Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 83

Çevirmen: madShy, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-82″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-84/”]

Neredeyse Sınırında


13:24:21.

Belki de oyuncuların çoğuna göre bu sadece skor tablosunda diğer bir rekordu. Fakat Endless Night, Plantago Seed, Blue River gibi her daim yalnızca skor tablosundaki rekorlarını düşünen büyük lonca oyuncuları bu rekorun neyi temsil ettiğini anlıyordu.

13:24:21. Bu sadece onuncu sunucunun rekoruydu. Bu rekor açıkça Glory’nin on sunucusunun rekorunu kırıyordu.

Bu rekorun her hangi bir sistem ödülü bulunmuyordu. Birincisi oyuncular bu rekorları birbirleriyle karşılaşmak için kırıyordu. Sonrasında Glory resmi bir şekilde onların her bir rekorunu bulundukları sunucuya göre sıralıyordu.Buz Ormanı tüm zamanlar rekoru sadece 14:31:58 idi. Blue River ve diğerleri bu sayıyı açık bir şekilde hatırlamıyor olsalar da 14ün altında olmadığını biliyorlardı. Fakat şuan onuncu sunucuda Excellent Dynasty rekoru bir dakikayla kırmıştı.

Sonunda Herb Garden’in oyuncularının bir dakika bile kutlamaya fırsatı olmamıştı. Tyrannical Ambition oyuncuları da kutlayamamıştı.

Ye Xiu’nun rekor kırma grubu çoktan 15 dakika aralığını geçmişti. Kesinlikle bu yeni rekoru kıramazlardı.

“SİKEYİM!!” Rekor ortaya düştükten sonra dört hasar çıkarıcının hepsi hayrete düşmüştü. Ne kadar denerlerse denesinler boşunaydı.Tüm süreçte dikkatli olmanın çok ilerisindeydiler. Avuçları terlese bile silmeye cüret etmemişlerdi. Rekoru bir saniyeyle olsun kaçırmaktan korkmuşlardı. Ya şimdi? Tam Herb Garden’in rekorunu sorunsuz bir şekilde kıracaklarını düşünürlerken 13:24:21 rekoru mavi bir yıldırım gibi inmişti.

Dördü çoktan hareketsiz kalmıştı fakat savaş sesleri hala kulaklarında duyuluyordu. Dört oyuncu kendilerine geldiler ve baktılar. Lord Grim hala Buz Reis ile dövüşüyordu.

“Kardeş, sistem anonsunu gördün mü?” bir oyuncu söylemekten kendini alamadı.

“Gördüm.” Ye Xiu cevapladı.

“Zaten çok geç kaldık.” bir oyuncu iç geçirdi.

“En azından bu zindanı bitirmeliyiz dimi?” Ye Xiu güldü.

“Hala gülüyorsun. Böyle olduğundan sen de hiçbir şey almayacaksın.” Bir oyuncu söyledi fakat tekrar saldırmaya başladı.

“Evet, şansım yaver gitmedi.” dedi Ye Xiu.

“Excellent Dynasty……kahretsin, 13 dakika, bu on sunucunun en yüksek rekoru değil mi?” Oyuncular içerisinde emin olmayan bir oyuncu söyledi.

“Öyle! Daha önce 14 dakika rekorunu kıran hiçbir rekor bulunmuyor.” diğer bir oyuncu söyledi.

“Bu…..o halde yolun sonuna geldik mi?” diğer bir oyuncu söyledi.

“Doğru, bu zindanı en iyi ihtimalle 16 dakikada bitireceğiz.” dedi Ye Xiu.

“Peh….” İç geçirirlerken Buz Reis sonunda düşmüştü. Son rekorları 17:07:66 idi. Bu Herb Garden’in önceki rekoruna üstün gelmişti ve onuncu sunucunun ikinci en iyi rekoru olarak sayılabilirdi. Fakat iki numaralı rekor küçük loncalar için kolay olmasa da Tyrannical Ambition için hiçbir şey ifade etmiyordu.

Lord Grim ve dört hasarcı zindandan çıktığında Endless Night ve diğerleri hala zindanda dövüşüyordu. Cold Night henüz önceki sunucuya rapor vermek için dönmemişti. Diğer yandan Herb Garden oyuncuları cennetten cehenneme düşmenin ne demek olduğunu tecrübe etmişlerdi.Henüz yeni rekoru kutlarlarken rekorları dört dakika arayla yenilmişti. Yüzlerine bir tokat vurulmuş gibi hissettirmişti. Hatta henüz bitmemişti. Biraz sonra Lord Grim’in grubu onların rekorunu tekrar kırmıştı. Herb Garden’in eforu anlamsız görünüyordu.

Bu sırada Plantago Seed Blue River’dan bir mesaj aldı: “Ne trajedi ama! Bir trajedi.”

“Siktir. 13 dakika !!! Bu siktiğimi nasıl yaptılar. Excellent Dynasty’de kim var ?” Plantago Seed Blue River’ın kışkırtmasını fark etmedi. Bunun yerine bu uzmanla böylesine bir rekorun nasıl mümkün olduğu hakkında tartıştı.

