Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 90

Çevirmen: I Eat Novels Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-89″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-91/”]

Ayak İzleri Bir Tuzak


“Ah, yani ayak izleri…” yorumcu bir anda farkına vardı, “Herkes baksın, 301’in seçtiği harita karlı bir zemin, bu yüzden karakter hareket ettikten sonra karakter arkasında ayak izleri bırakıyor.” Açıklamayı takiben yayın Dancing Rain’in arkasında bıraktığı birkaç ayak izini gösterdi.

“Fakat ayak izlerini kontrol etmek için dışarı çıkarsa o zaman kendini Dancing Rain’in ateşlerine açık edecek!” yorumcu hissetti.

“Baksanıza….” Stealler Sword harekete geçerken Li Yibo açıkladı: “Gao Jie Su Mucheng’in onu göremeyeceği bir ayak izine gitmeli. 301 bu haritaya çok güzel çalışmış!”

“Ah? Böyle bir nokta var mı?” Yorumcu ikna olmamıştı.

“Muhtemelen bu soruyu sadece Gao Jie cevaplayabilir.” Li Yibo ileri geri giderek arada kaldı.

“Ha ha ha….” yorumcu güldü. Yorumcu güldü. Aslında profesyonel Glory yorumcusu olabilmek için Pan Lin buna yıllarını verdi. Kendisi bir Glory hayranıydı. Pro oyuncu düzeyinde olmasa da bu işi uzunca bir süre yaptığından dolayı oyuna bakış açısı sıradan değildi. Muhtemelen o çoktan şüpheler ve sorular arkasındaki cevapları biliyor olmalı, fakat seçeneğimiz yok, program böyle istiyordu! Yorumcu ve onur konukları aralarında konuşmak mecburiyetindeydiler.

Yorumcu ve onur konukları farklı işler yapıyordu. Yorumcular genellikle konuyu tanıtıyorken onur konukları analiz yapıyordu. Pan Lin çok uzun yıllar yorumculuk yapmıştı ve Li Yibo ile çok kez birlikte çalışmıştı. İyi koordine oldukları varsayılabilirdi.

Gao Jie Stellar Sword’u etraftan dolanmak için kontrol etti. Bir konum bulduktan sonra kamera açısı değişerek herkese Stellar Sword’un birinci kişi görüntüsünü verdi. Tıpkı beklendiği gibi kuş bakışı görüntüden ayak izlerinin Dancing Rain’in pozisyonunu açık ettiği çok belirgindi.

“Gerçekten onu buldu.” yorumcu söyledi, “Su Mucheng çok dikkatsiz! Böyle bir hata yapmamalıydı.”

“Evet, görünen o ki Ye Qiu’nun emekliliği onun üzerinde büyük bir ruhsal etki bıraktı. Kariyerine ilk başladığı zamandan beri her zaman Ye Qiu ile birlikteydi.” Li Yibo durumu iyi anlıyormuş gibi konuştu.

“Ah hayır! Ne yapıcaz?” Chen Guo gergin bir şekilde Ye Xiu’nun kolunu çekiştirdi.

Ye Xiu biraz güldü. Sigarasının dumanını üfleyerek söyledi: “Ayak izleri gerçek tuzak.”

“Ne ?” Cehn Guo şaşırdı. Başını Ye Xiu’ya doğru çevirdi. Önceki sorusu aslında Ye Xiu’yu hedeflemiyordu. Basitçe gergindi ve kendi kendine konuşuyordu.

“Bak.” Ye Xiu projeksiyonu işaret etti. Atış sesi geldi. Chen Guo anında başını çevirdi. Dancing Rain hareket etmek için Hava Atışını kullanıyordu. Havada duvarın arkasında bulunan Stellar Sword’u hedef aldı ve Anti Tank Füzesini gönderdi.

Gao Jie net şekilde bu ani saldırıyı beklemiyordu. Anti Tank Füzesinin üç kabuğu ıslık çaldı. Onlardan kaçınmak için artık çok geçti. Kabuklar patladı ve şok dalgası Stellar Sword’u duvara yapıştırdı.

Su Mucheng çatıya kondu. Zifiri siyah silahı Stellar Sword’u hedef aldı ve bir ateş dili gürleyerek çıktı. Kısa bir mesafe uçan bir topçu mermisi çıktı ve bir anda birkaç daha küçük topçu mermisine ayrılarak sayısız eğri çizerek Stellar Sword’a doğru düştü. Stellar Sword hangi yöne giderse gitsin çoktan tuzağa yakalanmıştı.

Topçu Yeteneği: (FIM-92) İğne. Ateşlenen topçu mermileri sekiz İğneye dönüşerek düşüyor ve bir alan saldırısı yapıyordu.

Bu yetenek genellikle düz zeminlerde ve gökyüzüne doğru kullanılırdı. Baştaki topçu mermisi patladığında küçük İğneler hedefi örterek gökyüzünden düşürürdü. Ancak Dancing Rain zaten yüksek bir yerdeydi bu yüzden İğnelerin nereye gideceğini hesaplamaya gerek duymadan zamandan tasarruf etmişti.

