Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 92

Çevirmen: I Eat Novels Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-91″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-93/”]

1v3


“Ejder Dişi yeteneği yarıda kesiyor, Sun Xiang karşı saldırıya geçiyor!!”

“Bu Ejder Dişinden Tarafsız Kovalama….. Ah, çok fena. Scene Killer’ın ikiz kılıcı bunu engelledi. Diğer yandan Kovalayıcı patladığı sürece ek etileri eklenecektir. Şu anda One Autumn Leaf’ın hareket hızı arttı.”

“Gökyüzü Vuruşu, Tam Salınma, Normal Saplama, İkili Saplama…”

“Scene Killer hepsini savuşturdu, fakat görünen o ki bunu yaparken sıkıntı çekiyor gibi, değil mi Koç Li?” Pan Lin bir süredir Li Yibo’nun bir şey söylemediğini fark etti ve alışıldığı gibi onu konuşmaya dahil etti.

“Evet…” Li Yibo büyük zorlukla katıldı.

Pan Lin Li Yibo’nun biraz alışılmışın dışında davrandığını hissedemiyordu. Maç aşırı derecede yoğundu. Sun Xiang’ın One Autumn Leaf’ı normal saldırısını kullanarak yetenek bekleme süreleri dolarken zaman kazandı. Tekrar tekrar durmadan saldırdı. Buna rağmen sürekli Scene Killer’a vuramıyordu, Scene Killer hiçbir karşılık veremeyeceği bir noktaya bastırılmıştı.

Bu süreçte Scene Killer birkaç defa One Autumn Leaf’tan darbe almıştı. Scene Killer’ın canı yavaşça azalırken, One Autumn Leaf’ın yetenekleri Beş Kovalayıcı oluşturarak ateşledi ve patladı. Tüm ek etkiler onu güçlendirdi ve Savaş Büyücüsü’nün özelliği “ daha uzun dövüş daha güçlü beceri” açığa çıktı.

“Görünen o ki sun Xiang One Autumn Leaf’a epey güzel alışmış, değil mi?” Pan Lin iltifat ederken konuyu onur konuğunun hiç konuşmadığını fark ederek ona paslamıştı.

“Evet…..” Sonunda Li Yibo tekrar bunu söylemişti.

“Yetenekli yeni bir oyuncu olarak çağırılmayı hak ediyor. Koç Li, şu anki Sun Xiang’ın yeteneklerinin en üst düzey seviyesine ulaştığını düşünüyor musunuz?” Pan Lin sordu.

“Bu… söylemesi kolay değil. İttifakın tüm en üst düzey uzmanları tanrı seviyesinde hesaplara sahipler fakat bu Sun Xiang’ın bu türde bir tanrı seviye hesabı ilk kontrol edişi, bu yüzden bir yargıya varabilmem için biraz daha görmem gerekiyor.” Li Yibo sonunda kendine geldi.Bu hale düşmüştü çünkü Sun Xiang’ın yeteneğinin açık ara hayalinin ötesini aşması aklını boşaltmıştı. Bir anda tarihi geçmiş hissetmişti. Şu günlerde programda her gün görünüyor ve büyük konuşarak oyuncuları kağıt üstünde tartışıyordu. Glory’e dokunmayalı ne kadar uzun süre olmuştu? Bugünün Glory’si böylesine bir düzeye çoktan gelişmiş miydi?

Geçmişteki yorumculuğu hakkında düşündüğünde ara sıra gerçekten anlamadığı ve becerikli şekilde konuyu başka bir yere çektiği zamanlar olmuştu. Diğer yandan bu sefer Sun Xiang devasa bir şok yaşatmıştı.O kadar büyüktü ki aslında anlamadığı halde anlamış gibi yapma yeteneğini bile unutmuştu.

Sahadaki durum tamamen tek taraflıydı. Li Yibo’nun Yang Cong konusunda analiz ettiği avantajları hiçbir şekilde görülmüyordu. Sadece Sun Xiang’ın yeteneğini ve One Autumn Leaf’ın baskınlığını görebiliyordu.

Olağanüstü saldırısı tamamen Mutlu İnternet Kafe’yi heyecana boğmuştu. Herkes yüksek sesle tezahürat yapıyordu. Chen Guo bile sınırsız şekilde heyecanlanmıştı.

