QZGS Noveli mi? Devam mı ediyormuş?

Merhabalar arkadaşlar, yazı yazmayalı uzun zaman oldu; ben daShTRiCk. Yazı yazmayı özlemişim valla 😀 Bu yazıyı pek hoş olan bir haber için yazıyorum. Başlıktan anlaşılacağı gibi Quan Zhi Gao Shou serisinin noveline devam ediyoruz.

Uzun süredir bu konu hakkında düşünüyordum, bazı ayarlamalar falan yapılması gerekiyordu. Biraz aceleye gelse de çevirme kararları verdik. Biliyorsunuz ki eski çevirmenimiz Dullew‘ın iş sıkıntıları yüzünden 29. bölümden itibaren çevirileri Epik Novel‘e devretmiştik. Sağ olsunlar bu süre boyunca aksatmadan seriyi çevirip düzenlediler. Çevirisinden ötürü madShy‘a, düzenlemesinden dolayı da dunklesplatz’e sonsuz teşekkür ediyoruz.

Ekibimize yeni katılan keuneull serinin çevirmenliğini bir süreliğine devralacak. Sonrasında seriye Epiknovel devam edecek. Okuyucuların Quan Zhi’siz kalmamaları için yapmış olduğumuz bir şey.

Bölüm yayımlamalarını şu anlık haftada 3 bölüm olacak şekilde  yapacağız. Biraz aceleye geldiğinden böyle fakat bir ay içerisinde haftalık bölüm sayısını arttıracağımızdan emin olabilirsiniz. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde seriyi sizlere sunmaya çalışacağız.

İlk bölümümüzü yani 94. bölümü 16 Mayıs Çarşamba tarihinde yayımlayacağız ve bölümler pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri yayımlayacağız. İleride değişiklik olursa zaten bildiririz.

Bu arada seri için rehber niteliğinde bir sayfa hazırlıyoruz, uzun zaman önce başlamıştık bu sayfaya fakat yarıda kalmıştı. En kısa sürede tamamlayıp sizlere sunacağız!

O zaman şimdilik 94. bölümde görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın!