Quan Zhi Gao Shou (The King’s Avatar) 2. Sezonu ve OVAsı

Uzun bir süreden sonra tekrardan merhabalar, bu yazıda QZGS serisinin ovası ve 2. sezonunu ele alacağız. Önceden de bildiğiniz gibi OVA için bir yazı yazmıştım. O yazıya buradan ulaşabilirsiniz. O yazından da tahmin ettiğim gibi serinin ikinci sezonu 2019 yılında yayına başlayacak fakat tam bir tarih yok, zaten şimdilik erken.

Gelelim OVAsına tam tarih belli oldu, tarih ise: 27 Nisan 2018

OVAda studio farklı olacağından karakterlerde biraz değişim görebilirsiniz. Eski stüdyo CMay’di gayet de iyi çizimleri vardı, şahsen ben oldukça memnundum. Yeni stüdyo Colored Pencil CMay’in yerini tutacağını pek zannetmiyorum PVlerde de farkı anlayabiliyorsunuz zaten. Yeni çıkan bir PV var, fakat bunun üzerine güzel bir PV’nin çıkacağını düşünüyorum, en azından konuşmalı bir PV. Çok uzatmadan PV’leri atıp kaçayım. Daha fazla bilgi edinirsem sizlerle paylaşacağım, görüşmek üzere.

Edit 1: OVA 3 bölümden oluşacaktır.

Edit 2: Belki biliyorsunuzdur, serinin Live Action(Drama)u çıkacak. 31 Aralık 2018’de yayıma başlayıp 80 bölüm olacak. Başrolünde Yang Yang oynayacak. Çok başarılı bir aktördür kendisi. Güzel bir drama bizi bekliyor olacak! Ayrıntılı bilgiyi tanıtım videosu çıkınca yayımlayacağım. Görüşmek üzere!

Edit 3: Ovanın Bağlantısı

Birinci PV:

İkinci PV:

Üçüncü PV: