Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 88

Çevirmen: I Eat Novels Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-87″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-89/”]

Çaylağa Öğretmek


Ye Xiu ve Tang Rou arasından biri yemekten sonra uyumaya giderken diğeri üç vardiyasından sonra uyumaya gitti. Akşam yemeği vakti geldiğinde ikisi de orada değildi. Chen Guo öfkeyle diğer çalışanlarla yemeğinden kalktı.Aslında onlara yemek bırakmak istemiyordu fakat yolun yarısında yufka yürekliliği tutarak sonunda ikisine yemek bırakmıştı.

Gece saat 8 sularında Ye Xiu 8 saatlik uykuyla makine gibi uyandı. Sigarasını içtikten sonra ağzını çalkalayıp yüzünü yıkamaya gitti. Sonrasında odadan ayrılarak merdivenlerden aşağıya doğru indi.

İnternet Kafe merdivenleri yine zifiri karanlıktı. Ye Qiu’nun emeklilik anonsu yapıldığı zamanki gibiydi. Ye Xiu şaşırdı. O anda Mutlu İnternet Kafenin etkinlik yayın panosundaki Glory Profesyonel İttifak Şampiyonasını düşündü. Tarihi hesapladı. Bugün Glory’nin 20. maç günüydü.

Birinci kat salonuna baktı ve aynı beklediği gibi son seferki projeksiyon çoktan açılmıştı. O anda e-spor kanalı çoktan yayına başlamıştı. Maç henüz başlamamıştı, fakat birçok insan çoktan iyi yerleri kapmıştı. Önlerinde bilgisayarda oynarken maçın başlamasını bekliyorlardı.

Ye Xiu resepsiyon masasına ilerledi ve oradaki küçük kız kardeşine sordu, “Hangi maç?”

Net şekilde resepsiyon masasındaki küçük kardeş Glory’i fazla umursamıyordu. Önceden olduğu gibi kore dizilerini izliyordu. Lakin İnternet Kafenin bir parçası olarak biliyor olmalıydı: “Excellent Era’nın!”

Ye Xiu başıyla onayladı. Çok iyi anlamıştı.

Glory Profesyonel İttifakında toplamda 20 kulüp bulunuyordu. 20 takım birbiriyle teker teker mücadele verirdi. On maç aynı anda yapılırdı. TV kanalının bir defada gösterebilecekleri sınırlıydı bu yüzden genellikle sadece en önemli maçları yayınlıyorlardı. Fakat bir e-spor olarak gerçek yayın internet üzerindeydi. İnternette tüm 10 maçın hepsi aynı anda yayınlanıyordu. İzleyiciler özgürce hangisini izlemek istiyorlarsa seçebiliyorlardı.

Mutlu İnternet Kafe ve Excellent Era kulübü aynı şehirdeydi bu yüzden buradaki insanlnarın çoğu şehrin takımını destekliyordu. Henüz yeni olarak uzman Sun Xiang’ı tanıtarak onu çok daha umut vaat eden biri olarak hissettirmişlerdi. Excellent Era’nın önceki sezon yaşadığı çöküşten yükseleceğini umuyorlardı. Şu anda sondan ikinci takımdı, hala play-off maçı oynama noktasından epey uzaktaydılar. Fakat sezonun yarısı henüz bitmişti, bu yüzden hala herkes bazı mucizelerin gerçekleşmesini umuyordu.

Maçların hepsi 20:30’da başlıyordu. Başlamalarına hala 10 dakika vardı. Chen Guo müşterilerle ilgilendikten sonra geldi ve resepsiyon masasındaki Ye Xiu’yu gördü.

“Patron.” Ye Xiu hemen selam verdi.

“Sana biraz yemek bıraktım.” Chen Guo söyledi.

“Sağ ol.” Ye Xiu yemek için yiyeceğini almaya gitti.

“Excellent Era’nın maçını mı yayınlıyorlar?” Ye Xiu yemeğini yerken Chen Guo ile konuştu.

“Evet.” Chen Guo başıyla onayladı.

“Kime karşılar?” Ye Xiu sordu.

“301.” dedi Chen Guo.

“Ah.” Ye Xiu başıyla onayladı. Pro takımlara ilişkin belli ki Chen Guo’dan daha fazla şey biliyordu. 301, Team 301 Degree’nin kısaltmasıydı. Kulüp 301 Degree’nin bir parçasıydılar. Glory’de eski bir takımlardı. Sıralamalarını orta düzeyde istikrarlı bir performans ile tutuyorlardı. Takımın Savaş Tanrısı One Autmn Leaf gibi güçlü bir hesabı olmamasına rağmen altı ana hesabının güçleri eşitti. Altı karakter arasında takım kaptanı Yang Cong’un kontrol ettiği Assassin Secene Killer Gümüş Çift Kılıç: Kaotik Rüzgar Gölgesi Kılıcına sahipti. Kurnaz ve acımasızca oynayan sıkıntılı bir rakipti.

