Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 82

Çevirmen: madShy, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-81] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-83/”]

Seri Zindan Rekoru


Buz Kristal Asası Cold Night’ı çaresiz hissettiriyordu ancak bu pes etmek istemesinin nedeni değildi. Ne kadar nadir bir eşya olduğunun bir önemi yoktu. Sadece Seviye 25 ekipmandan fazlası değildi.Sadece bir geçiş ekipmanıydı ve sadece bu seviye aşamasında geçici olarak kullanılabilirdi.Tecrübeli oyuncular pişmanlık duymamakla birlikte gerçekten umursamıyorlardı. Bunun hakkında düşünmek Cold Night’ın elinde olmadan Endless Night’a yukarıdan bakmasına sebep oluyordu. Sadece Seviye 20 turuncu bir ekipmandı, hepsi bundan ibaretti. Bu eleman ona vaz geçilmez bir hazineymiş gibi muamele ediyordu. Nedenini sorduğundaysa iyi göründüğü için bunu topladığını söylemişti.

“Sadece bir rehin için kullanılacak. Geri alamayacak değilsin ya!” Cold Night Endless Night’a söyledi.

“Beni kandırma. Kolayca takas edilebilecek bir şey olduğunu mu düşünüyorsun? Lord Grim gerçekten Kristal Asayı istiyor. Eşyanın düşmesi için kaç defa Beyaz Cadıyı öldürmemiz gerekiyor biliyor musun?” Endless Night söyledi. Kristal Asa gerçekten Cold Night’ın çaresiz hissetmesine sebep oluyordu. Turuncu bir ekipman bulabilmek için sadece şanslarına güvenebilirlerdi!

“Eğer bir tanesine sahip değilsek o zaman bir tane alacağız. Her zaman bir yolu vardır. “ dedi Cold Night.

“Şimdi denemek ister misin?” Endless Night söyledi.

“Kristal Haçını al ve satmayı dene.” Cold Night mutlu değildi. Şuan oyun yeni sunucunun açılma aşamasındaydı, tecrübeli bir kıdemli açısından sadece ekipmanı satabilirdi ve yenisini asla alamazdı. Şuan düşük seviyeli ekipmanlar birine para karşılığında satılabilirdi, özellikle de şu acemilere. Fakat bir defa herkes yüksek seviyeli olduğunda ve Cennetsel Alana girdiğinde düşük seviyeli ekipmanlar akan bulutlar gibi olurdu. Bu sırada Seviye 25 Mor silah bir Beyaz Kurt Kılı ile aynı fiyatta olurdu. Cold Night onu almasını söylediğinde konuyu daha sonradan fiyatı düşecek bir lahana alması gerektiğine getiriyordu. Seviye 25 Turuncu bir silahı şuan almak tam bir aşırı aceminin yapacağı hareketti. Nasıl olurdu da Endless Night anlamazdı?

“Sat şunu, sat gitsin!” Endless Night zırlayıverdi. Göze çarpan Seviye 20 ekipmanının sonsuza kadar kalmayacağını biliyordu.Endless Night sadece dişlerini sıkarak Lord Grim’e öfkelenebilirdi. Cold Night da mutlu değildi tabii ki. Bir tür her şeyini feda ediyormuş gibi bir hisse kapılıyordu. Bu tür bir his onu korkunç derecede berbat hissettiriyordu.

Diğer yandan yeni sunucudaki lonca aktivitesi için itibarları bir numara öncelikteydi! Buna değecek bir yatırımdı. Sonunda bu iki inançlarına olan güvenlerine sarılmışlardı. Ve bir şansları olmamakla birlikte uymak zorundaydılar: Lord Grim onlardan çok daha kıdemli biriydi. İstediği eşyalar kandırıkçı olmamasına rağmen yine de sınırlarının üzerindeydi. Aslan gibi gülünç ücret talep etmemişti.

Fakat sıkıntı şu şekildeydi. Cold Night Üç Büyük Loncanın Lord Grim üzerine olan savaşından son derece endişeliydi. Bu kesinlikle uzun süre yapamayacakları bir şeydi. Lord Grim ile bir anlaşma yaptıktan sonra Cold Night ayrıca lonca liderinden fikir almak için ana hesabına bağlandı. Buz Ormanı temizleme rekorunu istemediğinden değildi. Eğer lanet olası bir Şövalye Glory’nin ana tank sınıfı ise durum bundan ibaret olmalıydı. Sonuç olarak o da Endless Night gibi görmezden gelmek durumunda kalmıştı.

Onların tek Şövalyesi ve Şifacısı, Rahip sınıfında onuncu sunucunun Tyrannical Ambition loncasında iki çekirdek karakteriydi. Şuan sersefil bir şekilde onlara fahişe gibi davranmak zorundaydılar. Lord Grim’in Buz Ormanı etrafında koşturduğunu görünce hemen Tyrannical Ambition’un Mor ekipmanlı Seviye 25 DPS sınıflarını hemen gönderdi.Zindan için gerekli strateji açıklanmaya başladığından Endless Night mousunu içerleyerek cimcikledi. Ter içerisindeki ellerini sıkıyordu.

“Bu genel bir fikir. Herkes anladı mı?” Ye Xiu açıklamasını bitirdikten sonra bu tür bir tam hasar grubuna tam güveniyordu. Hiç hata yapmadıkları sürece yeni rekor kırmak konusunda hiçbir problem olmayacaktı. Sadece tam olarak ne kadar üstün geleceklerinden emin değildi.

Dört hasarcı bunu duyduklarında hepsi sersemledi. Onlar Blue River ve diğerleri gibi Tek Dalga Hücumunu ilk defa duyduklarından bunun akıl almaz olduğunu hissettiler.

