Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 86

Çevirmen: I Eat Novels Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-85″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-87/”]

Çaylağa Öğretmek


Ye Xiu Seven Fields’in grubuna Mezarlıkta liderlik etti. Seven Fields, Sunset Clouds, Drifting Water Lord Grim gibi 21 Seviyelerdi. Seviye 23-26 zindan olan Mezarlıkla ve buradaki yüksek seviye canavarlarla ilgili çok güvende hissetmiyorlardı.

Steamed Bun Invasion Seviye 23 idi. Mezarlık canavarları onunla aynı seviyedeydi yani onları denemek için istekliydi.

Steamed Bun Invasion belli ki Ye Xiu tarafından çalıştırılmıştı. Seven Fields ve diğerlerinin gelişmeyeceği söylenmese bile bu denli umutsuz bir durumda sadece Steamed Bun Invasıon’a güvenilebilirdi.Seven Fields ve diğerlerini eğitime gönderdikten sonra Ye Xiu Steamed Bun Invasiona tane tane anlatarak öğretmeye başladı.

Birincisi bu elemana Kavgacı sınıfını açıklamak zorundaydı.

Kavgacı sınıfı karma güce sahipti. Fakat Seviye 25 aşamasında hiçbir alan yeteneği bulunmuyordu.

Seviye 1 Kavgacı diğer sınıfların her biriyle aynı yetenekleri öğrenebilirdi. Yukarı darbe yeteneğine Aparkat deniyordu.

Seviye 5’te Şamar yeteneğini öğrenebilirdi. Bir Şamar, keskin ve net bir şekilde karşısındakini yerinden oynatabilirdi.Sınıf değişiminden önceki tek kızdırma yeteneği buydu.

Seviye 10 yeteneği Diz Saldırısı kullanıcının dizini kullanarak hedefini sıkıştırdığı bir yetenekti. Lakin yere serme etkisi olmadığından sadece yarı yakalama yeteneği sayılırdı.

Sonradan Seviye 15 yeteneği boğma hedefin arkasından kullanılamazdı. Boğaza hedeflendikten sonra Boğma, Diz Saldırısında olduğu gibi yere serme etkisine sahip değildi. Seviye 20’de sınıflar değiştikten sonra Kavgacı Tuğla Cümbüşü yeteneğini öğrenebilirdi. Ancak başın arkasından vurmanın tetik etkisi biraz zordu. Fare hareketi çabuk ve kesin olmalıydı.

Sonrasında Seviye 20 yeteneği Kum Taşı geliyordu. Ye Xiu zaten bu hareket hakkında Steamed Bun Invasion’u eğitmişti.

Kavgacılar Seviye 25’te Zehir Ekleme yeteneğini öğrenebilirdi. Kullanıcı silahına zehir ekleyebilirdi. Sonrasında saldırı hedefi zehirleyebilirdi. Diğer yandan bu zehir sürekli kalmazdı. Bir defa savunmayı yok sayarak ek hasar verirdi. Şuan Seviye 23 Steamed Bun Invasion bunu öğrenemezdi dolayısıyla Ye Xiu bunun hakkında konuşmamıştı. Steamed Bun Invasion çoktan üzerindeki yetenekleri kendi tecrübeleriyle nasıl farklı şekillerde kullanabileceği konusunu öğrenmeye başlamıştı.Bu yüzden Ye Xiu ilk olarak ona bu yeteneklerin gizli etkilerinden bahsetmişti.

Örneğin, Şamarın nasıl iki defa vuracağından.

Diz Saldırısının arkadan saldırı olarak kullanıldığında hedefi geri itebileceğinden.

Boğma kullanıldığında rakibinin savunmasının yarıya düşeceğinden.

Bu tür şeylerin hiçbiri yetenek ip uçlarında yazmıyordu ve gizli etkiler olarak kabul edilebilirdi. Steamed Bun Invasion oyuna daldığında hiçbir rehberi kontrol etmediğinden bilmiyordu.

