Şartlar ve Koşullar

Homeless Fansub’un resmi sitesine hoş geldiniz. Bu siteyi kullanmadan önce aşağıdaki şartlar ve koşulları okumanız gerekmektedir. Eğer şartlar ve koşullar size uymuyorsa homelessfansub.com sitesini kullanmayınız.

homelessfansub.com belirtilen şartlar ve koşulları  dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Homelessfansub.com’u ziyaret  ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.

1- Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Homelessfansub.com herkese açık bir sitedir, tüm siteye giren kişiler verilen hizmetleri kullanabilir.

Aşağıdaki yazan koşullarda, site yönetimi kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1.a Yanlış bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin, yazıların siteye kaydedilmesi durumunda.

1.b Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

1.c Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

2- İçerik Kullanımı

2.a Homelessfansub.com’da çevirilen ve kullanılan tüm dosyaların hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ve kişisel kaynak olarak gösterilemez. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak ya da homelessfansub.com’un  izni olmadan bağlantı(link) vermek yasaktır.

2.b Homelessfansub.com’daki çevirilen tüm içerikleri kullanıcı bir ücret ödemeden kullanabilir. Kaynağı homelessfansub.com’dan alıp başka bir sitede kar amaçlı satışa sunulamaz.

2.c Sitenin sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı homelessfansub.com’a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

3- Sorumluluklarımız

3.a homelessfansub.com ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için görebilir.

3.b homelessfansub.com kullanıcının gizliliğini saklamakla yükümlüdür,  görülen kullanıcı bilgileri yönetici haricinde kimseyle paylaşılmaz.

3.c Site kullanıcılarının birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır. Yöneticiler bu konuda suçlu tutulamaz.

3.ç Sitede kullanılan referans bağlantılarda olan içeriklerden gelebilecek kötü yazılımlar homelessfansub.com’un sorumluluğunda değildir.

3.d Aynı şekilde sitede kullanılan bilgi veya yardım sağlamak için kullanılan linklerden gelebilecek kötü yazılımlar homelessfansub.com’un sorumluluğunda değildir.

 

Saygılarımızla,

homelessfansub.com