“Eğer sıkıntı yoksa hadi gidelim!” Ye Xiu anons etti. Üstünkörü bir şekilde Lord Grim’i zindana doğru harekete geçirdi.

Dört hasarcının kalpleri şüphe tohumları ile doluydu. Fakat bir defa zindana girdiklerinde bunun hakkında daha fazla düşünmediler. Hemen ileri atıldılar. Zindan rekoru için gidiyorlardı. Her saniye mühimdi.

Bu sırada Lord Grim çoktan canavarları çekmeye gitmişti bile. Son sefer ile karşılaştırıldığında Bin İmkanın Şemsiyesi Orijinal Silah, Kılıç ve Mızrak formlarının hepsi şuan Seviye 15 idi. Ye Xiu sürekli olarak canavarları çekerken daha fazla hasar bırakıyordu. Çektiği canavarlara saldırmaları için onları eğitirken canavarları kılıçtan geçiriyordu.

Dört hasar çıkışı çok dikkatliydi, agronun dağılmasından korkuyorlardı. Diğer yandan kısa süre sonra bu kişinin liderliğinde agro dağılması türünden bir problemin varlığının olmamasıydı. Bu kişinin hasar çıkışı dördününkinden çok daha iyi miydi yani? Vay anasını!

Yirmi ya da daha fazla canavar çekmesi Tek Dalga Hücumundaki dört hasarcıyı düşüncesiz bir şekilde korkutmuştu. Fakat Ye Xiu’nun adım adım liderliği sayesinde dördü Blue Brook Loncası gibi pozisyonlarını hızlıca aldılar. Şüpheden şaşkınlığa, hayranlıktan heyecana içindeki tohumları çabucak dönüştürdüler.

İlk canavar dalgası öldürüldükten sonra aynı anda herkes baktı. Hemen bir hata yapmadıkları sürece zindan rekorunun kesinlikle kırılacağını anlamışlardı.

“Gebertin!” Dört oyuncu bir gökkuşağı kadar enerjikti. Ye Xiu’dan bile daha fazla heyecanlanmışlardı. Hepsinden önemlisi bu rekor Tyrannical Ambition tarafından kırılmalıydı. Ye Xiu bunun hakkında umursamadı ve işini sıkı bir şekilde taşımaya devam etti.

Zaman zaman Endless Night zamana baktı. Bir anda 10 dakika geçmişti. Takımları Seviye 25 bir gruptu fakat şu anki süreci görünce rekoru kırmaları imkansız görünmüyordu.Orada başka bir grubun olduğunu bilmeden Endless Night bunun hakkında düşünmekten kendini alamadı. Son derece meraklıydı fakat sormak istemiyordu. Bu mesajın onların konsantrasyonunu bozacağından korkuyordu.

Diğer üyeler iste canavarları öldürürken sohbetten geri kalmıyorlardı. Ana konuları gizemli uzman Lord Grim hakkındaydı.

Bir parıltıyla beş dakika geçmişti. Rekor kıran grup için zindanda çoktan 15 dakika geçmişti. Endless Night daha da geriliyordu. Zindan skor tablosunu açmaktan ve bakmaktan kendini alamadı.Şu anki rekor hala 20:24:11 rekoru idi. Şuan oyuncularının güçleri göze çarpar bir şekilde artmıştı. 15 dakika kadar sonra rekor yeniden her an kırılabilirdi.

“Temiz!!!” Gruplarındaki biri aniden çığrındı.

Hala önceki rekora bakmakta olan Endless Night kendine geldi. Hemen sistem anonsuna bakarak gözlerine inanamadı.

Sistem anonsu: Tebrikler Herb Garden oyuncuları Plantago Seed, Giant Taro, Oriental Sweetgum, Rangoon Creeper, Malva Nut Buz Ormanı rekorunun yeni sahipleridir! Zaman:17:48:45.

“Herb Garden oyuncuları mı?” Bu dördü tamamen şaşkına dönmüştü.

Endişelenmeyin, henüz bitmedi.” Endless Night beklenmedik bir şekilde sakince söyledi. Bu sırada her büyük lonca gerçekte Seviye 25’e ulaşmıştı. Kesinlikle tüm güçlerini Buz Ormanı temizleme rekoru için kullanabilirlerdi. Herb Garden’in seviyesiyle yaygara olacak bir durum değildi. 17:48:45 rekoru onların grubu tarafından hala kırılabilirdi. Lord Grim’in grubu zindana gireli 15 dakika geçmişti. Yakında tamamlıyor olmalılardı değil mi?

Endless Night’ın umutları yanlış değildi. Herb Garden’in rekoru kırıldığında Ye Xiu’nun grubu göz bile kırpmadı. Bunun nedeni tamamen değerlendirilen bir zamanda kırmış olmalarıydı. 17:48? Ne diyordum ne yazık!!! Herb Garden’in oyuncuları bir dakika kadar bile mutlu olamamışlardı.

Tyrannical Ambition dörtlüsü bunu düşündüğünde heyecanlandı. Diğer yandan Ye Xiu sürekli olarak hasar çıkartmaya devam etti. Sonbaharın rüzgarında savrulan yegane bir güz yaprağı gibi canavarların arasındaki kaosta süzülüyordu. Gözlerindeki kararlılık ve takım arkadaşlarına verdiği tam destek hareketlerinden okunabiliyordu!

Aniden diğer bir Sistem Anonsu patlak verdi!!!

Sistem Anonsu: Excellent Dynasty oyunculları: Gray Black, Sea Breeze, Inherit, Nowhere to Run, Purse Buz Ormanı rekorunu kırdıkları için tebrikler!! Zaman: 13:24:21…

Tüm dünya şok olmuştu!


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-81] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-83/”]