“Hiçbir şeyi anlamıyorsan neden bu sınıfı seçtin?” Ye Xiu ona sordu. Sonunda eleman özelleştirilmemişken yeteneklerini rastgele öğrendiğini söyledi. Ve sonrasında Kavgacının Şamar, Diz Saldırısı ve Boğmasının caddelerde dövüşürken sık sık kullandığı saldırılar olduğunu hissettiğini söyledi. Yani bu karakterin çok hareketli olduğunu düşünmüştü. Onu aşırıya zorladığında sınıfını memnuniyetle değiştirmişti.

Bu açıklama Ye Xiu’yu biraz terletmişti fakat çoktan sınıf değiştirdiğinden yapacak bir şey yoktu. El ele vererek onu eğittikten sonra zaten yüksek el hızına sahip Steamed Bun Invasion şimşek gibi gelişerek aşırı iyi oynamaya başlamıştı.

Ye Xiu’nun şuan tek sıkıntısı vardı: bu elemanın oynama tutkusu ve çoktan ondan iki seviye yüksek olması durumuyla, bu eleman o Seviye 25’e ulaşmadan önce Seviye 26 olmayacaktı değil mi?

Bu sıkıntı aşırı ciddiydi. Ye Xiu onunla konuşmak zorunda olduğunu hissediyordu.

“Steamed Bun? Son uyuduğundan beri ne kadar oldu?” Ye Xiu sordu.

“Huh? Yorgun değilim.” Steamed Bun Invasion mutlulukla canavarları temizliyor ve Şamarlıyordu.

“Muhtemelen dinlenmen gerekiyor! Senin için birkaç rehber buldum. Hepsi Kavgacılardan bahsediyor. Onlara bir bakabilirsin.” dedi Ye Xiu.

“Ah ah, yemek yerken onlara bakacağım.” dedi Steamed Bun Invasion.

“Bu şekilde seviye atlamaya devam etsen bile büyük loncaların oyuncularını yakalayamayacaksın. Hepsi bir hesapta birkaç kişi olarak oynuyor, yani seviyeleri her gün dinlenmeden artıyor.” dedi Ye Xiu.

Steamed Bun Invasion hoşnutsuzluğunu gösterdi: “Bu aptalca.”

“Daha fazla insan daha fazla güçtür! Yani onlarla kendi başına rekabet etmeye çalışma. Rahatla ve yavaşça seviye al. En önemli olan şey eğer bu kadar hızlı seviye atlarsan bir flaşla Seviye 26 olacaksın. Nasıl benden seni çağırmamı ve beraber zindan rekorunu kırmamızı beklersin ki?” Ye Xiu ağzındaki baklayı çıkarttı.

“Neden olmasın?” Steamed Bun Invasion gerçekten de ileri düzey bir çaylaktı. Zindan rekorlarının nasıl çalıştığını bile bilmiyordu.

Ye Xiu sadece açıklayabilirdi. Sonrasında Steamed Bun Invasion elinde olmadan kendini bir kafa karışıklığının içerisinde buldu. Hızlıca seviye atlamak istiyordu fakat ayrıca yeni bir rekor kırarak TV’ye çıkmak istiyordu….

Seven Fields ve diğerleri Ye Xiu tarafından Steamed Bun Invasion’u ikna etmek için lobiciler olarak çağrılmıştı.

Steamed Bun Invasion’a Glory’de seviyelerin süzülen bulutlar gibi olduğu konusunu en iyi şekilde açıkladılar. TV’Ye gitmek, sıralamada görünmek Glory’deki en görkemli amaçlardandı.

Oyuncuların sözleri birbiri ardına onu bombaladı. En sonunda Steamed Bun Invasion isteksizce kabul etti, “Tamam o zaman. Yavaşlamayı deneyeceğim. Tanrım, seviye atlamanız için kaç gün gerekiyor?”

