Yeni manga düzenleme eğitim serisi

Merhabalar, ben daShTRiCk. Uzun bir süredir Youtube’u boşluyordum, videolara bir göz atayım derken eksikler olduğunu fark ettim ve videolara tekrardan dönmeye karar verdim.

Bu sefer videoları düzenli atmaya çalışacağım önümüzdeki 7 gün içerisinde büyük ihtimal her gün video gelecektir. Video serisinin içeriği 0’dan manga düzenleme olacak. Elimden geldiğince hem yeni öğrenecek arkadaşlara hem de bu işte yeni olan arkadaşlara yardımcı olacağım. Önceki videolarımızı izlemiş olmasız da bu videoları tekrardan izlemenizi tavsiye ederim ki zaman geçtikçe kendime de bir şeyler eklemiş oluyorum. Bu eklemeleri size de yapacağım 🙂

Eğer talep olursa ve ilgi görürse manga bölümü de düzenlemeyi düşünüyorum. Örneğin x mangasının y bölümü çıkmıştır, balon dahil 0’dan nasıl düzenlediğimi çekebilirim.

O zaman videoya geçelim, video geldikçe üst menüde bulunan eğitim videolar sekmesine ekleyeceğiz videoları bilginize. Ek olarak Youtube kanalımıza abone olarak da bizlere destek olup videoları güncel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. İyi seyirler!