzerine birkaç tane daha gizli materyal eklemeye ne dersin?”

Endless Night uzun bir süre cevap veremedi.Gerçekten kendi üstüne bir afet açmıştı. Bu sırada Cold Night’ye bu şahıs ile daha fazla görüşmek istemediğini belirten bir istek gönderdi.

“Kim isterse alabilir!” Endless Night Kristal Haçı’na sarıldı ve temiz bir şekilde topuğu koydu.

Cold Night kafasını veya kuyruğunu her ne ise bu durumdan çıkartamıyordu. Yalnızca Lord Grim’ı arkadaşı olarak ekleyebilir ve kendisi sorabilirdi. Buz Kristal Asa’nın üç kelimesini duyduğunda neredeyse kan kusuyordu.

“Gerçekten de bizde yok.” Cold Night zırladı. Bu uzmanın yardımı bir nimet miydi yoksa bir lanet miydi?


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-80] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-82/”]