Buna rağmen Stellar Sword atışlardan kaçınamamıştı, sadece hasarı en aza indirgeyebilirdi. Eğer hiç hareket etmeden durursa sekiz İğnenin hepsinden hasar alabilirdi. Sonuç olarak Gao Jie Stellar Sword’u ileri atılması için kontrol etti. Hasardan kaçınabilmesinin hiçbir yolu yoktu bu yüzden Dancing Rain ile arasındaki mesafeyi kapamaya karar vermişti. Şu anda çoktan yaklaşıyordu. Pozisyonundan gizli saldırı denemesinin hiçbir yolu yoktu.

Üçlü Kesiş ile bir yol açtı. İki İğneyi yedikten sonra Stellar Sword bir evin altında dalarak bir anda Yükselen Ejderhayı kullandı. Kılıcını başının üstüne kaldırdı. Işık parladı ve uçtu.

Yeteneğinin güçlü kaldırma becerisine güvenerek Gao Jie Nişancının çatının üzerine doğru olan yolunu engellemesinin hiçbir yolu olmadığına inanıyordu.

Tıpkı beklendiği gibi çatıya yükseldi ve baktı. Dancing Rain çoktan ayrılmış ve Stellar Sword ile belli bir mesafeyi koruyordu.

Stellar Sword’un yerden çatıya uçuşunu gördüğünde Dancing Rain’in elleri bir tıklama sesi çıkartarak Isı Güdümlü Füzesini bir eğri çizerek evin kenarına göndermişti.

Isı Güdümlü Füze! Isı gücünü kullanarak hedefini buluyor ve gökyüzünden düşerek rakibe saldırıyordu. Geniş bir patlama alanına ve yüksek hasara sahipti. Son derece güçlü bir yetenekti.

Ancak… fazla yavaştı!!

Henüz yere konmamış Stellar Sword havada bir Kılıç Çekişi kullandı. Kar beyazı kılıç ışığı gökyüzüne doğru vurdu. Bir “Dong” sesiyle temizce ısı kaynağını vurdu.

“Güzel!!” Pan Lin ve Li Yibo hayranlıkla olağanüstü harekete haykırdı. Fakat bu sırada gülümseyen bir surat Su Mucheng tarafından sohbet kutusuna gönderilmiş parlıyordu. Hemen bunu takiben kalın bir ışık sütunu gökyüzünden düşerek tamamen Stellar Sword’u tepeden tırnağa kapladı. Stellar Sword ve ayakları altındaki ev patlayarak çöktü.

Işık sütunu büküldü ve sonrasında daha küçük altı ışık sütununa dönüştü. Eğrilirken merkezin etrafında dönerek yavaşça etrafa saçılırken zemindeki karın uçmasına sebep oldular. Gökyüzü beyaz kar taneleriyle kaplanmıştı.

Topçu Nihai Yetenek: Uydu Işını.

“İnanılmaz bir Uydu Işını!!!” yorumcu Pan Lin epey çabuk tepki verdi. Hemen sözlerini takiben asıl yüksek övgü “Güzel” bunu bekliyorlarmış gibi görünerek Su Mucheng’i övüyordu.

Li Yibo’nun tepkisi de yavaş değildi; hemen ekledi: “Görünen o ki Gao Jie bu sefer yanlış bir hesap yaptı.”

“Hadi bakalım Uydu Işını ne kadar fazla hasar verecek…” Pan Lin kameramanı Stellar Sword’un can barına yönlendirdi.

“Görünen o ki üçte biri kadar düşecek.” dedi Li Yibo.

“Bakayım… haklısın!! Stellar Sword’un canı üçte biri kadar düştü. Uydu Işını gerçekten biraz işe yaradı. Önceki Anti Tank Füzesi ve İğnenin hasarı eklendiğinde, Gao Jie hiç de iyi bir durumda değil!” Pan Lin bağırdı.

“Doğru, bakalım Dancing Rain’e yaklaşmak için hiç yeni bir yöntem bulabilecek mi. Eğer aralarındaki mesafe bu şekilde devam ederse Topçuyu yenebilmesinin hiçbir yolu olmayacak.” Li Yibo ağzını yayarak konuştu.

“Analiz ettiğin nokta doğru.” Pan Lin hemen takip etti.

Stellar Sword tarafından gizli saldırıya uğramak üzere olan Dancing Rain onu hazırlıksız yakalamış ve bir anda canının üçte birini çekip almıştı. Mutlu İnternet Cafe’nin hayranlarının tümü şaşkınlıklarından sevinmeyi unutmuştu. Cheng Guo da buna dahildi.

Ye Xiu’nun söylediğini duyana dek: “Gao Jie için bitti. Su Mucheng son derece iyi bir durumda.”


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-89″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-91/”]