“ Excellent Dynasty……” Blue River Plantago Seed’in mesajını cevaplamadı.Sadece bu lonca ismi üzerine kafa yordu.

Bu loncadan pek habersiz değildi.Üç büyük loncadan daha düşük bir seviyedeydi fakat Excellent Dynasty yine de seçkin bir loncaydı. Ve bu sadece şu anki halleriydi. Geçmişte en şanlı loncalardan biriydi. Bu sırada Excellent Era Kulübü Profesyonel İttifaka sürüklenerek pro sahneyi üç yıllığına domine etmişti.

Doğru Excellent Dynasty Ye Xiu’nun kurucusu olduğu Excellent Era Kulübü tarafından desteklenen profesyonel kulüptü.

Profesyonel İttifak Glory topluluğunun zirvesiydi. Kulüplerin her bir hareketinin Glory’de kalıcı etkileri oluyordu.Kulüp tarafından desteklenen bir lonca da bilhassa öyleydi.Kulüp yükseldiğinde lonca yükselirdi. Kulüp düştüğünde lonca düşerdi. Excellent Era’nın bu yılki başarıları iyi değildi. Oyunda loncaları Blue Brook Loncası, Tyrannical Ambition, Herb Garden tarafından hemen geçilmişti. Diğer yandan temelleri çok derindi. Aşılmış olsalar bile o kadar düşmemişlerdi.

Onuncu sunucunun mücadelesiyle birlikte Üç Büyük Lonca birbiriyle karşılaşmışlardı ve diğer loncaları göz önünde bulundurmamışlardı. Kim bilirdi ki Excellent Dynasty’nin aniden ağır bir şekilde saldıracağını. Önceden gerçek güçlerini saklıyorlardı. Hiçbir skor tablosunda onların isimleri yoktu. Fakat şuan dünyayı görkemli bir olay ile şaşkına döndürmüşlerdi.Bir anda Buz Ormanı temizleme rekorunu almışlardı.

13:24:21!!

Sadece onuncu sunucu rekorunu kırmakla kalmamışlar ayrıca Buz Ormanı tüm zamanalar rekorunu da bir dakikayla kırmışlardı.Excellent Dynasty gücünü tekrar yükseltmeye mi hazırlanıyordu?

Bunu düşündüğünde Blue River’ın aklına hemen Excellent Era Kulübü hakkındaki en yeni gelişme geldi. Eski nesil kaptan Ye Xiu emekli olmuş ve yeni nesil uzman Sun Xiang Savaş Tanrısı One Autumn Leaf’ı almıştı. Açıkça yeniden inşa için kartlarını karıştırmışlardı. O halde Excellent Dynasty’nin oyundaki ani yükselişi kulübün hareketleriyle mi ilgiliydi? Eğer durum buysa, onlara güvenerek bu oyuncuların rekor kırmalarını durdurmak biraz aşırıydı. Bu rekor muhtemelen onlar gibi sıradan oyuncular tarafından kırılmamıştı.

“Onlar uzmanlar.” Buz Ormanı’nın dışında Ye Xiu zindanı henüz bitirmiş Endless Night ve eski sunucusundan henüz dönmüş Cold Night ile konuşuyordu.

Cold Night Blue River gibiydi ve eski sunucuya işi rapor etmek için dönmüştü. Hepsinden sonra onuncu sunucuya geri döndüğünde büyük bir şey olduğunu duymuştu. 13:24:21. Cold Night da bu sayılar karşısında hayrete düşmüştü. Hızlıca zindandan çıktı ve Ye Xiu’nun görüşünü duydu.

“Deme yahu! Biz de uzman olduklarını tahmin ettik.” dedi Endless Night.

“Onlar sıradan uzmanlar değiller. Bu grupta en az üç pro seviyede oyuncu vardır.” dedi Ye Xiu.

Cold Night ve Endless Night afallamıştı. Onlar için pro oyuncular ulaşmayı sadece umut edebildikleri varlıklardı. Şaşkınlıkla dolu olduklarında ikisi de Ye Xiu’nun buna bu kadar açık bir şekilde nasıl karar verdiğini düşünmeyi unuttu.

“Bu rekor neredeyse Buz Ormanı temizleme rekoru sınırında.” dedi Ye Xiu.

“Neredeyse?” Endless Night bu kelimeleri duydu.

“Yani bunun sınır olmadığını mu söylüyorsun?” dedi Cold Night.

“Sınıra ulaşmak nasıl kolay olabilir ki?” Ye Xiu güldü.

“Yani öyle diyorsun?”

“Ben Seviye 25 olana kadar bekleyin ve görelim! Siz çocuklar da acele etmelisiniz!” dedi Ye Xiu.

“Ne acelesi?” ikisi de şaşkına dönmüştü.

“İstediğim eşyalar! Siz çocukların şimdi onları toplamak için vakti var!” dedi Ye Xiu.

“SİKTİR!” İkisi de birlikte bağırdılar. Böylesine bir olay gerçekleşmişti ve bu eleman hala materyaller ile ekipmanları düşünüyordu……


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-82″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-84/”]