Quan Zhi Gao Shou Novel Bölüm 93

Çevirmen: I Eat Novels Ekip: EpikNovel

[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-92″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-94/”]

Bu Kasti Bir Mağlubiyet Değildi


İzleyiciler, yorumcu ve onur konuğu bile hepsi Excellent Era’nın 1v3 gösterinin sonrasında düşük moralli rakiplerini kolaylıkla yeneceğini düşünüyordu. Fakat kim maç bir kere daha başlarken Takım 301 Derecenin son derece enerjik ve pozitif bakışlara sahip olacağını. Maç başladığında, Lonca Lideri Yang Cong’un Scene Killer’i Takım Excellent Era’ya doğru fırtınanın başlangıcını yaptı.

“Wow, ne ruh ama! Muhtemelen ardarda üç kere kaybetmenin utanç verici olduğunu anladıklarından olsa gerek, değil mi?” İnternet kafe izleyicilerinin hepsi birbirlerini dürterek şakalaşırken tüm oda kahkaha sesleriyle doldu.

Yorumcu Pan Lin bile benzer bir tahminde bulundu: “Ah? 301 enerjik bir giriş yaptı! Koç Li, son maç kaybettikleri onuru almak istedikleri için mi olduğunu düşünüyorsunuz?”

“Evet, bu mümkün. Sonuçta Profesyonel İttifaktaki herkesin yetenek seviyeleri ve karakterleri arasındaki farklar çok yakın. Sun Xiang’ın 1v3 durumları son derece nadirdir. Eğer yanlış hatırlamıyorsam birinci sezondan bugüne kadar bu sadece iki defa gerçekleşti, değil mi?” Onur konuğu olan kendini işine adamış Li Yibo birkaç istatistik hazırlamıştı.

“Evet, bir defa Huang Shaotian’ın Troubling Rain’iyle olmuştu.” Pan Lin söyledi.

“Diğeriyse Han Wenqing’in Desert Dust’ı idi.” Li Yibo söyledi.

“Lakin bu iki sefer zayıf takımlara karşıydı. Takım 301 Degrees hala nispeten güçlü sayılır. Muhtemelen bunu kabullenemediklerinden kaynaklanıyor.” Pan Lin söyledi.

“Hey, hadi şu maça bakalım! Şu anda iki taraf doğrudan yüz yüze çarpışıyor. Görünen o ki maç çabucak sonuçlanacak.” Li Yibo söyledi.

“Doğru, Excellent Era’nın tarafında lider konumunda Sun Xiang’ın One Autumn Leaf’ını görüyoruz. Bu sefer rakibine karşı ne tür bir açılış saldırısı kullanacak?”

“Ah…. ne…. Yang Cong’un Scene Killer’i One Autumn Leaf ile yüz yüze çarpışmayacak. Hepsi dağılıyor.”

“Görünen o ki One Autumn Leaf’ın etrafından dolaşmaya hazırlanıyorlar!” Li Yibo ekledi.

“Bu… beşi dağıldı, Sun Xiang ne kadar yetenekli olursa olsun beş oyuncuyu aynı anda engellemesinin hiçbir yolu yok !” Pan Lin söyledi.

“Bu bir takım rekabeti, değil mi? Asla kazanmak için bir kişi sayılmazsın.” Li Yibo söyledi.

“Evet, Takım Excellent Era’nın diğer oyuncularının hepsi rakiplerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ah , ne? Şimdi kaçıyorlar mı?” Pan Lin adallamıştı.

“301’in ne yapmayı planladığını anlamadım!” Li Yibo’nun da kafası karışmıştı.

“Güzel! Sun Xiang’ın One Autumn Leaf’ı sonunda rakibiyle karşılaştı. Hadi rakibinin ne kadar süre sürdürebileceğini görelim. Teoride 301 takımında Sun Xiang’ın One Autumn Leaf’ı ile bire bir çekişecek kimse yok.” Pan Lin söyedi.

“301 oyuncuları onu kurtarmak için geri dönmeli! Eğer birisi maçın başlangıcında öldürülürse o zaman işler onlar için epey zorlaşır.” Li Yibo söyledi.

“301’i anladım! Sun Xiang’ın One Autumn Leaf’ının gücüne hiç önem vermiyorlar gibi görünüyor.” Pan Lin söyledi.

“Bekleyin bir saniye!” Pan Lin aniden bağırdı, “One Autumn Leaf’ın karşısındaki kim?”

Takım savaşını izlemesi epey sıkıntılıydı. Karakterlerin hepsi karışıktı ve sık sık pozisyon değiştiriyorlardı.Kimin kim olduğunu söylemek sıkça zorlaşıyordu. Savaş zorlaştığında parlayan beceriler her tarafa uçuyordu, o vakit farklı oyuncuları ayırması çok daha zor hale geliyordu.

“Bu….şey gibi görünüyor…..” Li Yibo da oyuncunun kimliğini ayırt etmekte zorlanıyordu.

“Bu Tide!!!” Pan Lin’in kelimeleri çığlık misali duyuldu. Zorlukla bir KAHRETSİN kelimesini yutmuştu. KAHRETSİN gibi günlük kullanılan bir sözcük genellikle çok kaba bir sözcük olarak görülmezdi. Diğer yandan böylesine bir yayın programında kesinlikle dikkat etmek zorundaydı. Eğer Pan Lin bu programda bir kez kullansaydı, büyük bir kriz yaşanırdı.

Bunu duyan Li Yibo’nun da dili tutulmuştu. İzleyicilerin hepsinin de dili tutulmuştu.

Tide “Eziyet Kralı” Xu Bin’in karakteriydi.

“Bir hata mı yaptık? Tide ile karşılaşacak olan One Autumn Leaf değildi, fakat etrafından mı dolandı?” Pan Lin söyledi.

Sonuçta Pan Lin sadece bir yorumcuydu bu yüzden gerçekten umursamıyordu. Diğer yandan Li Yibo güç ve prestiji temsil eden bir onur konuğuydu. Onun hatasını kabul etmesi itibarını kaybetmiş gibi görünmesine neden olmuştu. Sonuç olarak derhal başladı “konuyu kaçırdım” ve rastgele olarak bir “Evet” dedikten sonra devam etti: “Bu Xu Bin gerçekten alışılmışın dışında. Profesyonel İttifakta bu tür sadece savunma odaklı bir sınıf olan Şövalye kullanan çok az oyuncu bulunuyor! Muhtemelen aralarında en olağanüstü oyuncu sayılabilir.”

“Fakat bu tür bir sınıfın PVP’de kendini göstermesi zor olmaz mı, Koç Li?” Pan Lin pürüzsüzce konuyu ele aldı.

“Doğru…” Li Yibo sonunda gücünü ve itibarını eline geri almıştı.

“Şu anda, Xu Bin’in Tide’ı, Sun Xiang’ın One Autumn Leaf’ı ile dövüşüyor. Yang Cong’un Scene Killer’ı da üç Excellent Era oyuncusuyla karşılaşmaktan kaçındı. Hedefi…. hedefi Dancing Rain, Su Mucheng’in Dancing Rain’i. Kim düşünürdü ki! Öyleyse 301 Dancing Rain’i bir numaralı hedefleri olarak belirledi?”

“Bu….” Li Yibo’nun kafası açıkça karışmıştı. Yeteneklere karar vermek olsun ya da taktikleri analiz etmek olsun her şeyin onun için çok daha zorlaştığını hissediyordu. Bu türde yoğun bir durum yıldan yıla gerçekleşiyordu. Her maçta her zaman birkaç karışık ana gelindiğinde bunlarla başa çıkmak için kaçınma taktiklerini kullanıyordu.