“Savaş Tanrısı hala burada!!!” izleyicilerden birisi bir anda bunu bağırdı ve tüm izleyiciler anında cevap verdi. Herkes ritimle birbiri ardına bağırdı. Chen Guo bile elinde olmadan herkesi takip ederek ellerini çırptı ve sahip olduğu tüm kudretle haykırdı.

Yayından yorumlar zaten yağmaya devam ediyordu. Fakat kimsenin hala yoruma ihtiyacı var mıydı? Gerek yoktu! One Autumn Leaf’ın olağanüstü saldırganlığını onlara açıklamaya gerek yoktu.

Scene Killer, One Autumn Leaf’ın Savaş Mızrağının Şeytan İmhasının altına düştüğünde İnternet Kafenin atmosferi zirve yaptı. Herkes alkışlıyor, tezahürat ediyor,çığlık atıyor ve ıslık öttürüyordu. Bu basitçe bir zafer değildi. Sun Xiang’ın One Autumn Leaf ile baskınlığı herkesin umutlarını ateşlemişti. Olağanüstü zaferi onlara One Autumn Leaf’ın altın çağını hatırlatıyordu, şan ve şöhretinin İttifakı silip süpürdüğü zamanları.

Bir takım üyesi düştüğünde diğeri sahada onun yerini alırdı. Dinlenmeye zaman yoktu. Bu sırada 301 savaşması için diğer bir oyuncuyu seçti. One Autumn Leaf’ın önceki korkutucu zaferinden veya değildi, sıradaki oyuncunun ekranı net şekilde kapalıydı. Ve şimdiye kadar, beş 1v1 savaşta en hızlı düşen olmuştu.

One Autumn Leaf iki kez dövüştü yine de canı sadece dörtte biri kadar düştü. Yorumcu Pan Lin ve Lin Yibo ile birlikte Mutlu İnternet Kafenin izleyicilerinin hepsi şevkle 1 v 3 senaryonun ihtimalini tartışıyordu. Şu anki duruma bakıldığında bu senaryo son derece yüksek ihtimal görünüyordu.

301’in üçüncü oyuncusu geldi. İkinci oyuncu ile kıyaslandığında bu oyuncu çok daha korkakçaydı. Hemen hemen One Autumn Leaf’a yaklaşmaya hiç cüret etmedi. Pozisyon almak konusunda sıkı iş çıkardı. One Autumn Leaf bir saldırıya yeltendiği anda hemen kaçınarak hayatı için kaçıyordu.

İnternet Kafe izleyicilerinin hepsi çoktan kahkahalara boğulmuştu. Bu üçüncü oyuncu tamamen Sun Xiang ile dövüşmeye cüret edemiyor gibi görünüyordu, ayrıca seçim şansı olmadan kendini korumaya almıştı. Sahneye geldikten sonra yarım kalple oynamaya cüret etmeyerek sadece sahnenin etrafında zıplaması çok sevimli görünüyordu.

“Bu eleman gerçekten korkağın teki. Ha ha ha ha!” Birisi yüksek sesle yorum yaptı. Bir parıltıyla puslu iki bireysel rekabet herkese gösterildi. 301’in üçüncü oyuncusu küçük bir soytarı gibi görünüyordu, herkesi güldürüyordu. Karşılaştırıldığında sadece Sun Xiang’ın One Autumn Leaf’ını daha kudretli gösteriyordu.

“Kardeş Xu, gerçekten işleri zorlaştırıyorsun!” Sun Xiang açıkça rakibiyle alay eden bir mesaj gönderdi.

Başından sonuna rakibi gardını indirmeden etrafta koşmuştu. Dövüşe hazır değilmiş gibi görünüyordu. Dikkat edildiğinde Sun Xiang onu yakalarken uzun zaman harcamıştı. Bunun yeterince iyi olmadığını düşündüğünden rakibi düştükten sonra diğer bir mesaj gönderdi: “Ne oldu şimdi? Sonuç aynı değil mi?”

O anda herkes aynı şeyi düşünüyordu: “Kahretsin, sonunda bitti.”