“Hızlı olacağım.” dedi Ye Xiu, “Ah doğru, birkaç gün içerisinde bir loncaya katılma.”

“Tamam.”

Sonunda Steamed Bun Invasion ile olan mevzu çözülmüştü. Ye Xiu rahat bir nefes aldı. Bu çaylakla anlaşmak kolay değildi. Ne dediğinizin bir önemi yoktu, sizi dinlemezdi, çaylak olmak da bir güç çeşidi idi.

Yavaş seviye atlamayı kabul etmek konusunda zor zamanlar geçiren Steamed Bun Invasion fazla canavar öldüremezdi. Eğer yapmazsa sıkılırdı. Fazla hızlı öldürmek iyi değildi fakat yavaş öldürmek sıkıcıydı. Bir süreliğine ne yapmalı bilemedi o yüzden basitçe oyundan çıkarak Ye Xiu’nun onun için topladığı rehberlere baktı.

Ye Xiu baktı. Uzun süreden sonra bu eleman seviye atlamayı bırakmıştı. Lakin kendisinin hızlı olması gerekiyordu. Sonuç olarak Seven Fields ve diğerleriyle zindanda delice canavarları temizlediler.

Öyle hızlı temizlediler ki Mezarlık zindanına karşı mide bulandırıcı bir hissiyata kapılmaya başladılar. Ye Xiu hala enerji doluydu. Diğerleri ellerinde olmadan üzüntüyle iç geçirdiler: “Gerçekten uzman kardeş olarak çağrılmayı hak ediyor.”

Gün gelene kadar Mezarlıkta eğitim yaptılar. Dört oyuncunun hepsi Seviye 22’ye kadar yükseldi. Seven Fields ve diğerleri kusmak istemelerine rağmen uzman kardeşin seviye kasma konusundaki liderliği üçünün yaptığından çok daha etkili olması ayrılmalarına bir nebze olsun engel oluyordu. Diğer yandan Ye Xiu’nun tarafında vardiya değişme zamanıydı yani resepsiyon masasında oynamaya devam edemezdi.

Aceleyle vardiyayı değiştirdikten sonra hızlıca oynamaya devam etmek için dumanlı hava sahasına gitti.

Chen Guo uykusundan uyandı. Pencereden dışarı baktı ve güzel havayı gördü.

Gerinerek yatağından dışarı çıktı. Uykulu gözlerini ovaladı ve banyoya gitmek istedi. Banyo kapısına ulaştığında odalarında hala adamların yaşadığını hatırladı. Önceden Tang Rou ile birlikteyken yaptığı gibi öylece vücudunu açamazdı.

Bunu düşündüğünde Chen Guo hızlıca pijamalarını düzeltti. Bağlanması gereken yerleri bağladı. Düğmelenmesi gereken yerlerini de düğmeledi. Ancak o vakit yatak odasından ayrılabildi.

Yatak odasından ayrıldıktan sonra yan tarafa baktı. Tang Rou’nun odası tamamen açıktı.

Ne dikkatsizlik! Burada yaşayan bir adam vardı! Eğer odanın kapısını uyurken kapamazsan adamın şehvetinin neler yapacağını kim bilirdi. Bunu düşünürken Chen Guo bir deneme yaptı. Kapının aralığından Tang Rou’nun yatağını görülüyor mu diye denedi. Sonunda yatağı görmüştü fakat içinde kimse yoktu. Chen Guo boş boş baktı. Kapıyı iterek açtı. Tang Rou’nun yatağı el sürülmemişti.

Tüm gece uyumamıştı!

Chen Guo hayrete düştü. Hemen Ye Xiu’nun depo odasına doğru gitti. Kapı genişçe açıktı. Biraz tereddüt ettikten sonra içeri koşarak bakmaya karar verdi.

Orada da kimse yoktu!

İkisi de delirmiş olmalıydı!! Chen Guo aptalca sağ ve solundaki iki boş odaya baktı.


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-85″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-87/”]