Neyse ki, maç fazla yoğun olduğundan bu sefer biraz sıkıntıdan kurtulmuştu. Basitçe Pan Lin’in soru akımını cevaplamasının hiç yolu yoktu. Derhal takip eden yorumu söyledi: “Güzel! Tang Cong’un Scene Killer’i Dancing Rain’in iki atışından kaçınmak için havada iki defa güzelce döndü. Konarak yuvarlandı, Parlayan Kesiş!!!! Mükemmel şekilde başka bir atışı daha savuşturdu. Yaklaştı. Ona yaklaştı! Dancing Rain menziline girmek üzere!!!”

“Oh? Su Mucheng’in tepkileri çok çabuk. Zıplayarak Hava Atışını geriye doğru uçmak için kullanıyor!”

“Wow, Yang Cong’un Scene Killeri daha da hızlı! Dalan Ok…. Dancing Rain’i yakalamak üzere. Bu sefer kız için epey sıkıntılı olacak. Peki ya Excellent Era’nn oyuncuları nerede? Wow, hepsi bastırılmış. Kimse gelip yardım edemez. Su Mucheng tehlikeli bir pozisyonda!”

“Harikulade!!! Bu geriye atlayış fazla güzeldi, değil mi? Koç Li?” Pan Lin bağırdı.

“Bu doğru! Az önce Su Mucheng’in BBQ’sinin kaldıran dizini savuşturdu. Yang Cong’un geriye atılmasından sağlam temellerini görebiliyoruz! Glory’i seven izleyicilerimiz….”

“Dancing Rain de geriye atladı!!!” Böylesine yoğun bir savaşta Li Yibo hala izleyicilere bir ders vermek istiyordu, fakat Pan Lin kalpsizce konuşmasını böldü, “Açık ateş! Dancing Rain sonunda Hava Atışını kullanarak geriye uçtu.”

“Savuşturdu!!! Tekrar savuşturdu!!! Aralarında bu kadar kısa mesafe olmasına rağmen Yang Cong’un Scene Killer’ı hala savuşturabiliyor.”

“Gölge Hareketi ve Hızlı Koşu!! Glory’in en yerdeki en hızlı hareket becerileri. Hızı Hava Atışını aşıyor ve Scene Killer aniden Dancing Rain ile arayı kapatıyor. Dancing Rain hala ondan uzaklaşamıyor!” Pan Lin zorlukla nefes alıyordu. Mutlu İnternet Kafe ise diğer taraftan tamamen sessizdi. Aslında Excellent Era düpedüz Takım 301’i yok etmeliydi. Durumların bu noktaya geleceğini kim düşünürdü ki…

Şu anda, yorumcuları veya uzman analizcileri dinlemeyen normal oyuncular bile 301’in tamamen avantajda olduğunu söyleyebilirdi. Excellent Era’nın beş oyunculu takımı 3 kısma ayrılmıştı.

“Eziyet Kralı” Xu Bin’in Tide’i Sun Xiang’ın One Autumn Leaf’ı etrafını sarmıştı.

Gao Jie ve 301’in diğer iki oyuncusu Excellent Era’nın üç oyuncusuyla 3v3’de dövüşüyordu.

Bir anlığına 3v3 savaşın sonuçlarının ne olacağını görmek zordu. Fakat en son durum son kısımdaydı: Yang Cong’un Scene Killer’ına karşı Su Mucheng’in Dancing Rain’i. Su Mucheng 301’in izole etmek istediği gerçek hedefti. Dancing Rain de öldürmek istedikleri ilk hedefleriydi. En uzun atış menzilini elinde bulunduran Topçu sınıfı Keskin Nişancı gibi birkaç yakın dövüş yeteneği olan bir sınıf değildi. Bir Suikastçı ile yakın mücadelede bulunması son derece zorlayıcıydı. Ayrıca uzaklaştırması da imkansızdı.

“Bu…..bu….. nasıl böyle olabilir!!!” İdolünün böylesine bir baskı altında olduğunu gören Chen Guo İnternet Kafe’deki en endişeli kişiydi. Ye Xiu’ya sıkıca sarılmaktan ve onunla konuşmaktan kendini alamadı.