Pan Lin ve Li Yibo bu maçı izlerken ateşlerini geride tutmuşlardı. Diğer yandan yorumcu olarak oyunculara hakaret etmeye izinli değillerdi. Sonunda Pan Lin’in söylediğini duydular: “Sun Xiang bu turda zor zaman geçirdi. Xu Bin ‘Eziyet Kralı’ olarak çağrılmayı hak ediyor! İster onun maçı ister onun rakibi olsun, dışarıdaki izleyiciler ve biz yorumcuların hepsi aşırı yorgun hissediyor!”

“Diğer yandan bu ayrıca pro oyuncu ruhunun yansımaları. Bu maçta hiçbir başarı şansı olmasa da hepimiz Xu Bin’in gücüne tanıklık ettik.” Li Yibo söyledi.

“Doğru, gerçekten bugün gözlerimi açtım.” Pan Lin cevapladı. İkisi birbiriyle yankılanmaya devam etti. Yüzeyden onu övdüler fakat laf arasından 301’in üçüncü oyuncusu Xu Bin ile dalga geçtiler.

“Tamam, takım rekabetine kadar biraz vakit var. Hadi hepimiz Sun Xiang ve One Autumn Leaf’ın mükemmel 1v3’ünün sahnelerinin keyfini çıkartalım.”

Akılda kalan sahneler geçerken Pan Lin ve Li yibo biraz yorumladı. Sun Xiang’ın üçüncü turda Xu Bin’e karşı olduğu zaman birinci ve ikinci turların toplamından daha uzun sürmüştü. Ancak bir ve ikinci turda hatırda kalanlarını kısaltmamışlardı. Pan Lin ve Li yibo ellerinde olmadan 301’in oyuncularına birkaç sinsi saldırı yaptılar.

Önemli anlar bittiğinde son ve en önemli takım karşılaşması başlamadan önce hala biraz vakit vardı. Program birkaç reklam gösterirken herkes biraz olsun dinlendi. Lavaboyu kullanmak için sıra oldular, biraz su içmeye gittiler, sigara içmek için koştular… İnternet Kafeden kaçanların hepsi marketteydi.

Chen Guo net şekilde buna alışkındı. Bakmak için başını çevirdi ve Ye Xiu hala önceden İnternet Kafenin önünde durduğu yerde sigarasını içiyordu. Gecenin puslu karanlığı üzerine çökerken sigaranın ışığı parladı ve parladı… onu çok yalnız gösteriyordu.

Fakat sıkıntı net şekilde burada yer olmasıydı. Neden bu eleman kapıda duruyor ve acınası görünüyordu ? Chen Guo kendini dizginleyemedi. Ye Xiu’ya ilerledi ve onu çağırdı.

“Burada ne yapıyorsun?” Ye Xiu sordu.

“Burada durarak ne yapıyorsun? Buraya gel ve otur!” Chen Guo söyledi.

“Sigaramın sinirini bozacağından korkmuştum.” Ye Xiu ağzındaki sigarayı iki defa salladı. Bu eleman konuşmasını etkilemeden ağzında sigara tutabiliyordu. Sigara da düşmüyordu. Sigara üzerindeki yeteneği dehşet vericiydi.

Chen Guo şaşırmıştı. Bu eleman her zaman beni kızdırmaktan korktuğu için mi uzakta saklanıyor? Bu kadar iyi miydin!

“Sadece daha az içemez misin?” Chen Guo söyledi.

// Chen Guo derdimiz var, ben burada dertlerim için sigara yaktırdığım arkadaşlarımın kemoterapi masraflarını ödemek için çalışıyorum, sen adamın içtiği iki dala takılıyorsun…

Ye Xiu elini kaldırdı ve sigarasını aldı. Parmaklarıyla ezdi. İzmarit gecenin gökyüzünde bir eğri çizerek doğrudan çöp kovasına gitti. Bunu takiben Ye Xiu oturmak için geri içeri yürüdü.

Chen Guo ona doğru baktı ve sonunda hiçbir şey söylemedi. Yayın da sonunda her maçın en önemli kısmına girmişti: takım karşılaşması.

