Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 84

Çevirmen: madShy, Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-83″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-85/”]

İşgücü Lazım


Ye Xiu’nun güzel özgüveni Cold Night ve Endless Night’ı şüphelendirmişti. Fakat şuan son derece ciddi bir mevzuyla yüzleşiyorlardı.

“Kardeş, Seviye 25 olmak için kaç güne daha ihtiyacın var? Seviye 25’te seni beklemek için sonsuza kadar kalamayız!” Cold Night konuştu. Lord Grim şuan Seviye 21 idi ve delicesine 24 saat seviye kasmıyordu. Seviye 25’e ulaşması üç veya dört gün alabilirdi. Cold Night kesinlikle üç veya dört gününü israf edemezdi. Seçkin üyeleri kesinlikle Seviye 25’i geçmeliydi.

“Rakip grupta üç veya dört pro seviyede oyuncu var.”dedi Ye Xiu.

Cold Night ve Endless Night bunu duyduktan sonra devam etmesi için beklediler. Fakat sonunda yalnızca arkası boş bir ifade duymuşlardı.

Tam Cold Night sormak üzereyken, Endless Night çoktan atlayarak bağırmıştı: “SİKTİR, yani diyorsun ki bizim yetenek seviyelerimiz yeterince iyi değil ha??”

Endless Night bir Şifacı olmasıyla birlikte birkaç kez seçkin gruptan dışlandığından ne yazık ki kendinden şüphe duyan huyu bir anda yükselmişti. Bu sırada Endless Night zaten Lord Grim’in neyi ima ettiğini anlamıştı.

“Normal rekoru kırmak içinse siz çocuklar iyisiniz. Fakat bu rekor…. yalnızca Seviye 25 Turuncu ekipman grubuyla mümkün olabilir.” dedi Ye Xiu.

Bir Turuncu ekipman grubu yeni sunucuda açıkça bir fanteziydi. Eski sunucularda bile sadece Buz Ormanı zindan rekorunu kırmak için Seviye 25 Turuncu ekipman gurubunu oluşturmak için para kullanmak bir şaka için çok fazlaydı.

Sonuçta bu sadece en düşük seviye zindanlardan biriydi. Kan ve göz yaşlarını bu tür birine harcamalarına değmezdi.

Cold Night lonca lideri olarak çağrılmaya değerdi. Kendinden şüphe etme kabiliyeti Endless Night kadar iyi olmasa da, çoktan bir diğer içerlemeyi duymuşlardı: “Sakın pro seviye oyuncular bulmamız gerektiğini söyleme?” bunu söyledikten sonra Cold Night yalnızca bunun akıl almaz olduğunu hissedebilmişti. Bu sadece onuncu sunucunun en düşük seviye Buz Ormanıydı ve gerçekten de yüzleşmek için pro oyunculara mı ihtiyaçları vardı? Bu çok sanrısaldı!

Sonunda Ye Xiu güldü: “Bu sadece Buz Ormanı! Pro oyuncuları kullanmak gülünç olacaktır. Aslında el hızı biraz iyi olan oyunculara sahip olduğunuz sürece siz de sınıra ulaşabilirsiniz.”

“Biraz el hızı ve sonra sınıra mı? O zaman pro oyuncular daha bile yüksek yapar!” dedi Endless Night.

“Şöyle söyleyeyim. Birincisi, hesaplarınızın gücünü boş verin. Yeni sunucunun şu anki seviyesinde her bir loncanın beş seçkinin ekipmanlarından yeteneklerine hepsi aşağı yukarı aynı değil mi?” dedi Ye Xiu.

“Evet….” Cold Night kabul etti. Beş kişilik bir grup çeşidinde diğer loncalara avantajları sınırlıydı. Sonuçta beş seçkin bulunan grupları olduğu sürece rekabet edebilirlerdi. Beş oyunculu seçkin gruplarda Excellent Dynasty gibi daha düşük derece loncalarınkinden daha kötü olamazdı.

“Yani sonuçta temizleme rekoruna en çok etki eden mekanik yetenekleriniz. Pro oyuncunun yetenek seviyesini 10 sayalım. Fakat Buz Ormanı gibi düşük seviyeli bir zindanda kullanabilecekleri 5. Yetenek seviyesi 10 veya 9 olsun bu zindanda sadece maksimum yetenek seviyesi 5 kullanabilir. Şimdi anlıyor musunuz?”

Cold Nigh ve Endless Night belli ki bunu anladı. Bu rakiplerinin 100 canı olması gibiydi. 1000 hasarlı bir saldırı 100 hasarlı bir saldırıyla aynıydı. Oluşturulanlar arasındaki fark büyük olsa da sonuç aynıydı. Sonuçta 1000 hasarlı saldırı 100 can gibi yetersiz bir miktar karşısında olduğundan tamamen sergilenemezdi.