“301 açıkça Sun Xiang ve One Autumn Leaf’ın gücünü anladı. Onu başlangıçtan beri hiç küçümsemediler.” Ye Xiu söyledi.

“Ne?”

“Sun Xiang ve One Autumn Leaf’ın grup rekabetini görmeleri üzere, kazanmak için çok küçük bir şansları olduğunu biliyorlardı, bu yüzden grup karşılaşmasında pes ettiler.” dedi Ye Xiu.

“Yani önceki grup maçlarını kasten kaybettiklerini mi söylüyorsun?” Chen Guo hayrete düşmüştü.

“Kasten kaybetmediler. Pes ettiler.” Ye Xiu Chen Guo’yu düzeltti, “Bu ortalama bir taktik için tek seçenek. Grup maçlarını kaybetmeleri zaten onlar tarafından ayarlanmıştı. Birinci turda Yang Cong’un oyunları ince ve çabuktu. Sun Xiang ile dövüştüğünde zahmetsizce Sun Xiang’ın el hızını Sun Xiang’ı heyecanlandırarak yükseltti. Sonrasında ikinci oyuncu son derece çabuk kaybetti. Bu Sun Xiang’ın kibrini kabarttı.Üçüncü turdaki Xu Bin’i ise önceki iki maçta yükselen Sun Xiang hemen düşürmek istedi. Bu turda el hızı Yang Cong ile dövüştüğü zamanki el hızını aştı. Diğer yandan Xu Bin “ Eziyet Kralı” lakabının gereğini göstererek Sun Xiang’ın son derece yüksek el hızıyla devam etmesini sağladı. Sonunda Sun Xiang’ın rakibi değildi ve kaybetti.Fakat 1v3’ten sonra Sun Xiang’ın zihin durumu ve el hızı zirvesine ulaşmıştı.”

“Yani ne?” Chen Guo gerçekten anlamamıştı.

“El hızı çoktan kontrolden çıkmıştı.” Ye Xiu söyledi.

“El hızı kontrolden mi çıktı?”

“Bilmeden rakibinin tuzağına yakalandı. Basitçe açıklamak gerekirse, çoktan sınırlarının üzerinde.” Ye Xiu söyledi.

“Ne…..ne o zaman?”

“Çok ihtimal bulunuyor. Kısaca söylemek gerekirse fazla heyecanı diğer takım arkadaşlarıyla koordinasyonunu batıracak. Takım Excellent Era’ya daha yeni katıldı bu yüzden diğer üyelerle sinerjisi henüz o kadar iyi değil. Heyecanlanma oranı çoktan ölümcül düzeyde. Takım rekabetinin sonucunu asla tek bir oyuncu belirlemez. Her zaman takımın gücüne bağlıdır. 301’in şu anki Su Muchengi izole etmek ve Dancing Rain’i öncelikli hedef olarak belirlemek. Fakat bu ayarlamadan birinci hedef olarak Sun Xiang’ı ayırıyorlar gibi göründü. Fakat 301’in öncelik sıralamasına göre muhtemelen sonuncu olurdu.”

“Neden?”

“Hepsinden önemlisi, gücü zalimane. Eğer Xu Bing ona eziyet etmeye devam ederse böylesine şiddetli el hızı altında, bana ellerine kramp girecek gibi geliyor. Gerçi 301’in takım kaptanı Yang Cong’un taktiklerinin çoğu Xu Bin odaklı. Bu iki çekirdek üye tarafından desteklenen bir takım.” Ye Xiu söyledi, “İki en güçlü çekirdek üyelerinin grup rekabetinde görünmesine rağmen hala kasten mi kaybettiklerini düşünüyorsun?”


[maxbutton id=”4″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-92″] [maxbutton id=”2″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel/”] [maxbutton id=”3″ url=”http://homelessfansub.com/quan-zhi-gao-shou-novel-bolum-94/”]