Ligin ilk yarısında Excellent Era herkes tarafından zorbalığa uğramıştı. Fakat şimdi yeni bir uzman gelmişti. Ne olarak tekrar yükselme arzularını göstermişlerdi. Bu Sun Xiang’ın takıma katıldıktan sonraki ilk maçıydı. Yine de TV kanallarının hepsi bunu yayınlamayı seçmişti.

20:30. Maçlar bu vakitte başlıyordu. Ye Xiu çoktan akşam yemeğini bitirmişti. İnternet Kafedeki atmosfer ısınmaya başlıyordu. Herkes küstahça gelecek maç hakkındaki fikirlerini tartışıyor ve kibirli bir şekilde tahminlerini vurguluyordu. Ye Xiu aşırı heyecanlı olan Chen Guo’ya baktı. Glory’nin en sadık hayranlarından biri olmaya değerdi.

Sezon 8 Glory Profesyonal İttifak Şampiyonası yirminci maçı, 301 Degrees vs Excellent Era!

Yayında bir başlık belirdi. Yorumcu uzatarak ağlayan hayaletler ve uluyan kurtlar gibi bağırarak bugünün onurlu konuğunu tanıtıyordu: Li Yibo.

Yani Li Yibo… Ye Xiu’nun hiçbir tanıtıma ihtiyacı yoktu. Prolar arasında bilmediği çok az kişi vardı. Li Yibo kurucu bir pro oyuncuydu fakat dört sene önce emekli olmuştu. Profesyonel dairedeki yetenek seviyesi en üst düzey sayılabilirdi ve ağ işinde çok iyiydi. Pro oyuncu olduğunda medya ile iyi ilişkiler kurmayı başarmıştı. Emekli olduktan sonra derhal profesyonel yorumcuların onur konuğu olmuştu. Bunu çoktan 4 senedir yapıyordu.

Bu sırada tertemiz giyinmiş Li Yibo sakince konuşarak iki takım hakkında yorumlarını yapıyordu. Şu anki Excellent Era’daki değişim belli ki odak noktasyıdı. Ve Ye Qiu’nun anısı konusunda konuşmak belli ki kaçınılmazdı. Kasvetli bir ifadeyle Li Yibo Ye Qiu ile eski günlerdeki hikayelerini hatırladı. Bunu duyduğunda Ye Xiu afalladı, “Seni sikik, sen ve ben birbirimize toplamda sadece on kelime söyledik. Rol yap! Rol yapmaya devam!”

Sakin ve kendi halinde Li Yibo tüm hikayeyi yaptı. Bir bakışla senaryonun ellerinde hazır olduğu belliydi. Kısa süre sonra bir yorumcuyla rastgele olarak konuştu ve sonrasında maç resmi olarak başladı.

301 Degrees vs Excellent Era. Bireysel Maç: Tur 1 . Oyuncu Tanıtımı.

301 Degrees , Oyuncu: Gao Jie, Karakter: Stellar Sword.

İnternet Kafe tıslama sesleriyle doldu. Oraya doğru küfredenler bile vardı. Sadık fanlar için her hangi bir rakip düşmandı. Tamamen yere sermek memnuniyet vericiydi.

Karşısında Excellent Era, Oyuncu: Su Mucheng. Karakter: Dancing Rain.

“OH OH OH OH, SU MUCHENG!!!!!”

Ye Xiu ıslık ve bağırma dalgaları neredeyse onu sandalyesinden düşürmek üzereyken hala ne olduğunu çözememişti. Özellikle hemen yanındaki Chen Guo’nun cırlaması kemiklerini oymuş ve kalbine işlenmişti.

“Ne yoğun tepkiler, ha….” Ye Xiu güldü. Daha önce hiç Su Mucheng’in popülaritesinden şüphe etmemişti fakat bu sahne onu korkudan zıplatmıştı.

“Tabii ki!! O bir numaralı bayan uzman!” Chen Guo gururla söyledi. Bu onun bir numaralı idolüydü.

“Bir numara bayan uzman mı? Bunu kim dedi?” Ye Xiu şaşırmıştı.

“Herkes söylüyor.” dedi Chen Guo.

“Bu sadece yutturmaca!” dedi Ye Xiu.

“O değilse, kim o halde?” Chen Guo sordu.

“Eğer yetenek seviyesi hakkında konuşuyorsan en güçlü bayan uzman Chu Yunxiu.” dedi Ye Xiu.

“Team Misty Rain’in Chu Yunxiu’su mu?” Chen Guo sordu.

“Aynen.”

Chen Guo bir süre düşündü. Sonunda maç başladı ve düşünceleri bir anda uçup gitti. Diğer bir “ OH OH OH, SU MUCHENG” bağırarak, idolü Su Mucheng’in onu duyabileceğine inanarak neşelendi.

Bu bir fan kızdı!! Ye Xiu şaşkınlıkla haykırdı. Eğer Su Mucheng’i İnternet Kafeye bir tur oynaması için çağırsaydı,patronu heyecanlanıp kutlamak için internet kafeyi yakacak kadar sevinir miydi acaba?


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-87″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-89/”]