“Eğer mekanik yeteneklerimizi diyorsan o halde Cold Night ve ben kötü değiliz.” dedi Endless Night.

“Kötü değiller. Siz ikiniz muhtemelen Tyrannical Ambition’un en mekanik yetenekli oyuncususunuz değil mi? Fakat siz çocuklardan… biriniz Şövalye, biriniz Şifacı….” dedi Ye Xiu, “Diğer sınıfları onayabilir misiniz?”

“Ne…. yapsaydık?” Endless Night dikkatlice sordu.

“Böyle diyorsan, sanırım yapamazsın.” dedi Ye Xiu.

Endless Night bunalımdayken Cold Night devam etti: “Elementalist oynayabilirim… Fakat bu hesapla biraz zor olur. Ödünç alabileceğim hesap seviye kasıyor. Kesinlikle Seviye 25’te durmayacaktır.”

“Öyleyse, bir uzmandan gelip oynamasını isteseniz bile o zaman bu hesap sıkıntısını çözmek zor olmayacaktır!”

“Doğru!” Cold Night kabul etti. Yeni sunucuda Seviye 25 hesapların tümü seviye kasmaya odaklanmıştı. Öylece durup bekleyemezlerdi. Diğer seviye oyuncular ise yeni sunucuya yeni gelmiş oyunculardı ve onlarla yeni yeni tanışıyorlardı. Nasıl onlardan hesaplarını ödünç vermelerini isteyebilirlerdi ki? Eğer biri istese bile hesap kartları gerçek yaşam objeleriydi. İki tarafta aynı yerde bulunmak zorundaydı.

“Oyuncu ve hesap.Bunlar için etrafıma bakabilirim.” dedi Ye Xiu.

Cold Night uzun zaman önce bu elemanın kendine güveninin kesinlikle güçlü yanlarından birini olduğunu hissetmişti. Lonca lideri olarak zaten bu durumun artılarını ve eksilerini tartmaya başlamıştı. Eğer bu eleman tamamen kendi grubunu bulursa o zaman fiyatı kesinlikle daha yüksek olacaktı. Eğer sadece Buz Ormanı için olursa o zaman Cold Night zaten buna o kadar değmeyeceğini hissediyordu. Basitçe cevapladı: “Teklifimiz yükselmeyecek.”

Beklenmedik bir şekilde son derece aç gözlü olduğu düşünülen Lord Grim, aslında fiyatı yükseltme girişiminde bulunmayarak gülümsedi: “Buna ihtiyacım yok. Fiyat aynı kalır. Fakat siz çocuklar ekstra bir şeyler yapmak zorunda.”

“Ekstra?”

“Excellent Dynasty’den rekoru kıran beş karakterin sınıfları, ekipmanları, her şeyi hakkındaki bilgileri verin. Ne kadar detaylı olursa o kadar iyi.” dedi Ye Xiu.

“Bu…. bir yolunu düşünebilirim.” Cold Night söyledi.

“Ayrıca, siz çocukların birkaç ekipman sağlamasına ihtiyaç duyabilirim.” dedi Ye Xiu.

“Ekipman?”

“En önemli olanlar Seviye 25 Mor silahlar. Tabii ki diğer ekipmanlar da hoş olur. Sadece geçici olarak ödünç verilecek. Bitirdiğimde size geri vereceğim. Eğer teminat isterseniz bunu yapabilirim.” Ye Xiu güldü.

“Hangi sınıflar?”

“İlk önce Excellent Dynasty’deki beş oyuncunun bilgilerini bulun. Sonrasında tam olarak ne kadar pro seviye oyuncu olduklarına karar vereceğim.” dedi Ye Xiu.

“İlk önce hangi sınıflar olduğunu bana söyle. Hazırlanmaya başlayacağım.” dedi Cold Night.

“O zaman, bir Savaş Büyücüsü, bir Kavgacı, ve ….bir Roket Atıcı, ilk olarak bunlar.” dedi Ye Xiu.

“Savaş Büyücüsü? Thousand Creations’u aramıyorsun değil mi?” Cold Night terlemeye başladı. Şuan onuncu sunucuda Blue Brook Loncasın’dan Thousand Creations yüksek mekanik yetenekli bir Savaş Büyücüsü idi.

“Belli ki hayır. Eğer o olsaydı Mor silaha ihtiyacı olur muydu?”

“Bu doğru.” dedi Cold Night, “O zaman kimi arıyorsun?” Lonca lideri olarak çağrılmayı hak ediyordu! Her zaman yeteneklere karşı duyarlıydı.

“Hala bunun hakkında düşünmem lazım!” dedi Ye Xiu.


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-83″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-85/”]