Çoğu durumda her takımın altı ana oyuncusu maçın tüm üç oyununda da oynamayı garanti ederdi. Glory Profesyonel İttifakı bir maça dokuz oyuncunun kaydolabileceği kuralını koymuştu. Maç başlamadan önce isimlerin listesi anons edilirdi. Sonuç olarak çoğu kulübün takımında 9-11 pro oyuncu bulunurdu. Buna rağmen birkaç yeni kurulmuş daha fakir takım minimum altı oyuncuya sahip olurdu, hızlıca sayılarını arttırırlardı. Sonuçta eğer sadece altı üyeye güvenirlerse, biri hasta olduğunda veya beklenmedik bir sorun olduğunda bu durum maç sonuçlarını etkilerdi.

Şu anda Profesyonel İttifakta bulunan kulüplerde hepsi en az bir ünlü ve olağanüstü beş tanınmış oyuncu tarafından eklenen atış çeken bir oyuncuya sahipti. Altı oyuncunun yanı sıra herkes imza atarak birkaç potansiyel sahibi yeni geleni yetiştirmek isterdi.

Yeni gelenlerde potansiyeli görmenin birçok yolu vardı. Bazıları kendilerini tavsiye ettirirdi. Bazıları profesyonel olmayan maçlarda keşfedilirdi. Bazıları Glory Arena’sında istisnai olarak başarılı oyunculardı…. uzun lafın kısası geçmişteki e-spor sahnelerinden derslerini çizerek Glory İttifakı pürüzsüz şekilde neredeyse yedi yıl yürütülmüştü. Nispeten her şey için geliştirilmiş bir sistem vardı. Sahne geleneksel spor etkinlikleri futbol veya basketbol gibi hiçbir şekilde takılmıyordu.

Altı ana oyuncuda beklenmedik her hangi bir şey olmadığı sürece rekabetin üç kısmında genellikle bu altı oyuncu mücadele ederdi.

301’in ve Excellent Era’nın maçı da aynen öyleydi. Bu son takım rekabetinde önceki bireysel ve grup karşılaşmalarına katılan 12 oyuncu bulunacaktı.

Yorumcu Pan Lin’in ateşli bağırışıyla takım karşılaşması resmi olarak başladı.

301 ev sahibi takımdı bu yüzden harita onlar tarafından seçilmişti.Diğer yandan Takım Excellent Era’nın sun Xiang’ı az önce şahane 1v3 bir ziyafet çekmişti. Rüzgar kimsenin tarafında değil gibi görünüyordu. Pan Lin ve Li Yibo da bu maçın Takım Excellent Era’nın düşüş noktası olup olmayacağı konusunu tartışıyordu.

“Başladı! Başladı!” maç başladı, Chen Guo İnternet Kafe izleyicilerini takip ederek birlikte alkışladı.

“Fazla heyecanlanma!” Ye Xiu söyledi.

“Bir karşılaşma izliyoruz. Eğer kendini içine bırakmazsan, eğlenceli olmaz. Sen de heyecanlanmalısın!” Chen Guo Ye Xiu konusunda çaresiz hissediyordu. Tüm gece oynamıştı ve sonrasında bile bu kadar fazla enerjiyle oynamaya devam etmişti.Fakat kalan zamanda neden her zaman bu denli cansız? Onu anlamıyorum.

“Umudun ne kadar büyük olursa, hayal kırıklığın da o kadar büyük olur!” Ye Xiu söyledi.

“Ne demek istiyorsun?” Chen Guo bunu duydu ve biraz kafası karıştı.

“Maçı izle. Başladı.” Ye Xiu sakince söyledi.

Çevirmen Notu: One Autumn Leaf Sun Xiang’ın ellerinde mükemmel bir performans gösterdi. Grup aşamasında 1v3 savaşarak temiz bir zafer almayı başardı. Ama Ye Xiu’nun şüpheli hareketleri ile tecrübesi de dikkate alındığında bir şeyler saklıyor gibi görünüyor. Sun Xiang One Autumn Leaf’ın mızrağını layığıyla gediğine oturtabilecek mi? Yoksa Tanrı Seviye karakterinin mızrağını rakipleri eline mi verecek? Hepsini gelecek bölümlerde göreceğiz…


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-91″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-93/”]