Sen de mi gidecektin be Marchen?

Merhabalar ben daShTRiCk. Üzücü bir haberle karşınızdayız, Marchen serisini bırakıyoruz. Sebebi ise yazarının beyin tümörünün büyümesi ve yazarlığa veda etmesi.

Bildiğiniz üzere bir kez daha böyle duraklama olayı olmuştu Marchen‘de. Sebebi aynı şekilde yazarın hastalığının olmasıydı. O zamanlar tümörü çok büyük değildi sanırım biraz ara vermişti sonrasında devam etmişti. Biz de devam ettiğini görünce devam edelim dedik. Fakat kısa bir süre önce fark ettik ki tekrardan seriyi durdurmuş. Dolayısıyla zaman kaybetmemek için ve sizi hayal kırıklığına uğratmamak için seriyi çevirmeyi durduruyoruz. Bu süreçte bizimle beraber olan tüm okuyuculara sonsuz teşekkür ediyoruz.

Hazır düzenliyorken yarıda kalmıştı, 39. bölümü de bitirip sizinle paylaşalım dedik. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Serinin düzenleyicisi olan Uteki‘nin de birkaç sözü var, mikrofonu onun eline verip ben kaçıyorum.

Merhabalar sevgili Evsiz okuyucuları. LvS den sonra yine bir seri durdurma duyurusu yapmak istemezdim. Üstelik Marchen benim çok sevdiğim ve yine daha önceki duraklama zamanında editlenmesini sabırsızlıkla beklediğim bir seri. Editini yapabilmeyi çok istemiştim ve başlamışta oldum. İyi gidiyorduk.. Ancak yapacak bir şey yok. Mâlesef Marchen’e geçen yıldan beri bölüm gelmiyor. Yazarının hasta olmasıysa ayrıca çok üzücü.Umarız tedavisi iyi geçiyordur ve sağlığına kavuşur. Neden kaldığı yere kadar devam etmiyorsunuz diye soracak olursanız da eğer; bunu benimde gönülden istediğimi bilin ama yapamayız mâlesef. Serinin orijinal halinde en son 129.bölüm çıkmış ve bizim İngilizce çevirisinde en son 106.bölüm var -ki onlarda seriyi durdurmuş bulunmakta- ve bizim o bölüme daha uzun bir yolumuz var. O kadar zamanı harcayamayız. Ancak bunun yerine size başka güzel ve eğleneceğiniz seriler kazandırmaya devam edebiliriz 🙂

Artık sözlerimi de sonlandırıyorum. Kendinize iyi bakın! Daha başka serilerde görüşmek dileğiyle!
Biz Evsizleri desteklemeye devam ediniz!! 🙂